Sytuacja na świecie Nikaia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser28117

Guest
Szkoda Dejwi bo myslalam, ze wkoncu jakis dobry grajek bedzie na tym swiecie:cool:
 

DeletedUser22651

Guest
Wiem, że chcesz abym uzasadnił swoją tezę, ale nie mam żadnego interesu w tym, aby pisać publicznie o tajnikach czy ciekawostkach nowego systemu.


Jedynie razi mnie twierdzenie, które widzę enty raz na tym forum:




Na nowym systemie podboju da się obronić miasto w inny sposób niżeli poprzez przesyłanie wojsk defensywnych do podburzonego miasta. Koniec, kropka. Pisanie inaczej jest mocnym nadużyciem.

A no wybacz nie wiedziałem że jesteś taki wirtuozem
może nauczysz mnie grać ??
 

DeletedUser

Guest
oooo NOWY swiat i zlecialy sie jak muchy do ... ciastka ;)
same asy grepo ;)
powylazili spod kamieni ;)
pierw napinka , pozniej do konca ochronki
lanie od innych
i koniec gry ;)
a to real ; a to nie ten system a to morale
itd ;)
Taka kolejnosc
zobacze czy za 2 tygodnie ktos jeszcze bedzie pisal cos na forum
A i pytanie kiedy jakis event ?
czy na boze narodzenie dopiero czy wczesniej ?
ida jakies ekipy ?
moze SLAWNE SIH sie pojawi
czy oni tylko graja na swiatach z predkoscia 1 ?
gdzie jest najwieksza dysproporcja miedzy zlotnikiem a zwyklym graczem ??:)
 

DeletedUser15216

Guest
kapikk, a ty wytrzymasz do końca świata ? Nie wiem jak inni, ale mi się najlepiej gra tak do max 15 miast :) potem zaczyna się po prostu nuda i monotonia :) 2-3 miesiące na danym świecie są w sam raz by fajnie się pobawić, a później przestaje mieć to sens ;) W tedy właśnie Ci mniej doświadczeni, ale bardziej ambitni i wytrwali mają szansę rozwinąć skrzydła :p Więc na pewno pojawią się tutaj nowi którzy będą pisać i się śmiać na forum z tych co skończyli grę po 2 miesiącach, i podbudowywać swoje ego faktem że grają dłużej od tamtych :p
 

DeletedUser6237

Guest
Mnie nie mogłoby zabraknąć na takim świecie
smiley_emoticons_kaffee2.gif
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
 

DeletedUser14242

Guest
o fajnie..... to może i ja wpadne... lubie ci wioski gruzować
smiley_emoticons_irre4.gif
 

DeletedUser25484

Guest
Wiem, że chcesz abym uzasadnił swoją tezę, ale nie mam żadnego interesu w tym, aby pisać publicznie o tajnikach czy ciekawostkach nowego systemu.


Jedynie razi mnie twierdzenie, które widzę enty raz na tym forum:




Na nowym systemie podboju da się obronić miasto w inny sposób niżeli poprzez przesyłanie wojsk defensywnych do podburzonego miasta. Koniec, kropka. Pisanie inaczej jest mocnym nadużyciem.



Mogę się mylić,ale z tego co pamiętam Oszczep tutaj poradnik o tym pisał,więc koła nie wynajdziesz :D
 

DeletedUser13230

Guest
moze SLAWNE SIH sie pojawi
czy oni tylko graja na swiatach z predkoscia 1 ?
gdzie jest najwieksza dysproporcja miedzy zlotnikiem a zwyklym graczem ??:)

Nie wiem jak reszta rzekomo sławnego SiH ale ja osobiście oprócz grepo mam życie zawodowe i prywatne i nie mam czasu siedzieć przykuty do kompa 24/7. Stąd prędkość 1. Nie wiem jak tą dysproporcję wydedukowałeś, złota prawie w ogóle nie używam a radzę sobie na takich światach w miarę ok.

Ale wpadnę na handel, może coś się uda sprzedać.
 

DeletedUser9983

Guest
Świat ruszył. Fajnie, że tyle znanych nicków planuje zawitać na tym świecie. Podrzućcie jakie ekipy już są na świecie.
 

DeletedUser23718

Guest
widzę ze podniecenie sięga zenitu. tylko nie róbcie sobie... może być z drewna
smiley_emoticons_hust.gif
 
Do góry