Sytuacja na świecie Nikaia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser25484

Guest
No Boziu święty,a jakbym biremy pod kolona celował teraz,inno zwróci miasto?
 

DeletedUser15216

Guest
Z resztą co Ci ze złota jak serwer padł :p INNO tak zaktualizowało grę, że aż gra nie wytrzymałą :p
 

DeletedUser22646

Guest
a te bany to z ochronką w ogóle były czy bez?bo już się gubie o co Gmk chodzi :p
 

DeletedUser24703

Guest
Powiadają, że od złota umiejętności nie przybywa, ale mina przeciwnika bezcenna, jak off lata cały dzień.
Dajcie już spokój tym złotnikom. Stać ich to kupują i szaleją. Większość graczy złoci, bo obecnie bez złota nie potańczysz. Regulaminu nikt nie łamie, nie ma limitów na zakupy. Owszem psuje to grę, szczególnie na początku ale tego nikt nie zmieni. Za dwa - trzy miesiące większości mega złotników i tak nie będzie. Pozostaną tylko Ci co złocą o połowę mniej :D, a na forum się tym brzydzą.
 

DeletedUser15806

Guest
a te bany to z ochronką w ogóle były czy bez?bo już się gubie o co Gmk chodzi :p
Bany z ochronka. Ale nie o to chodzi, chodzi o to ze niesłuszny i dotknął punktowa większość sojuszu, w tym cała radę . Teraz siły są równe. Po banie to było tak jakby walili w sojusz z trzeciej setki. Co nie jest naganne. Ale napewno niesolidarne. Dla mnie w sytuacji niesłusznego zbanowana nie fair. Ale to moje zdanie. I taki mam charakter. Przykład z portfelem powyżej.Dla innych to głupota . Dla mnie przyzwoitość . Ale skończmy juz ten temat bo samego mnie juz nudzi . Jestem głupim naiwniakiem dla którego białe to białe a czarne to czarne. I ciagle wierzącym w elementarna uczciwość . Głupek ze mnie : )
 

DeletedUser15806

Guest
Powiadają, że od złota umiejętności nie przybywa, ale mina przeciwnika bezcenna, jak off lata cały dzień.
Dajcie już spokój tym złotnikom. Stać ich to kupują i szaleją. Większość graczy złoci, bo obecnie bez złota nie potańczysz. Regulaminu nikt nie łamie, nie ma limitów na zakupy. Owszem psuje to grę, szczególnie na początku ale tego nikt nie zmieni. Za dwa - trzy miesiące większości mega złotników i tak nie będzie. Pozostaną tylko Ci co złocą o połowę mniej :D, a na forum się tym brzydzą.
Bardzo mądre , zwłaszcza ostatnie zdanie : )
 

DeletedUser12136

Guest
Bardzo mądre zważywszy na to, że to ja o złocie pisałam, a nie skróciłam ani jednego budynku i ani jednej jednostki. Mam jedynie premki odpalone. Jeśli to według Was jest połowa tego co złoci loczek czy gmk, to szczerze gratuluję mózgu.. albo jego braku :)
 

DeletedUser15806

Guest
Bardzo mądre zważywszy na to, że to ja o złocie pisałam, a nie skróciłam ani jednego budynku i ani jednej jednostki. Mam jedynie premki odpalone. Jeśli to według Was jest połowa tego co złoci loczek czy gmk, to szczerze gratuluję mózgu.. albo jego braku :)
Redka, ciagle zapominasz ze kazdy to odbiera jako stanowisko sojuszu. Znam tam polowe, jak nie więcej graczy. Złota używają sporo. Prawdopodobnie tyle ile my jako sojusz. Tylko inaczej ono sie rozkłada .
 

DeletedUser15216

Guest
Bardzo mądre zważywszy na to, że to ja o złocie pisałam, a nie skróciłam ani jednego budynku i ani jednej jednostki. Mam jedynie premki odpalone. Jeśli to według Was jest połowa tego co złoci loczek czy gmk, to szczerze gratuluję mózgu.. albo jego braku :)

heh... -.-' nie wiem czy Tobie ktokolwiek, kiedykolwiek i w czymkolwiek dogodził... koleś napisał mądrze, z sensem, zawarł ogólną i uniwersalną prawdę, a Ty i tak potrafiłaś w tym znaleźć odniesienie do siebie, walnąć fochem i obrazić kogoś kto nawet nie myślał czepiać się Ciebie.... nic ino iść i walnąć głową w mur... -.-'
 

DeletedUser28282

Guest
I tak do zas.... śmierci będą się kłócić, jakby jeden był mądrzejszy od drugiego... A kiedyś ktoś powiedział "ustąp głupszemu" :)
 

DeletedUser25703

Guest
Tylko to nie jest spór o złoto a o wymyślone przez gmk zasady fair play.
Wiadomo każdy może złocić i gracz a sojuszu "A" z 10 miastami moze atakować jedno- miastowca z sojuszu "B" - to jest gra fair play.
ale jak ten 10 miastowiec zostanie zablokowany z ochronką to sojusz "B" złożony z graczy jednomiastowych atakować graczy z sojuszu "A" na takim samym poziomie rozwoju nie powinien bo wtedy rozgrywka zaburzona i to w ogóle fair play nie jest i nieuczciwe strasznie.
smiley_emoticons_confusednew.gif


A tak w ogóle to doszliśmy do tego że piętnowani powinni być wszyscy co atakują graczy bez soja, no bo kto ich obroni?
 

DeletedUser24703

Guest
Bardzo mądre zważywszy na to, że to ja o złocie pisałam, a nie skróciłam ani jednego budynku i ani jednej jednostki. Mam jedynie premki odpalone. Jeśli to według Was jest połowa tego co złoci loczek czy gmk, to szczerze gratuluję mózgu.. albo jego braku :)

Czepiasz się szczegółów, a ja tu nikogo nie obraziłem. Ty zaraz bierzesz to do siebie. Większość nie oznacza wszyscy. Pisałem ogólnie, a Ty jesteś wyjątkiem. A co do mózgu to tylko zwoje za pomocą których myślimy, że myślimy.
 

DeletedUser20310

Guest
Bardzo mądre zważywszy na to, że to ja o złocie pisałam, a nie skróciłam ani jednego budynku i ani jednej jednostki. Mam jedynie premki odpalone. Jeśli to według Was jest połowa tego co złoci loczek czy gmk, to szczerze gratuluję mózgu.. albo jego braku :)
Redko a co ty taka anty złoto jesteś ?? Sama w ekipie masz konkretnych złotników i dobrze o tym wiesz.Jak ktoś ma złoto niech złoci i się bawi a jak tobie czy innym to przeszkadza to nie grajcie .I starczy tych lamentów.
 
Do góry