Sytuacja na świecie Nikaia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
O tej drugiej
smiley_emoticons_lol.gif
tej przed kolonem baaardzo dawno nie mialem bo zadne na mnie nie lataja
smiley_emoticons_afraid.gif
Ja wiem czemu nikt nie puszcza na Ciebie kolonów i nie chce Ci oddać
smiley_emoticons_auslachen2.gif

Gmk , martynka ale dramatyzujecie.
smiley_emoticons_auslachen2.gif

Bonus nocny to oznacza tylko premię do obrony nic więcej. Jak się ataki na 6.00 śle to one też pół nocy idą. A fejki obronę rozpraszają i fejkowało się od zawsze z tego co pamiętam. Niektórzy mają też w zwyczaju nocne sprawdzania portów. Nikt nie lubi być atakowany non stop a też się przeciwnika nikt nie pyta czy to nie przypadkiem jego pora snu. Taka gra to jest i każdy gra tak żeby to przeciwnik miał dość.

Jak już ktoś robi tak po złości to powyłączać apki na noc i kontrolnie budzik przed 6.00, albo oddać delikwentowi z taką siłą, żeby mu się zabaw odechciało ale nie płaczcie na FO.
Wiem czym jest bonus nocny i do czego służy, Ewka. Tylko zapytałam czy to ten poziom frustracji, a nie prosiłam publicznie by ktoś tego nie robił. Wstaję na tyle wcześnie, że zdążę ogarnąć sytuację jeśli się pali, zresztą sama o tym wiesz. A wszystko to odnosiło się tylko do tego, że Szeryf groził mi spaniem w piwnicy jeśli go nie będę słuchać :( nie chciałabym spać w piwnicy - ani jego, ani Arta. A za swoje zachowanie grzecznie przeprosiłam.
 

DeletedUser15806

Guest
Gmk , martynka ale dramatyzujecie.
smiley_emoticons_auslachen2.gif

Bonus nocny to oznacza tylko premię do obrony nic więcej. Jak się ataki na 6.00 śle to one też pół nocy idą. A fejki obronę rozpraszają i fejkowało się od zawsze z tego co pamiętam. Niektórzy mają też w zwyczaju nocne sprawdzania portów. Nikt nie lubi być atakowany non stop a też się przeciwnika nikt nie pyta czy to nie przypadkiem jego pora snu. Taka gra to jest i każdy gra tak żeby to przeciwnik miał dość.

Jak już ktoś robi tak po złości to powyłączać apki na noc i kontrolnie budzik przed 6.00, albo oddać delikwentowi z taką siłą, żeby mu się zabaw odechciało ale nie płaczcie na FO.
No ja tego tematu nie zaczalem.
 

DeletedUser12136

Guest
Głeboko wierzę w to, że kiedyś przerosnę naszego mistrza. A z drugiej strony... mój wiersz czytany z czcią przez redkę na ts brzmiał tak wzniośle, że się popłakałam ze śmiechu.
Szeryfie, że dołączysz chociaż jeden z moich wierszy do tomika, który jak jestem pewna wydasz? Nie jest tak bardzo cool, ale jak dołączymy płytę z nagraniem redki gdy go czyta, to wszystko się sprzeda jak świeże bułeczki.

Ma się ten talent :D I wiersz zacny był :)
 

DeletedUser25703

Guest
Ja wiem czemu nikt nie puszcza na Ciebie kolonów i nie chce Ci oddać
smiley_emoticons_auslachen2.gif


Wiem czym jest bonus nocny i do czego służy, Ewka. Tylko zapytałam czy to ten poziom frustracji, a nie prosiłam publicznie by ktoś tego nie robił. Wstaję na tyle wcześnie, że zdążę ogarnąć sytuację jeśli się pali, zresztą sama o tym wiesz. A wszystko to odnosiło się tylko do tego, że Szeryf groził mi spaniem w piwnicy jeśli go nie będę słuchać :( nie chciałabym spać w piwnicy - ani jego, ani Arta. A za swoje zachowanie grzecznie przeprosiłam.

Martynka, po prostu trzeba zrobić to samo tylko o wiele mocniej tak, żeby Twój prześladowca miał taką jazdę, że piwnica stała by się jego wymarzonym schronieniem.
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser

Guest
Martynka, po prostu trzeba zrobić to samo tylko o wiele mocniej tak, żeby Twój prześladowca miał taką jazdę, że piwnica stała by się jego wymarzonym schronieniem.
smiley_emoticons_biggrin.gif
To przyniesie odwrotny skutek. Po prostu zacznę na to lać :D
Nie lubię piwnic, są takie zimne... poproszę Szeryfa by znalazł mi inną karę, jakąś fajniejszą.
 

DeletedUser13617

Guest
sam spam i autopromocja - zero info a ładne walki i tu i tam były

------------------------

Krupierkom przypominam, że do godz. 24 wysyłacie swoje prezentacje w kreacjach sylwestrowych. Tylko jedna pójdzie ze mną na bal. Więc nie tracić czasu.
 
2 posty w ciągu 12 min i zero powiązania z sytuacją na tym świecie
smiley_emoticons_confusednew.gif

kto opowie jak tam oiom, bumy i reszta południowych ekip?
 
Tak to jest, gdy się łączy dwa oddzielne tematy
smiley_emoticons_lol.gif

Teraz są sytuacje: miłosne, wojenne, docinkowe, przecinkowe, logiczne, nielogiczne, sprzątające, dające banana, obrażające, koloryzujące, elektryzujące.
smiley_emoticons_irre4.gif
 
Do góry