Sytuacja na świecie Nikaia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser22646

Guest
A ja sie chyba wybiorę w roli obserwatora bo wbrew temu powyżej słyszałem ze szykują sie tu do startu 2 znamienite ekipy. Sigma Bross z nowymi nabytkami i stara ekipa Mamuta. Reszta pewnie bedzie tylko tłem . Ale takie starcie moze byc ciekawe.

Sigma z Sylwią czy to co było na edessie?
 

DeletedUser6237

Guest
no i kolon wypłynął z portu
smiley_emoticons_grepo_pacman.gif
 

DeletedUser6237

Guest
Ehh te twoja fantazja nie zna granic może wkoncu diczlapiesz się do topki
smiley_emoticons_irre4.gif

Przynajmniej nie sprzedaje pupci jak sie grunt pod nogami pali :D
Prawda jest taka, że za Tobą smród bedzie sie ciągnął na polskim grepo juz zawsze
smiley_emoticons_rollsmiliey.gif
 
Możesz sobie to tłumaczyć jak chcesz ale pokazaliśmy wam co potrafimy wysyłając Was na przymusowy urlop a teraz koniec tej rozmowy bo szkoda szarpać nerwy na Ciebie.

Piękny skok hahhahaha
 

DeletedUser6237

Guest
Dla osób jak Ty nie mam kszty szacunku, wiec moge mówić w Twoją stronę co chcę, moze wreszcie poznasz co to honor i gdzie się go zdobywa :)
Nie pozdrawiam :)
 
Jak człowiek Twojego pokroju może mówić o honorze skoro go za grosz nie masz

Kmilek może chces opowiedzieć o swoich fetyszach na ogólnym skoro już Ci się wymkslo to proszę kontynuj chętnie wysłuchał i postaram się pomóc bo zauwazylem ze straszne problemy emocjonalne masz
 

DeletedUser6237

Guest
hehehehe śmieszny jesteś najmniej :D najwiecej to nawet nie chce mi się myśleć :)
dalej myśl, że jesteś ProGraczem bo odwróciłeś się 2 tygodnie przed cudami i zaczeliście gruzowac nasze miasta :D pełen szacun, nie ma lepszego gamera w grepo :D

a może przypomne jak chciałeś dołaczyć ze mną na nowy świat? :D co się zmieniło
smiley_emoticons_hust.gif
 

DeletedUser4218

Guest
Widzę miłość kwitnie na forum
smiley_emoticons_hippie.gif


Ile ciekawych ekip już jest?
 

DeletedUser3480

Guest
no gra poszla do przodu nie ma co. start kilka h temu a top-1 ma 2,5k pkt.
 
Do góry