Sytuacja na świecie Nikaia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser6237

Guest
Uwierz lesniak ze gralem jak się tylko dalo dla romy. Inaczej bym sie tak dla niej nie staral. Zobacz sobie kiedy zalzylem wioche na 75.

Tak to bylo wtedy kiedy roma skarcila mnie bo polecialem na bumy.. Wtedy zobaczyłem ze nie ma w was nic ducha wojny :) a to byly tydzien przed odejsciem wiec poltora miesiaca gralem dla was calym soba :)

Coz nie musze byc dla ciebie dobrym graczem :) zdanie wkurzongo grajka raczej nie jest obiektywna :) mozemy isc ma nowy swiat i tylko ty vs ja :) zobaczymy kto jest dobrym graczem:)

A co do rady, coz udajecie honorowych, bo przeciez roma nikogo nie zdradzila.. A juz tydzien po przejsciu do was, gdy nie mialem nawet w planach żadnych zdrad mieliście dyskusje na radzie zeby opuścić koalicje :)

Kto jest gorszy ja bo ja opuściłem? Czy wy jak co chwile próbujcie to robic ale boicie sie bo wiece ze sigma was zje :)

Mówisz o czasach na początku jak weszliście do Romy, kiedy mogli Was razem z nami zjeść do końca i inaczej by się to potoczyło.
Mówisz o czasach kiedy probowaliscie sklocic cała koalicję, razem z Agatą?
 

DeletedUser

Guest
a wywklekanie rzeczy z ukrytej zakładki jest po prostu chamstwem z waszej strony :)

Powiedział pLeśniak, gdzie na Farsali zrobił praktycznie to samo przechodząc z Armageddonu do Romy.
smiley_emoticons_irre.gif
 

DeletedUser28117

Guest
Mówisz o czasach na początku jak weszliście do Romy, kiedy mogli Was razem z nami zjeść do końca i inaczej by się to potoczyło.
Mówisz o czasach kiedy probowaliscie sklocic cała koalicję, razem z Agatą?

No to teraz sie usmialam:D
I to jak mnie rozbawiles:D
Swoje teorie Wyrzym zachowaj dla siebie bo jest mi Ciebie w tej chwili zal.:oops:
Kompromitujesz sie na kazdym kroku i robisz z siebie cyrk na FO.
Brawo dla Ciebie;)
Nie spiskowalam ze plecami waszej koalicji i nie wiem skad masz takie mylne podejscie do mojej osoby.o_O
Wracaj do rzeczywistosci bo siada Ci na glowe ta gra :D.
Hahhahahahahahah....
 
A czy ja posądziłem o zdradę? Czytaj ze zrozumieniem ;) Chodzi o wywlekanie informacji z ukrytej.

a to wybaczy Pan, no ja po podstawowce tylko to wie Pan jak jest, wydawalo mi sie ze "wywlekanie" informacji z ukrytej, ktore przydaja sie sojuszowi wrogiej koalicji to tak jakby zdrada mowiac wprost ale co ja tam wiem :( moglismy sie nie zrozumiec, no zdarza sie najlepszym. Osmiele sie przeprosic za moj blad:p
 

DeletedUser

Guest
Proszę graczy Romy o nie wdawanie się w dyskusję z kolegą Weed i koleżanką Agatą.

Niezależnie od tego jak oceniamy ich zachowanie obecnie, graliśmy razem, walczyliśmy razem, więc ze względu na pamięć o tych chwilach, nie ma sensu wylewać na siebie pomyj.

Wydaje mi się, że każdy kogo to interesuje już sobie wyrobił jakąś opinię i niech każdy zostanie przy swojej. W Romie również swoją mamy, ale niech ona zostanie w Romie.

Nie przyniesie nikomu chluby wdawanie się w pyskówki.
 

DeletedUser26517

Guest
Powiedział pLeśniak, gdzie na Farsali zrobił praktycznie to samo przechodząc z Armageddonu do Romy.
smiley_emoticons_irre.gif


Ale ja poinformowałem dałem powód a nie chciałem sklocic całej koalicji .szkoda ze nie pamiętasz co powiedziałeś na tsie :) i poza tym zapyta się byle kogo x Romy nic z ukrytych nie wynioslem a jeśli ta twierdzisz niech ktoś bill akson potwierdza ze tak było bo ja sobie nie przypominam

Także nie mów mi ze ja wynosze hehe
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Lojalność Leśniaka wobec Romy jest poza wszelką wątpliwością.

Każdemu sojuszowi życzyłbym graczy tak oddanych i zaangażowanych.
 

DeletedUser6237

Guest
Jeśli chodzi o koalicje to zawsze Agato miałaś największe problemy. Rozmawiałem na ten temat z nierozeznawka i w pewnym momencie sam się zorientował, że mam rację. 3/4 sporów było od Ciebie bądź dawnych graczy psiaków, naprawdę uważasz, że to nie było nastawianie sojuszy koalicji przeciw sobie? Gadałaś na neona a sama sie zachowałaś podobnie. Brawo. Daj palec, wezmą rekę
smiley_emoticons_bravo2.gif


Posty też usuwałaś pewnego sojuszu, kiedy my walczyliśmy o przychylność z ich strony, taki to przypadek, że komandor Agattha zarządziła porządki w zakładce koalicji, tym też nie dałaś na siebie zwrócić uwagi heh. Śmieszne
smiley_emoticons_auslachen2.gif
 

DeletedUser28117

Guest
Jako dyplomata bylam oddelegowana do kontaktowania sie z Toba między innymi.
Z czego zrezygnowalam odrazu i Akson wzial na siebie kontakty z Twoja osobistoscia.:cool:
Czasem sprawy byly nieprzyjemne to fakt, ale trzeba bylo je wyjasnic.o_O

Co do zakladki obrony to rugali Ciebie o Wielkiego Mistrza grepo za brak obrony, a Ty jak potulny szczeniaczek siedziales cicho.
Masz sie czym szczycic:D
 

DeletedUser6237

Guest
Hehe dobry tytuł, kolejny nick sobie taki zrobię
smiley_emoticons_flucht2.gif


Zrezygnowałaś bo czuć było od Ciebie ułudę na kilometr i wiedziałaś, że sie nie dam w konia robić :)

Od zawsze byłem przeciwko przyjęciu Was w szeregi ale to przebolałem :)
Mogliśmy sobie Was szybko zjeść i nie byłoby teraz płaczu, tylko byście juz na nowym świecie gdzieś grali heh

Mieliście najgorsze możliwe położenie, nie mieliście wyjścia poza romą/sigmą, bo wiedzieliście, że ja nie chciałbym mieć z Tobą aż tyle wspólnego po wcześniejszych pieśniach w których usłyszałem o Tobie. Kropka w kropke, to samo co świat :)
 
Hehe dobry tytuł, kolejny nick sobie taki zrobię
smiley_emoticons_flucht2.gif


Zrezygnowałaś bo czuć było od Ciebie ułudę na kilometr i wiedziałaś, że sie nie dam w konia robić :)

Od zawsze byłem przeciwko przyjęciu Was w szeregi ale to przebolałem :)
Mogliśmy sobie Was szybko zjeść i nie byłoby teraz płaczu, tylko byście juz na nowym świecie gdzieś grali heh

Mieliście najgorsze możliwe położenie, nie mieliście wyjścia poza romą/sigmą, bo wiedzieliście, że ja nie chciałbym mieć z Tobą aż tyle wspólnego po wcześniejszych pieśniach w których usłyszałem o Tobie. Kropka w kropke, to samo co świat :)

A co takiego wyrzym usłyszałeś??
Umieram z ciekawości :p
 

DeletedUser28117

Guest
To sa piesni o mojej osobie?!!!:eek:

Oj Szczeniaczku maly widzisz ulude to Ty wlasnie snujesz w obrebie wlasnej wyobrazni o mnie.

Tak, uwazaj na zgage bo sie przejesz jeszcze nie raz.
Ja tu jestem tylko maly pionkiem w waszej mistrzowskiej rozgrywce;)

Co do rezygnacji to zrezygnowalam tylko od kontaktowania sie z Twoja osoba i ze sprawami zwiazanymi z Twoim sojuszem.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6237

Guest
Hau, Hau
smiley_emoticons_grepo_pacman.gif


Ciekawe dlaczego :D ja zrezygnowałem chyba szybciej z tego co wiem, więc znów kłamiesz. Uhhh Dżepetto gdzie jesteś?


Teodorus, np ze lubi wbic sie do sojuszu, namieszać, rozbić ekipę i taka to jej wielka gra dyplomacją
smiley_emoticons_hust.gif
 
Hau, Hau
smiley_emoticons_grepo_pacman.gif


Ciekawe dlaczego :D ja zrezygnowałem chyba szybciej z tego co wiem, więc znów kłamiesz. Uhhh Dżepetto gdzie jesteś?


Teodorus, np ze lubi wbic sie do sojuszu, namieszać, rozbić ekipę i taka to jej wielka gra dyplomacją
smiley_emoticons_hust.gif

Ummm no proszę......:p
Taka niegrzeczna z niej paniusia? :eek:
 

DeletedUser28117

Guest
Nie w tym wypadku nie klamie.
Konstruktywna rozmowa z Toba mijala sie zawsze z celem.
Tak tez jest i teraz.:p

A jaka to ekipe rozbilam?
Bardzo mnie zaciekawiles tym stwierdzeniem.
Pozatym Twoje niedoinformowanie jest typowe dla Twojej osoby i wyciaganie z tych szczatkowych informacji opini na kogos temat rowniez.;)
 

DeletedUser6237

Guest
Nie w tym wypadku nie klamie.
Konstruktywna rozmowa z Toba mijala sie zawsze z celem.
Tak tez jest i teraz.:p

A jaka to ekipe rozbilam?
Bardzo mnie zaciekawiles tym stwierdzeniem.
Pozatym Twoje niedoinformowanie jest typowe dla Twojej osoby i wyciaganie z tych szczatkowych informacji opini na kogos temat rowniez.;)

Wyciąganiem szczątkowych wniosków nazywasz to, że właśnie na tym świecie znów tak samo zrobiłaś??
smiley_emoticons_confusednew.gif
 

DeletedUser28117

Guest
Masz na mysli to, ze dotrzymalam slowa?
To tak oczywiscie sytuacja w tej kwestii sie zgadza.
Nic wiecej.
:rolleyes:
 
Do góry