Sytuacja na świecie Ny

  • Rozpoczynający wątek Bea8a
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser10777

Guest
stare rydwanki jeszcze żyją i mają się dobrze tyle ,że w innym sojuszu, a we Władcach paru jeszcze się ostało ,ale głownie N OO By
 

DeletedUser4218

Guest
A więc forum powstało.
W tej chwili jest zaproszonych 6 sojuszy, które wyraziły chęć bycia z nami.
Nadal czekam na odpowiedzi pozostałych sojuszy.
Oprócz No Mercy odmówiło jeszcze nam TW ;)

Akceptować forum proszę :)

Edit:
12 sojuszy już się z nami bawi...
No mercy, TW, Władcy Podziemia Tartaku - żałujcie, że odmówiliście.
Fakt, może i mieliście przykre doświadczenia wcześniej, ale nie zaryzykowaliście...
Odwaga przede wszystkim! Powodzenia ;)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser462

Guest
Aby dyskusja wróciła do normalności: co słychać na świecie? Zbliżamy się do cudowania?

Mam nadzieję, że odpowiedzi udzieli ktoś kto jest choć trochę wiarygodny.


// Dokładnie, od tego zacznijcie jeszcze raz :)


Pozdrawiam,
Sq.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
OooooooOOoooooooo Odbanowali mnie, jak milo. Usuniete posty mam na screenach wiec dowodziki beda, klekajcie narody sprawiedliwosc nadchodzi.

Świetna Impreza u Aniokow, dzis kolejne miasto traca:)
 

DeletedUser

Guest
No to macie ręce pełne roboty :D
a nie ma innych konfliktów gdzieś na boku? o_O
 

DeletedUser8

Guest
Drodzy gracze,

to chyba dobry moment, bym wypowiedziała się w temacie związanym z administratorem Rivergo i graczem Tulkas. Poprosiłam o zbadanie sprawy odpowiednią osobę w Hamburgu. Chcemy sprawdzić dokładnie wszystkie zarzuty, więc bardzo proszę o wyrozumiałość i cierpliwość, szybkie i nieprzemyślane ruchy z reguły nie są najlepsze.

Oczywiście chcę Was zapewnić, ze starannie sprawdzimy wszystkie poruszone tutaj problemy.

Ponieważ jest dla nas ważne, by oferować Wam sprawiedliwą i bezstronną grę oraz pomoc, na czas trwania postępowania mającego na celu sprawdzenie całej zaistniałej sytuacji, administrator Rivergo utracił prawa na świecie Ny.

Już wkrótce poinformuję Was o stanie rzeczy.
 

DeletedUser

Guest
Drodzy gracze,

to chyba dobry moment, bym wypowiedziała się w temacie związanym z administratorem Rivergo i graczem Tulkas. Poprosiłam o zbadanie sprawy odpowiednią osobę w Hamburgu. Chcemy sprawdzić dokładnie wszystkie zarzuty, więc bardzo proszę o wyrozumiałość i cierpliwość, szybkie i nieprzemyślane ruchy z reguły nie są najlepsze.

Oczywiście chcę Was zapewnić, ze starannie sprawdzimy wszystkie poruszone tutaj problemy.

Ponieważ jest dla nas ważne, by oferować Wam sprawiedliwą i bezstronną grę oraz pomoc, na czas trwania postępowania mającego na celu sprawdzenie całej zaistniałej sytuacji, administrator Rivergo utracił prawa na świecie Ny.

Już wkrótce poinformuję Was o stanie rzeczy.

No i widze ze przynajmniej sa jakies ruchy w tej sprawie:) Pozdro dla Uczciwych administartorow. Chociaz nie wiem czy to przypadkiem nie chwalenie dnia przed zachodem slonca.

To wydarzenie moze byc przelomem na swiecie NY.
 

DeletedUser

Guest
Tez nad tym ubolewam, ale cóż taka kolej rzeczy, ze niewygodne, niezwiązane z tematem posty są kasowane.
Dobra bo zaś bana wyłapię:) , Jak tam u Graczy z NY wygląda dziś tytulacja? sporo ataków leci?
Ja osobiście otrzymałem jeden, dobry dostałem 3k pkt i potańcowałem w kilku miasteczkach:), zaraz będzie slocik wiec może odwiedzę jakiegoś aniołka:)
 

DeletedUser

Guest
[ SPAM ]

wolałbym doczekać się paru stwierdzeń o sytuacji na NY
Co mnie interesuje ???
a więć stosunki No Mercy np.( z kim wojny z kim pakty), podobnie Rydwanów i angel.

CZYTAJĄC TO FORUM OD 50 STRONY - NIE DOSZEDŁEM DO TEGO
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest

DeletedUser

Guest
Dziękuje Tulkas za staty , ale one nie mówią wszystkiego

Na ich podstawie mogę wyciągnąc wniosek , że np No Mercy walczy z Total War bo tak wynika z przejęć No Mercy . Więc moje pytanie nie jest takie bezsensu

dalej hym Rydwany - własnie gdzie są Rydwany - w czerwcu jeszcze chyba byli , albo mi się swiaty pomyliły.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Walus, byli :)

właściwy czas :)

masz rację, statsy nie uwzględniają umów między sojuszami :)
ale większość widać.. :)
 

DeletedUser10777

Guest
no to ja odpowiem byli ,ale wybrali przyjęcie wrogów w szeregi niż współpracę z własnymi graczami ,część starych rydwanów jest w Czcicielach Sianka z Misia , sprawdź po nickach
 

DeletedUser

Guest
Gala ja nie wiem czy wybrali...

zanim do fuzji doszlo, to oni juz odeszli...

a potem zrobilismy fuzje..

oto dowod:

http://pl.grepostats.com/world/pl13/alliance/891/alliancechanges
Tak wyglądało odchodzenie graczy z Rydwanów i fuzja Noobow:



Przemo06 Left 2011-07-30 13:09:35 207,004
owiec1895 Left 2011-07-30 03:12:38 142,499
medziku Left 2011-07-30 03:12:38 261,707
mariobigo Left 2011-07-29 23:09:36 194,744


Lessqx Joined 2011-07-30 19:09:32 65,745
jowitta Joined 2011-07-30 19:09:32 234,283

Czyli od decyzji odejścia dawnych rydwanów - pierwszego Mariobigo do przejścia pierwszego gracza z Noobow minęło 19 godz. Przez cały ten czas czekaliśmy na decyzję dawnych rydwanów. Gdyby zamiast odchodzić ustaliliby między sobą, że nie zgadzają sie na fuzje, nigdy by do niej nie doszło. Jednak my, jako Nooby, nie chcieliśmy zostawiać edgarda i czesia na lodzie po tym jak go opuścili sojusznicy...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
HEHE kto by pomyslał że NOBY takie współczujace są :p

A tak patrząc na te staty to cosik mi się wydaje czy WPT dostają bęcki i tracą osade za osadą na poczet rozwoju Czcicieli Sianka (Dawnych Prawdziwych Rydwanów)

A i jedno sprostowanie jeśli już to na NY nie było rydwanów tylko 100 Rydwanów w Tartaku czyli był to miks graczy z 3 sojuszy z kappy 100 twarzy grabarzy, Rydwanów i Imperium Tartaku. Gala popraw mnie jeśli cosik pokręciłem :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser10777

Guest
nie ma co ściemniać bo decyzja zapadła wcześniej ,oni odeszli po tym jak dostaliście zaproszenia ,a stało się to przed zebraniem ,które miało być chyba o 21 i na nim miała zapaść decyzja o waszym przyjęciu
 

DeletedUser

Guest
Kancior przestańcie już bredzić o tych prawdziwych rydwanach . Prawda jest taka , że po jednej ze sprzeczek pan Lesio zabrał kilka primabalerin , odszedł z Rydwanów i założył sojusz NARVALE .Pomimo próśb i prawie błagań Intruzora i Maćka nie chcieliście wrócić . To wy zostawiliście Rydwany a nie odwrotnie , a wtedy nawet nie śniło nam się że będziemy walczyć z Nobami . Potem niby starzy koledzy robiliście nam więcej złośliwości i świństw niż niejeden wróg .
A Maciek do końca Was bronił.
Więc skończcie pisać bzdury , idźcie na Krakowskie Przedmieście do Prezesa , kota i jego biczowników spod znaku dwóch desek i tam do woli rozprawiajcie o sztucznej mgle , plastikowej brzozie i Prawdziwych Jedynych Rydwanach .

Napisałem na tym forum jeden , jedyny raz bo już nie mogę czytać takich obłudników . Jak ktoś coś ode mnie chce zapraszam na Pw .
 

DeletedUser

Guest
Hmmmm Montezuma od kiedy ty łasy jesteś na BAN bo ta wypowiedź nie jest zgodna z watkiem.
Poza tym chciałbym przypomnieć że do rozłamów doszło na skutek sporów wew ale to inna sprawa tobie to pasowało innym nie i odeszli i mieli do tego prawo i tak powstały NARWALE dla tych co nie wiedzą !!! :rolleyes:
 
Do góry