Sytuacja na świecie Ny

  • Rozpoczynający wątek Bea8a
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
o pakcie zadecydował medziku
wystarczyło powiedziec, ze nie jestesmy mile widziane, nam powiedziano ze mamy taki obowiazek w zwiazku z paktem

To było moje odczucie.... nie Edgarda czy Montezumy

Słonce, wiem ze było to dawno i możesz dat nie pamiętać, ale kolega bobek przedstawił daty zaproszeń, pojawiły się one po wyjściu owca..

słowo daję... pierwsze zaproszenia pojawiły się dzień wcześniej około 19... nie pamiętam do kogo z was... , może ktoś je wycofał po naszym odejściu a później ponownie wysłał??

brzmi wiarygodnie, pamiętam ze mieliście to zebranie, a potem owiec, mariobigo odeszli... wg danych Ty odszedłeś po przesłaniu zaproszeń, nie wdrażano nas w szczegóły, powiedziano tylko, że osoby, które były przeciwne już odeszły, więc nie ma już żadnych argumentów, dlaczego do tej fuzji miałoby nie dojść i że Rydwany chcą tej fuzji. Pytałam egdarda, czy ma pewność, że już nikt nie odejdzie i nie doprowadzimy do rozłamu. Powiedział, że sądzi, że odejdzie jeszcze Giermo i Aine.

Wiedział doskonale kto odejdzie, wszyscy co byli przeciwni , ciągle nas zapewniał, ze mamy demokrację i podejmiemy tą decyzję razem, kilka osób było na tak miedzy innymi Montezuma i Edgard... kilka na nie ( wiadomo kto) miało być zebranie do którego nie doszło... bo "demokratycznie" Edgard sam zarządził i wysyłał zaproszenia... decyzja była dawno podjęta i żadne zebranie tego by nie zmieniało, a to jak obraził owca na TS to tylko świadczyło o tym jaki jest naprawdę...


Nie oskarżam Nobów o rozłam tylko Edgarda, który nie potrafi słuchać i kłamie... bądź jak kto woli nie mówi prawdy
 

DeletedUser

Guest
To było moje odczucie.... nie Edgarda czy Montezumy
nie tylko Twoje jak sie później okazało, wystarczyło nam powiedzieć :)
słowo daję... pierwsze zaproszenia pojawiły się dzień wcześniej około 19... nie pamiętam do kogo z was... , może ktoś je wycofał po naszym odejściu a później ponownie wysłał??
możliwe, ja na to wpływu nie miałam, tak jak i ja słowo Ci daję, że nie podjęliśmy decyzji o fuzji i zaważył fakt Waszego odejścia bo u nas było dokładnie 50/50 w dniu Waszego odejścia. Może był to wyraz "gościnności" władz..
Wiedział doskonale kto odejdzie, wszyscy co byli przeciwni , ciągle nas zapewniał, ze mamy demokrację i podejmiemy tą decyzję razem, kilka osób było na tak miedzy innymi Montezuma i Edgard... kilka na nie ( wiadomo kto) miało być zebranie do którego nie doszło... bo "demokratycznie" Edgard sam zarządził i wysyłał zaproszenia... decyzja była dawno podjęta i żadne zebranie tego by nie zmieniało, a to jak obraził owca na TS to tylko świadczyło o tym jaki jest naprawdę...
tutaj się nie ustosunkuję, nie miałam pojęcia o tym, co zaszło dokładnie na tsie, nie zostaliśmy wtajemniczeni.. Ale z tego co wiem, w Waszym głosowaniu była przewaga głosów za fuzją, więc jakaś demokracja chyba była...
Wasz dawny sojusz był bardzo podzielony w kwestii Narwali. Część graczy typu: Medziku, Giermo, Owiec, Montezuma byli Narwalom przeciwni i oczekiwali od nas ataków na nich, natomiast z drugiej strony Czesiek i Maciej chcieli z Narwalami pokoju. Więc w tym momencie wszystko sie pogmatwało, ponieważ sami zatraciliśmy cel fuzji. Niestety ten świat jest specyficzny i mimo tego, iż to Narwale zerwali nieoficjalny PON z Rydwanami, który ponoć obowiązywał sojusz już po fuzji, jednak zerwanie paktu nadal było kwestią malowania trawy na zielono, ponieważ ani Maciej, ani Czesiek nie chcieli dopuścić do wojny ze względu na sentymenty. My jako dawne Nooby nadal mieliśmy z Narwalami zatargi.

Pytacie ilu Rydwanów pozostało w WPT, na NY prawdziwych rydwanów już zostało niestety niewiele.. Niestety... bo wielki szacun dla Waszego sojuszu, zanim podzielił się na Rydwany i Narwale!
A teraz z tego, co widać macie dużo nowych twarzy w sojuszu :)

Nie oskarżam Nobów
doceniam to, co napisałeś!



Zastanawiam się tylko nad jednym... czy aby na pewno to kwestia braku demokracji... czy może urażona duma owca, który w rozmowach z nami używał argumentu: NIE BO NIE i nie potrafił tego uzasadnić, bo mówił, że nie będzie się tłumaczył.. NIE BO PO PROSTU NIE... może ktoś próbował mu przemówić do rozsądku i chłopak obniósł się honorem... a reszta może to reakcja łańcuchowa... Później Mariobigo, który też wkręcił sobie jakieś rzeczy w mojej kwestii jeszcze z poprzedniego świata, których zdementowanie było awykonalne, ponieważ nie chciał słuchać...

Może powód odejścia rydwanów w okresie późniejszym, spowodowany był zupełnie czym innym, niż buntem przeciwko fuzji..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Tulkaas napisał:
Niestety ten świat jest specyficzny i mimo tego, iż to Narwale zerwali nieoficjalny PON z Rydwanami, który ponoć obowiązywał sojusz już po fuzji,

PON został zerwany przez Rydwany atakiem Ogrodnika na okupację Narwali u Anulki z Noobów. Po tym ataku zostało przesłane oficjalne pismo (od Galonima) do całych władz Rydwanów. Po tym piśmie Edgard (czy też Maciej jak go nazywasz) próbował jeszcze mącić, że to był atak na Nooby a nie na okupację Narwali. Nieoficjalny PON mówił o nieatakowaniu Noobów które przejdą już pod flagę Rydwanów. Anulka w tamtym momencie była Noobem. Chwilę po tym piśmie reszta Noobów uciekła do Rydwanów.
 

DeletedUser

Guest
No fakt, to było małe niedopatrzenie, ogrodnik powinien wyjść z sojuszu Rydwanów, rozbić okupacje i wrócić z powrotem do Rydwanów :D

Chyba Narwale nie myślały, że Nooby oddadzą kiedykolwiek miasto bez walki :D

A tak na poważnie... pakt nie był szczery, skoro nastąpiła taka prowokacja ze strony Narwali. A jeśli oddalibyśmy to miasto, to za tydzień zmieniliby nazwę sojuszu i dalej by nas atakowali, bo by napisali kolejne oficjalne pismo, że nie są już Narwalami. Albo też spowodowaliby kolejną prowokację, aby udowodnić, jacy to my jesteśmy nierzetelni :)

Bobku, czy Ty sam przeczytałeś to, co napisałeś?
Bo szczerze mówiąc rozbawiłeś mnie swoja argumentacją :)

Mam jeszcze jedno pytanie... Bobku czy Twoj poprzedni nick to był Giermo? :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser10777

Guest
nie chce mi się nawet odpisywać nas niektóre głupoty
Narwale ,bali się 8 osób?
jako narwale nigdy nie byliśmy przeciwko rydwanom,ktoś niezłe pranie mózgu zrobił
naprawdę jak czytam niektóre bzdury to mnie na wymioty zbiera i ogólnie jestem raczej spokojny ,ale za takie kłamstwa to bym ......
a jak sobie noobki radziły z nami chyba Ada zapomniała jak miasto straciła
 

DeletedUser

Guest
No i wróciliśmy do tematu :p

No to ile Nooby straciły osad ostatnio? tfuuu.... pomyliłem się - przepraszam ile osad straciło WPT :p ?
 

DeletedUser

Guest
a jak sobie noobki radziły z nami chyba Ada zapomniała jak miasto straciła

stracilam, ale i zabralam...

Gala, akcja była piekna i gratulowałam już :)
a pamietasz ile punktow mi nabiliście? :)
Wy wszyscy razem mieliscie 3-krotnie mniej punktow ataku, niz ja punktow obrony i fuksem sie Wam udalo, bo moje 300 birem weszlo rowno z kolonem nie przed ;) miasto było 6 godz biremami od wszystkich innych i specjalnie było tam przejęte :) i z tego co pamietam połowa Twojego sojuszu miała bana za boty niedługo później... ciekawe czy boty od ataków również skoro po 8 ataków wchodziło 2 sek przed kolonem, 8 w 1 sek przed kolonem :)

nie powiedziałam, ze Narwale się kogokolwiek bały, a wymienione osoby buntowały nas przeciwko Wam i oczekiwali, że bedziemy atakować na przykład lonkaza, do którego kolonem mieliśmy po 30 godz :)

Które kłamstwa, Gala?
to że okupacja w mieście anulki to była prowokacja.. a nie była?

popraw mnie jeśli się w czymś mylę, nie mam klapek na oczach, wiele rzeczy to tylko mój punkt widzenia, oczywiście jestem otwarta na konfrontację i poznanie spraw z drugiej strony ...

No i wróciliśmy do tematu :p

No to ile Nooby straciły osad ostatnio? tfuuu.... pomyliłem się - przepraszam ile osad straciło WPT :p ?
sporo! i gratuluję!
ale tak jak napisałam, ja bym nie umiała atakować kogoś, z kim byłam w sojuszu, który porzuciłam, a kto nigdy nie zrobił mi krzywdy... ale skoro tak się tym szczycisz Kancior... jeszcze raz gratuluję :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Tulkaas napisał:
ja bym nie umiała atakować kogoś, z kim byłam w sojuszu, który porzuciłam, a kto nigdy nie zrobił mi krzywdy...

Naprawdę ? Pamiętasz może takiego gracza, z którym grałaś w jednym sojuszu RONINOWIE, nazywał, czy też nazywa się dalej OldGucio. Po rozwaleniu RONINÓW i założeniu na nowo NOOBÓW przejmowałaś jego miasta.

Nie ma sensu kłamać, wszystko jest do sprawdzenia. Na tym serwerze już wszyscy gracze przejrzeli cię.
http://pl.grepostats.com/world/pl13/player/501377/colonizations?page=1
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser10777

Guest
nie chodziło mi ,że Narwale się bały ,ale że wynika że nas się bano ,a było nas raptem 8 osób
bany mieliśmy za boty ,owszem ,ale te boty nie miały nic wspólnego z atakami tylko z farmieniem wiosek ,z tego co pamiętam to dużo osób z czołówki serwera miało za to bana tak samo jak i z istniejących wówczas Rydwanów
na tym kończę
a co się tyczy przyjaciół ,co to za przyjaciele ,którzy biorą wroga w swe szeregi i nie liczą się z opinią graczy przeciwnych fuzji
the end
 

DeletedUser

Guest
Naprawdę ? Pamiętasz może takiego gracza, z którym grałaś w jednym sojuszu RONINOWIE, nazywał, czy też nazywa się dalej OldGucio. Po rozwaleniu RONINÓW i założeniu na nowo NOOBÓW przejmowałaś jego miasta.

Nie ma sensu kłamać, wszystko jest do sprawdzenia. Na tym serwerze już wszyscy gracze przejrzeli cię.
http://pl.grepostats.com/world/pl13/player/501377/colonizations?page=1

aha...
wszyscy czyli?

z oldgucio zamieniłam przez całą swoją grę jedno zdanie i to po rozpadzie sojuszu:
"czy nie chciałbys do nas dołączyć?"
jeśli dla Ciebie jest to wspólna gra... 8 dni pod jednym szyldem.. no to gratuluję...

czy widzisz subtelna różnicę, miedzy 8-dniowym epizodem, który okazał się porażką, od faktu, iż kancior był z Rawaliskiem przez 5,5 m-ca w jednym sojuszu?

dziwię się, że wogóle porównujesz te fakty... jeśli dla ciebie jest to ekwiwalentne, to rzeczywiście masz rację, nie uwzględniłam tego epizodu... może jeszcze kilka innych gdzieś wyszukasz.. np. osoby, które były w sojuszu i kilka dni się nie logowały... albo osoby, które zakończyły grę... takich jeszcze znajdziesz dużo.. grunt, że Siankowe Miśki nie mieli sentymentów i czują się z tym dobrze..

nie chodziło mi ,że Narwale się bały ,ale że wynika że nas się bano ,a było nas raptem 8 osób
nie wiem, jaki był tego powód, ale tak jak napisałam, wymienione osoby namawiały nas na ataki na Narwali..

a co się tyczy przyjaciół ,co to za przyjaciele ,którzy biorą wroga w swe szeregi i nie liczą się z opinią graczy przeciwnych fuzji
Rawalisek nic nie zawinił..

bany mieliśmy za boty ,owszem ,ale te boty nie miały nic wspólnego z atakami tylko z farmieniem wiosek ,z tego co pamiętam to dużo osób z czołówki serwera miało za to bana tak samo jak i z istniejących wówczas Rydwanów
na tym kończę
nie twierdzę, że nie, ale w cuda nie wierzę, że ktoś potrafi tak perfekcyjnie przewidzieć anty-timing.. zresztą i tak każdy dostał to co chciał, ja 3 sloty, wy miasto :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
1. Hmmm ciekawe podejscie i obliczenie 5 i pół miesiąca ehhhh dobrze że nie 9 miechów bo nie wiem co by się z tego ukluło :p

A tak na poważnie skoro ktoś stawia przeciwko mnie deffa w mojej osadzie bo jego sojusz postawił kolona i musi się przypodobać szefowej aby nie wyszło że jest nie uczciwy wobec sojuszników to nie nazwałbym go przyjacielem tylko zdrajcą jeśli już.... bo przyjaciel szybciej zaryzykuje złe zdanie osobie niż wbije nóż w plecy. Poza tym z Rewaliskiem niedażyliśmy się uczuciami więc w naszym wypadku to złe porównanie !!!!

2. Tłumaczysz że 8 dni to nic hmmmm.... 8 dni to czasami bardzo dużo i nie ważny jest czas gry tylko szacunek do współgrających !!

3. Hmmm a skad wiesz że to był Ban za Anty-timing ..... hmmm.... ?
Jeśli chcesz wiedzieć można to zrobić bez dopalaczy i wyliczyć ataki i deff co do kilku sek

4. A poza tym czy możesz się nauczyć pisać w jednej wiadomości wszystko a nie robisz drzewka z cytatami !!!!
 

DeletedUser

Guest
musi się przypodobać szefowej
a kto jest szefową? bo ja chyba jestem w innym sojuszu, w moim szefowej nie ma..
Poza tym z Rewaliskiem niedażyliśmy się uczuciami więc w naszym wypadku to złe porównanie !!!!
to smutne
2. Tłumaczysz że 8 dni to nic hmmmm.... 8 dni to czasami bardzo dużo i nie ważny jest czas gry tylko szacunek do współgrających
a kim jest dla Ciebie współgrający?
Hmmm a skad wiesz że to był Ban za Anty-timing ..... hmmm.... ?
a dają bana za anty-timing?
Jeśli chcesz wiedzieć można to zrobić bez dopalaczy i wyliczyć ataki i deff co do kilku sek
wyliczyć to sobie wszystko można.. ale "umiejętność" synchronizowania ataków co do 1 sek posiadało wyłącznie kilku Narwali zanim dostali bana.
4. A poza tym czy możesz się nauczyć pisać w jednej wiadomości wszystko a nie robisz drzewka z cytatami !!!!
tak mi wygodnie
 

DeletedUser

Guest
1.Hmmm patrz a ja byłem w NARWALACH jakbyś nie wiedziała !!!

2. Napewno dla mnie słowo współgrający ma inne znaczenie niż dla Ciebie skoro potrafiłaś gościa zjechać tylko dla tego że do was nie dołączył !

3. Co jest smutne że dwaj faceci sobie do gustu nie przypadli hmmmm.... wiesz nie gustuje w facetach więc ...... a poza tym nie muszę się jak to nazywasz przyjaźnić z całym sojuszem aby fajnie mi się grało

4. hmmmm a co do Anty-timing widziałaś chociaż jeden słusznie przyznany ban za tą czynność ? Jest to bardzo ciężko udowodnić i support musi mieć naprawde bardzo bogatą wiedze aby temu sprostać !!!! Każdy taki ban jest do podważenia !!!
 

DeletedUser

Guest
.Hmmm patrz a ja byłem w NARWALACH jakbyś nie wiedziała !!!
Rawalisek sie mial przypodobac szefowej.. pytanie: której?
Masz rację! źle spojrzałam, dużo wcześniej odszedłeś do Narwali
2. Napewno dla mnie słowo współgrający ma inne znaczenie niż dla Ciebie skoro potrafiłaś gościa zjechać tylko dla tego że do was nie dołączył !
póki był bez sojuszu, nie był atakowany, ale dołączył do Aine, a ja chciałam ją wkurzyć :) a nie znałam gościa, więc trudno, bym miała sentyment..
wracamy do punktu wyjścia.. jak chcę przejąć komuś obcemu miasto, mam zapytać go o zgodę?
3. Co jest smutne że dwaj faceci sobie do gustu nie przypadli hmmmm.... wiesz nie gustuje w facetach więc ...... a poza tym nie muszę się jak to nazywasz przyjaźnić z całym sojuszem aby fajnie mi się grało
masz rację! nie musisz.. nikt z Was nie musiał go lubić.. ja nadal uważam, że jego byli sojusznicy postąpili nie fair wobec niego.
4. hmmmm a co do Anty-timing widziałaś chociaż jeden słusznie przyznany ban za tą czynność ? Jest to bardzo ciężko udowodnić i support musi mieć naprawde bardzo bogatą wiedze aby temu sprostać !!!! Każdy taki ban jest do podważenia !!!
Nie zrozumiałeś chyba co napisałam.. czy można dać bana za anty-timing?
ale przy okazji ciekawe, co piszesz.. że ciężko to udowodnić.. a skąd to wiesz?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
[SPAM]

A jak idzie wspolpraca Tartakow z Angel?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Co do Anty-timingu nie tylko w ta gre gram abym nie wiedział jak to się odbywa i jak pracują supporty aby to wykryć - więc nazwijmy to doświadczeniem z wiloletniej gry !!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Dlaczego nie wspieracie Farciarza skoro to wasz Sojusznik ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
a bo do wspierania jest tylko Farciarz ??
jak zerknąłem w profil aniołków to sie przestraszyłem
farciarz zbiera duża koalicje przciw swym wrogom - oj dużą hehe


Grupa Turystyczna GT
Akademia Angel NY
BANICI
Renegaci
REPUBLIKA MACEDONI
Bad Devils
WŁADCY PODZIEMIA TARTAKU
Bractwo



Prócz tego poniewaz temat był poruszany i tu chciałbym poznac jego zakończenie chodzi o dokładnie tą sprawę :

Drodzy gracze,

to chyba dobry moment, bym wypowiedziała się w temacie związanym z administratorem Rivergo i graczem Tulkas. Poprosiłam o zbadanie sprawy odpowiednią osobę w Hamburgu. Chcemy sprawdzić dokładnie wszystkie zarzuty, więc bardzo proszę o wyrozumiałość i cierpliwość, szybkie i nieprzemyślane ruchy z reguły nie są najlepsze.

Oczywiście chcę Was zapewnić, ze starannie sprawdzimy wszystkie poruszone tutaj problemy.

Ponieważ jest dla nas ważne, by oferować Wam sprawiedliwą i bezstronną grę oraz pomoc, na czas trwania postępowania mającego na celu sprawdzenie całej zaistniałej sytuacji, administrator Rivergo utracił prawa na świecie Ny.

Już wkrótce poinformuję Was o stanie rzeczy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Wiesz co TULKAS powiem ci tak że wszystko co piszesz to myślałem że to jakieś bujdy na resorach ale to tylko w PIXAR, Ty poprostu jesteś tak pewna swoich przekonań że jest to bardzo smutne i przykre za razem. Bronisz Rewaliska jakby to był Lenin w Mauzoleum w MOSKWIE. Ale on nie jest tak wielki aby go głaskać i pomniki stawiać.

Pytasz się czemu go zaatakowaliśmy hmmmm..... powiem CI za pyche i bute... dostal po łapach na własną prośbę no i pośrednio na TWOJĄ !!!
Rewalisek zobowiązał sie do przestrzegania zasad sojuszowych, wszyscy w sojuszu przymykali oko na jego współprace z NOOBAMI i mu folgowali, nawet odziwo Medzik chociaż był przeciwny. Po odejściu graczy z czołówki 100 RwT Rewalisek zapierał się że nie zaatakuje nikogo z nich. Traf chciał że nie trwało to długo i zaatakował MEDZIKA !!!! Czy tak się zachowuje kolega z którym sie grało blisko 6 miesięcy. Potem jak załatwiłaś bana jednemu z naszych Revalisek kazał go atakować hmmmm.... Czy tak się zachowuje kolega z którym sie grało blisko 6 miesięcy choć obiecywał ze nigdy tego nie zrobi. Kolejnym faktem przelewającym szale goryczy był fakt uczestniczenia w atakach kolonizacyjnych przeciwko swoim dawnym KOLEGOM i powiedz mi Czy tak się zachowuje kolega z którym sie grało blisko 6 miesięcy.

Niech ten mały podsumowujący post będzie przestrogą dla nie uczciwych i zmiennych jak skarpetkki latem graczy !!!! Że jeśli chcesz być szanowanym - SZANUJ INNYCH tym bardziej jeśli to byli twoi koledzy !!!!

Pozdrawiam
W imieniu Medzika i swooim
 
Do góry