Sytuacja na świecie Nikaia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15806

Guest
Niestety Redziu, tu chodzi tylko i wylacznie o Wasz sojusz. Normalnie jest u nas zgoda na Pon ze wszystkimi sojuszami na tym swiecie, poza Waszym. Wam po prostu nie ufamy.
 

DeletedUser12136

Guest
Hahahah. Pisz wprost, że chcecie nas lać i wykorzystać sytuację, a nie, że nam nie ufacie :)
 

DeletedUser16352

Guest
Myślę że będzie spokój w tym okresie jeżeli władze sojuszów się dogadają.
Jednak jestem przeciwny urlopom sojusz owym, osobiście odwiedzam groby tylko w swoim mieście wiec mogę spokojnie wieczorem pozbierać surki i rozbudować miasta.
 

DeletedUser12136

Guest
No widzisz, a gmart chce nasz cały sojusz na urlopy wysłać, żeby oni mogli sobie spokojnie klikać.

Gmart powiem Ci tak - albo się dogadamy i z naszej strony pójdzie zakaz wysyłania ataków pod groźbą usunięcia z sojuszu, albo pójdzie informacja, ze kto chce niech klika urlop, a kto chce niech atakuje i nie patrzy na nic. A na pewno znajdą się chętni. Tego chcesz? Żeby Twoi gracze z apką na grobach stali? Weź Ty się zastanów, bo miałam Cię za rozsądnego faceta, ale widzę, że i Tobie gra trochę przyćmiła jasność umysłu.

I przestań się zasłaniać akcją z banami, bo przypominam, że to Twoi gracze wysłali prośbę o nieagresję po czym sami zaczęli atakować.
 

DeletedUser15806

Guest
No widzisz, a gmart chce nasz cały sojusz na urlopy wysłać, żeby oni mogli sobie spokojnie klikać.

Gmart powiem Ci tak - albo się dogadamy i z naszej strony pójdzie zakaz wysyłania ataków pod groźbą usunięcia z sojuszu, albo pójdzie informacja, ze kto chce niech klika urlop, a kto chce niech atakuje i nie patrzy na nic. A na pewno znajdą się chętni. Tego chcesz? Żeby Twoi gracze z apką na grobach stali? Weź Ty się zastanów, bo miałam Cię za rozsądnego faceta, ale widzę, że i Tobie gra trochę przyćmiła jasność umysłu.
Widzisz Redziu, ja Was znam jak zly szelag. Nawet jak w czasie pona bedziecie siedziec cicho, to przed kompem a nie na grobach. I w srode o 6 rano w nas walniecie. Dlatego w naszym przypadku urlop jest nieodzowny. Pojda nasi ktorzy musza i tak samo Wasi. I tyle. To jest wlasnie rozsadne i pragmatyczne podejscie. Tak zwane dmuchanie na zimne.
 

DeletedUser12136

Guest
Ja nie wiedziałam, że aż tak się nas boicie :)

I o tym, ze przed kompem ktoś będzie siedział, to chyba miałeś na myśli siebie i loczka :)
 

DeletedUser6237

Guest
ja nie widzę żadnej akcji na nas, czy coś mi umknęło?
smiley_emoticons_candle.gif
 

DeletedUser12136

Guest
Bo jeszcze nie wiesz o tym, wyłapaliśmy wszystkich nieaktywnych co dopiero o 20 się pojawią i będzie 50 buntów ;)
 

DeletedUser12136

Guest
Kurde Robson, ciii, to miała być tajemnica :D Próbujemy uśpić Waszą czujność, a tak naprawdę wspólnie szykujemy się na Was
smiley_emoticons_panik4.gif
 
Do góry