Sytuacja na świecie Nikaia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4218

Guest
ojj adasko ty nawet przy żarcie usiłujesz pokazać ze masz większego. ale ok nie wiem na ilu serwerach grałem pewnie na nastu ale nigdy na tylu co ty i nigdy tak dobrze jak ty

Heh Manfredzie, ale Ty skromny jesteś :)
Jak tam świat? Coś ciekawego zauważyłeś?

I dzięki temu rozgrywka jest ciekawsza :)

A no to fakt. Ale na nowym systemie to nie to samo co na starym. Pamiętam jak na Ny bodajże bawiliśmy się w 30 osobowym sojuszu. Prawie sam off. Wpuszczaliśmy kolony przeciwników i rozwalaliśmy, że nikt tam atakami się nie przejmował... Do czasu jak ściągnęli takiego maluszka i całą akcję robili "duzi" gracze, a on słał nam tylko kolona... Odbij miasto na 30% moralach... Tak się skończyła zabawa dla nas. Musieliśmy zacząć robić biremki w swoim centrum i klinować przed kolonem.
 

DeletedUser25484

Guest
A na nowym to nie,wjechać na czerwoną wyspę,oddać miasto małemu graczowi,zabunkrować i nie ruszą go nigdy... Dlatego przez morale świat jest trudniej zdominować....
 

DeletedUser4218

Guest
No tak. Morale ma swoje plusy i minusy.

Kiedy tu się kończy ochronka? Jutro?
 

DeletedUser11134

Guest
dobrze by tez było móc kupić sobie nędzne morale. Może INNO rozważy taki super produkt dla złotników na światach z moralami? Na pewno mozna by to było drogo wycenić.
 

DeletedUser6237

Guest
Sisi ja gram mądrze dlatego nie lecę na hurra jak niektórzy przedemna, wszystko jest przemyślane :)
 

DeletedUser15216

Guest
Sisi ja gram mądrze dlatego nie lecę na hurra jak niektórzy przedemna, wszystko jest przemyślane :)

Też mi się cieszy micha na myśl o tych geniuszach, którzy pompują się na ponad 20k które będą mieć po ochronce, i jak do mnie wpadną na moralach 60%-70% i z ich wielkiego złotego wojska zostanie wielkie "G" :p Głupota nie boli dopóty, dopóki przez nią się nie wyrżniesz :p
 

DeletedUser4218

Guest
Raczej nie spodziewam się tego, że miejsc braknie, to nie Retimno ;)
 

DeletedUser4218

Guest
Mnie nie trzeba, ja i tak robię co chcę
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser27944

Guest
Maniek chce, ale nie potrafi... Adaśko nie chce, ale i tak się wszyscy śmieją :)
1-0 dla Adaska w żartach
 
Do góry