Sytuacja na świecie Nikaia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
każdy chce mieć swoje 5 minut ;)

Kogo moje slepia widza...
siema robson odezwij sie na priva na fejsie pozdro
smiley_emoticons_saufen.gif


ps matus ty grasz jeszcze w to a mysalemm ze ty juz po zakrosie na grepo emeryture poszedles jak ja
smiley_emoticons_idea2.gif


nie chce sie podniecać ale na drugi dzien po starcie topek 6k pkt - to sie nazywa zloty chlopak :)

maniek zal tylek sciska czy co
 

DeletedUser15216

Guest
ps matus ty grasz jeszcze w to a mysalemm ze ty juz po zakrosie na grepo emeryture poszedles jak ja
smiley_emoticons_idea2.gif

Adi, bo miałem już nie tykać, ale jesień, lekka przymuła, a widzę że świat ze spoko parametrami, to coś mnie tak jakoś podkusiło :p A Ty wbijasz tutaj ?
 
Adi, bo miałem już nie tykać, ale jesień, lekka przymuła, a widzę że świat ze spoko parametrami, to coś mnie tak jakoś podkusiło :p A Ty wbijasz tutaj ?

a tam zawsze to samo... tutaj ile pograsz??? ...
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif

ja nie gram od zakrosu (i przeprowadzki mojej) i grac nie bede gra spadla na psy tak samo jak i towarzystwo
smiley_emoticons_fluch4_GREEN.gif


siema adik, pisałem na skajpie do ciebie jakiś czas temu, byłeś dostępny a nie odpisałeś
smiley_emoticons_confusednew.gif

rzadko odpalam skypa za to fejs non stop dziala
smiley_emoticons_kaffee2.gif
 

DeletedUser15216

Guest
a tam zawsze to samo... tutaj ile pograsz??? ...
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif

ja nie gram od zakrosu (i przeprowadzki mojej) i grac nie bede gra spadla na psy tak samo jak i towarzystwo
smiley_emoticons_fluch4_GREEN.gif

A czas pokaże ile :) Ciśnienia nie mam :) Jak będzie fajnie to chwilę poklikam, jak nie to zawsze komuś przyda się fajne miasto ;) Z resztą sam wiesz jak to jest :D A grepo cóż... uzależnia ;)
 

DeletedUser3480

Guest
LOL to już takie bajery można nawet kupować? :)) nie no gra spadał już całkiem na psy
27fdf796883b917dgen.jpg
 
Do góry