Sytuacja na świecie Nikaia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11244

Guest
no ja tak , bo jak był chociaz troche tak bystry jak ja to przeczytalbys regulamin w ktorym jasno jest napisane ze wszytkie miasta oraz wojska a takze zlote monety sa wlasnoscia inno a my tylko je uzytkujemy wiec wszyscy jestesmy slupami ale ty tego nie skumales
 

DeletedUser22651

Guest
no ja tak , bo jak był chociaz troche tak bystry jak ja to przeczytalbys regulamin w ktorym jasno jest napisane ze wszytkie miasta oraz wojska a takze zlote monety sa wlasnoscia inno a my tylko je uzytkujemy wiec wszyscy jestesmy slupami ale ty tego nie skumales

może tylko Ci się wydaje że jesteś inteligentny ?
ja nie używam złota. i nie gram w grepo :D
 

DeletedUser9983

Guest
Miło widzieć tylu graczy którzy zasłużyli na miano legendy na jednym świecie. Życzę powodzenia wszystkim a przede wszystkim dobrej zabawy. Według mnie mianem "Kozaka" na tym świecie powinien być sojusz który odpadnie jako pierwszy bo jak słyszę co tutaj się w dyplomacji wyprawia to aż nie dowierzam. To chyba tak na niektórych działa magia nicków. Bo jak inaczej wytłumaczyć propozycję "Chcemy z Wami podpisać Pakt lub Pon i mamy już pakty z czterema sojuszami na tym serwerze i Pony z dwoma. Wszystkie to sojusze z TOP10. Nie możemy zdradzić kto jest celem ale jak dołączycie do paktu to powiemy". Ja to słabo znoszę.
 

DeletedUser27944

Guest
Zaciekawiłeś mnie z tym odpadnięciem jakiegoś sojuszu, czyżby... czyżby... ten zły świat się ułożył przeciw komuś tam któremuś sojuszowi któremu nieliczni dobrze życzą, a liczni życzą niedobrze? :)
 

DeletedUser3480

Guest
Miło widzieć tylu graczy którzy zasłużyli na miano legendy na jednym świecie. Życzę powodzenia wszystkim a przede wszystkim dobrej zabawy. Według mnie mianem "Kozaka" na tym świecie powinien być sojusz który odpadnie jako pierwszy bo jak słyszę co tutaj się w dyplomacji wyprawia to aż nie dowierzam. To chyba tak na niektórych działa magia nicków. Bo jak inaczej wytłumaczyć propozycję "Chcemy z Wami podpisać Pakt lub Pon i mamy już pakty z czterema sojuszami na tym serwerze i Pony z dwoma. Wszystkie to sojusze z TOP10. Nie możemy zdradzić kto jest celem ale jak dołączycie do paktu to powiemy". Ja to słabo znoszę.

wiesz cos mi to mowi.

jak bym gral tu na tym swiecie a nie gram bo weny mi brak i jak by gral moj kumpel gmart to zgadywał bym ze to on cos knuje bo wkoncu chce cos wygrc.
 

DeletedUser9983

Guest
To nie tak.. Należę już chyba do grona Dinozaurów Grepo. Dla mnie szokiem było wprowadzenie światów w wersji 2.0,potem skracania jednostek a później kupowaniem surowców za złoto. Zawsze te zmiany traktowałem jako "powiew świeżości" którego ja jako dinozaur nie do końca rozumiałem, ale zawsze ta gra była dla mnie grą strategiczną, wojenną w której jakieś grono "kogucików" udowadniało innemu kto tutaj rządzi. Teraz podczas trwania ochronki widzę jak 7 topowych sojuszy układa się między sobą byleby ochronić tyłki. Ja to słabo znoszę
 

DeletedUser3480

Guest
spoko ten co dostanie lanie o ile dostanie najlepiej na tym wyjdzie

nie bijcie tylko konta manfreda :)
 

DeletedUser9983

Guest
Ja wiem kto wygra... Wygra JEDEN sojusz który pierwszy wybuduje 7 cudów... A reszta się będzie bawiła.. Obiecuję, że pogratuluje zwycięzcy choć coś mi podpowiada, że to nie będzie żaden z obecnych sojuszy bo dojdzie do tylu fuzji, że nazwę trzeba będzie skrócić do początkowych liter każdego z nich. Nie ma tam żadnych samogłosek więc słowotwór będzie pierwsza klasa.
 

DeletedUser15806

Guest
Masz złe info , ja juz wygrałem kilka światów wiec ciśnienia nie mam. A tutaj to raczej stawiałbym na Twój sposób myślenia i zdolności dyplomatyczne. Z reguły to Ty zbierałeś pół świata żeby mi dokopać . Zreszta skutecznie, muszę przyznać : )
wiesz cos mi to mowi.

jak bym gral tu na tym swiecie a nie gram bo weny mi brak i jak by gral moj kumpel gmart to zgadywał bym ze to on cos knuje bo wkoncu chce cos wygrc.
 

DeletedUser11244

Guest
Masz złe info , ja juz wygrałem kilka światów wiec ciśnienia nie mam. A tutaj to raczej stawiałbym na Twój sposób myślenia i zdolności dyplomatyczne. Z reguły to Ty zbierałeś pół świata żeby mi dokopać . Zreszta skutecznie, muszę przyznać : )
ta przypadkowy swiat oraz sojusz dali rade i wygrali .gratki dla gmarta bo ciezko dzis z przypadkowych osob zrobic sojusz ktory wygra swiat
 

DeletedUser3480

Guest
powiem tak z checia bym powalczyl troche z toba ale jest kilka powodow dla ktorych nie mam ochoty grac jednym z tych powodow jest swiat edesen i moi znajomi w podziale
 

DeletedUser15806

Guest
powiem tak z checia bym powalczyl troche z toba ale jest kilka powodow dla ktorych nie mam ochoty grac jednym z tych powodow jest swiat edesen i moi znajomi w podziale
Cos słyszałem , przykre. Ale tacy są ludzie. Nic nie trwa wiecznie. Dlatego ja z reguły nie wchodzę z ekipa. Kiedyś zawsze sam i tworzyłem od podstaw. A ostatnio co najwyżej z kilkoma znajomymi. Wtedy materiał sie nie meczy.
 
Do góry