Sytuacja na świecie Nikaia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser6237

Guest
To nie tak.. Należę już chyba do grona Dinozaurów Grepo. Dla mnie szokiem było wprowadzenie światów w wersji 2.0,potem skracania jednostek a później kupowaniem surowców za złoto. Zawsze te zmiany traktowałem jako "powiew świeżości" którego ja jako dinozaur nie do końca rozumiałem, ale zawsze ta gra była dla mnie grą strategiczną, wojenną w której jakieś grono "kogucików" udowadniało innemu kto tutaj rządzi. Teraz podczas trwania ochronki widzę jak 7 topowych sojuszy układa się między sobą byleby ochronić tyłki. Ja to słabo znoszę

Przykro mi coś takiego słyszeć, jeśli nie wiesz to już uświadamiam - ekipy przed startem świata mogą się dogadać ze sobą co by sie nie działo :)
co do reszty fakt, jak słysze 8my raz dzisiaj ze ktoś chce PONa i oddałby życie za to, to mnie to osłabia
 

DeletedUser15806

Guest
Przykro mi coś takiego słyszeć, jeśli nie wiesz to już uświadamiam - ekipy przed startem świata mogą się dogadać ze sobą co by sie nie działo :)
co do reszty fakt, jak słysze 8my raz dzisiaj ze ktoś chce PONa i oddałby życie za to, to mnie to osłabia
Sie chciało mieć topowy sojusz to sie teraz musi pocierpieć : )
 

DeletedUser9983

Guest
Oczywiście, że ekipy mogły się przed startem świata dogadać, ale nie z graczami którzy tutaj pisali, że grać nie będą a po kilku dniach napisali, że jednak wpadną. Druga sprawa polecam każdemu zweryfikowanie informacji typu " Pisałem do niej i tłumaczyłem ale odpowiedziała, że nie jest zainteresowana" .. Nie wierzcie wszystkim. Każdy ma swój rozum. Bo każdy ma tutaj "swoje" do ugrania.

Oczywiście, że ekipy mogły się przed startem świata dogadać, ale nie z graczami którzy tutaj pisali, że grać nie będą a po kilku dniach napisali, że jednak wpadną. Druga sprawa polecam każdemu zweryfikowanie informacji typu " Pisałem do niej i tłumaczyłem ale odpowiedziała, że nie jest zainteresowana" .. Nie wierzcie wszystkim. Każdy ma swój rozum. Bo każdy ma tutaj "swoje" do ugrania.

P.S. Gmart Topowe sojusze zwykle wykorzystują maksymalną dozwoloną ilość graczy. W cierpieniu jesteś specjalistą.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11134

Guest
Aż tak kiepsko z TOPowym sojuszem, że na FO w ochronce się żali? No to ostro musi być w pierwszych godzinach świata.
 

DeletedUser15806

Guest
P.S. Gmart Topowe sojusze zwykle wykorzystują maksymalną dozwoloną ilość graczy. W cierpieniu jesteś specjalistą.
I tu sie mylisz, nigdy na tym etapie nie miałem kompletu, ani sie nawet nie zbliżyłem . Ja mam problem z nadmiarami tak po miesiącu , dwóch . Nie potrafię powiedzieć nie gdy pobity przeciwnik prosi o wchłonięcie i daje pełna listę graczy. Wiem ze powinienem wybrać ale mam za miękkie serce i tak mi sojusz rośnie .
 

DeletedUser9983

Guest
gmart a Ty wiesz, że jesteś chyba najbardziej zaprzyjaźnionym wrogiem jakiego człowiek spotkał ?
 

DeletedUser3480

Guest
Przykro mi coś takiego słyszeć, jeśli nie wiesz to już uświadamiam - ekipy przed startem świata mogą się dogadać ze sobą co by sie nie działo :)
co do reszty fakt, jak słysze 8my raz dzisiaj ze ktoś chce PONa i oddałby życie za to, to mnie to osłabia

no toc mnie dzis wawa zbombardowal ze z toba pakty wojny ugadywalem :)) napisalem mu ze oszalal toc my od miesiecy nie gadalismy. chyba mnie wawa z kims pomylil
 

DeletedUser3480

Guest
Cos słyszałem , przykre. Ale tacy są ludzie. Nic nie trwa wiecznie. Dlatego ja z reguły nie wchodzę z ekipa. Kiedyś zawsze sam i tworzyłem od podstaw. A ostatnio co najwyżej z kilkoma znajomymi. Wtedy materiał sie nie meczy.

spoko juz sie przyzwyczailem. ale grac mi sie nie chce, tym bardziej jak widze zmiany grepo coraz pod wieksza kase.
 

DeletedUser15806

Guest
gmart a Ty wiesz, że jesteś chyba najbardziej zaprzyjaźnionym wrogiem jakiego człowiek spotkał ?
To w końcu tylko gra. Nigdy nie traktuje przeciwnika jak wroga. Z każdym dobrym przeciwnikiem z chęcią zagrałbym na kolejnym swiecie.
 

DeletedUser27944

Guest
Przymulacie jak nigdy... prawie się wzruszyłem
"za pokój na świecie" :)
 

DeletedUser15216

Guest
To w końcu tylko gra. Nigdy nie traktuje przeciwnika jak wroga. Z każdym dobrym przeciwnikiem z chęcią zagrałbym na kolejnym swiecie.

Dobry przeciwnik jest na wagę złota, bo są emocje, jest presja, jest kogo gonić, a jak tworzy się jedna ultra silna paczka a wszyscy wokół robią za farmy to po prostu taki świat z miejsca skazany jest na porażkę... nuda wykończy nawet najwytrwalszych :p Temu cieszę się że tutaj pojawiło się tyle ciekawych osób, przynajmniej nie będzie nudno w niedzielę ;)
 

DeletedUser15806

Guest
Przymulacie jak nigdy... prawie się wzruszyłem
"za pokój na świecie" :)
No to moze pogdybajmy. Jeszcze kilka dni temu gdy usłyszałem ze tu zagra Mamut z ekipa dawałem 80 % szans na ich wygrana. A teraz gdy pojawiła sie Sigma Bross a Manius kwitnie na miasteczku 175 pkt. to daje juz 50/50. Ma ktos jakies inne typy ?
 

DeletedUser22529

Guest
Dzielenie skóry na niedźwiedziu :D Poczekajmy trochę, może ktoś jeszcze się pojawi godny walki o najwyższe cele ;)
 
nie rozumiem w ogóle po co ta gadka.

niech sie zacznie,wtedy bedzie temat.a nie jakieś gdybanie i "granie nickami"/

kilka światów przeżyłem gdzie wchodziły ekipy z góry skazane na sukces i jakoś sie to zmieniało w trakcie..

po co dywagować?
 

DeletedUser15806

Guest
nie rozumiem w ogóle po co ta gadka.

niech sie zacznie,wtedy bedzie temat.a nie jakieś gdybanie i "granie nickami"/

kilka światów przeżyłem gdzie wchodziły ekipy z góry skazane na sukces i jakoś sie to zmieniało w trakcie..

po co dywagować?
Z nudów ? : )
 

DeletedUser9983

Guest
Gmart na każdym świecie masz inny nick a i tak każdy po dniu wie który to Ty :D
 

DeletedUser25484

Guest
No to moze pogdybajmy. Jeszcze kilka dni temu gdy usłyszałem ze tu zagra Mamut z ekipa dawałem 80 % szans na ich wygrana. A teraz gdy pojawiła sie Sigma Bross a Manius kwitnie na miasteczku 175 pkt. to daje juz 50/50. Ma ktos jakies inne typy ?

Warto pamiętać że na tym świecie są morale,pewnie czeka aż w okolicy wszyscy urosną,a on wtedy odpali :D
 

DeletedUser3480

Guest
ja tam swoj typ mam na ten swiat i bede im kibicowal

hini zakładzik?
zartuje :)
 
Do góry