Sytuacja na świecie Nikaia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser13617

Guest
Opowiadaj MG :) kto kogo bije ? jaka rozbiórka ? czyżby Loczek przestał być Dyplomatyczny i teraz będzie Sensacyjny
smiley_emoticons_confusednew.gif

nie piszecie porządnie co się dzieje, za duże te skróty jak dla mnie
smiley_emoticons_lol.gif
Niezależny komentator pilnie potrzebny :)

Przestali nas bić przeciwnicy bo uznali tu oficjalnie że to mija się z sensem. Biją trochę Sigmę za to ale dobrze im i tak - nudzili się to mają rozrywkę.

Loczek na urlopie a reszta Dyplomatycznych śpi. Sensacja przechodzi z [cenzura] w [cenzura]. Obecnie rozbieramy sobie do spółki z nimi gracza SamMnieNazwij.

Bumy się wzmocniły i rozgrywają. Padł za to sojusz OIOM.

U nas w Kasynie trwają zabawy i konkursy żeby nie za ziewać się na amen. Więc wracaj bo urlop jest bez sensu. Możesz spokojnie raz logować dziennie i też dasz radę :)
 

DeletedUser9983

Guest
Opowiadaj jeszcze czy Redka złapała luz, czy dalej się zapowietrza krzycząc na innych? Czy Gwiazda zrozumiała, że nie którzy o 5 rano to śpią? i czy Qruella dalej zasuwa za pięciu i nikt jej dalej dziękuję nie powiedział?
 

DeletedUser13617

Guest
Opowiadaj jeszcze czy Redka złapała luz, czy dalej się zapowietrza krzycząc na innych? Czy Gwiazda zrozumiała, że nie którzy o 5 rano to śpią? i czy Qruella dalej zasuwa za pięciu i nikt jej dalej dziękuję nie powiedział?

Redka wymyśla przydomki członkom Gwiazda odpaliła kolejne nowe życie i nie ma spania. A Qruella mnie topi bo zamiast cofać biremy to ogląda koreańskie romansidła.
 

DeletedUser22579

Guest
Nie strasz Hopuś, ja mam jeszcze sporo tego urlopu
smiley_emoticons_lol.gif
jak nudno to po co mam wracać :) wrócę jak cudaka sobie postawicie
smiley_emoticons_biggrin.gif

Kubuś, co Ty wczorajszy jesteś ? Rada jest od zap... to znaczy od ciężkiej pracy :) a nie od dziękowania. Dlatego jestem na urlopie i mi bardzo dobrze
smiley_emoticons_freu-dance.gif
 

DeletedUser9983

Guest
Lantana Ty jesteś na urlopie bo nie masz kogo po głowie wałkiem okładać :D

P.S. Szeryf napisał, że się Ciebie nie boi :D :)
 

DeletedUser22579

Guest
Coś Ci się Kuba pomyliło :) Szeryf nigdy się mnie nie bał, nie miał takiego powodu
smiley_emoticons_seb_zunge.gif
jeśli już to raczej odwrotnie - ja się boję jego
smiley_emoticons_lol.gif

a na urlopie jestem, bo muszę odpocząć i nadgonić trochę pracę zawodową. Co Ty za plotki o mnie rozsiewasz z tym wałkiem ? jeszcze ktoś uwierzy, że jestem taka groźna
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
nie czytałeś ? to Redki się wszyscy boją :)
To co ? zostały nam tylko paliki do końca świata i rozbiórki wewnętrzne ? nikt się już nie bije ?
smiley_emoticons_viking.gif
 

DeletedUser

Guest
To co ? zostały nam tylko paliki do końca świata i rozbiórki wewnętrzne ? nikt się już nie bije ?
smiley_emoticons_viking.gif
Rozbiórki wewnętrzne to może i tak, ale teraz pomagamy Sensation pozbyć się problemu
smiley_emoticons_lol.gif
ja próbuję malować nową wyspę, ale bronią się jak lwy
smiley_emoticons_neutral_new.gif

Paliki są ostatnio w modzie, cała Nikaia palikuje, nikt się tego nie wstydzi
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser13617

Guest
Norbert jakby można wklejać tu prywatne wiadomości to bym ci wkleił wiadomość twojego zbanowanego topka gdzie przyznaje że ban za boty. Piszą tez o tym zdegustowani twoi radni.

A weź przypomnij przy okazji do czego się przyznałeś na FO Bizancjum :D Potwierdzam, łamiesz tak sprytnie regulamin że jedynie osobiste przyznanie się do winy cię wyklucza ze społeczności ludzi uczciwych
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif


ps. FO jest od "siania" albo od gadania o pierdołach ;)
 
Szybciutko giną moje wpisy więc już nie przeszkadzam. Papuszki przyjdą, poprzytakują i pokręci się dalej. Niech zostanie na Twoim.
 
Skoro wyniki w wojnach w grepo przekładają się w racje w innych sferach to podaj mi wyniki dzisiejszej ligi mistrzów.
Postawiłem 2 x 0:0 ale tylko za dyszke. Jak masz coś pewniejszego to włoże więcej
 

DeletedUser13617

Guest
Skoro wyniki w wojnach w grepo przekładają się w racje w innych sferach to podaj mi wyniki dzisiejszej ligi mistrzów.
Postawiłem 2 x 0:0 ale tylko za dyszke. Jak masz coś pewniejszego to włoże więcej

bardziej mi chodziło o wynik w "urlopach" - u mnie w soju 0 na koncie
 
Gratuluje.
Skoro nie będzie można wygrać w cudach to trzeba zbierać mniejsze sukcesiki do kupki żeby reputacja się zgadzała.
 

DeletedUser13617

Guest
Nie martw się. Może jeszcze wygrasz i w cudach i w urlopach i nawet w grepolisscore :D Więcej wiary!
 
Do góry