Sytuacja na świecie Ny

  • Rozpoczynający wątek Bea8a
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Zauważyliście kasację kont w sojuszu WLADCY PODZIEMIA W TARTAKU ?
wydaje się to ciekawa sytuacja po tym wszystkim co się ostatnio działo czyli po kłótniach z teamem i podejrzeniach graczy ? aczkolwiek chyba powinniśmy do ostatecznego werdyktu zaczekać na wypowiedzi kogoś z tego sojuszu

interesuje mnie co się teraz stanie jest to dosyć kontrowersyjny sojusz po jego likwidacji wielu graczy będących na froncie z nimi z wielu sojuszy straci zajęcie czy ktoś już coś wie o planowanych nowych wojnach ? chodzi mi głownie o sojusze Czciciele sianka z misia , No Mercy , VALEO ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
obecne wojny

Luzdelsur vs. support

:)

Luz Prowadzi
Support mota się w wypowiedziach
 

DeletedUser

Guest
Dziś na świecie NY wielka feta. Malutki ale zgrany sojusz Czcicieli Sianka z Misia, wyeliminował jednego z większych graczy tj. Władców Podziemia Tartaku. WPT z powodu masowej utraty miast na korzyść Czcicieli postanowili na zawsze zaszyć się w swoich podziemiach i tchórzliwie pouciekali na inny świat (za swoim adminem z grepo team :D ) Przypomnę, że nie jest to pierwsza tak dotkliwa porażka tych graczy, poprzedni świat zakończyli tak samo (Kappa). Jak widać przegraną mają we krwii.
 

DeletedUser

Guest
no i teraz nastanie era szaraków gdzie 2 największe sojusz zrobią się szare a życie na świecie stanie się monotonne i support będzie mógł sobie czyscic miasteczka z mapy.

Chyba nigdy na żadnym świecie nie doszło do tego że support był tak bezradny jak na tym świecie.

Ale podobno na plemionach z supportem zrobili porządek więc kto wie ...


Do pewnych zajęc trzeba dojrzeć a nie miec mleko pod nosem a nosic się jak wielkie paniska
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Tomus, mysle ze ludzie z "mlekiem pod nosem" dali by sobie lepiej rade niz ci nieudacznicy:), a nobkii, Stracili "przedszkolanke" Riverego, wiec zabieraja zabawki i wynosza sie do innego przedszkola:D:D
 

DeletedUser

Guest
fakt faktem - suport chyba nie wie co czyni

pousuwał mi wpisy i sie ciesza ok

pomyslcie teraz co dalej ze swiatem NY - bo to powazna sprawa - za czołówka pójda inni i faktycznie NY - bedzie szare , ile kasy straci wasza firma ???
Bo prawda jest taka , ze najwiecej kasy ładowała czołówka swiata

Doszły mnie słuchy , ze spora częśc osób szuka innej gry - byle nie była własnoscia Inno Games

Jeżeli ktos coś poleca - bardzo prosze o kontakt hehe
 

DeletedUser

Guest
Dziś na świecie NY wielka feta. Malutki ale zgrany sojusz Czcicieli Sianka z Misia, wyeliminował jednego z większych graczy tj. Władców Podziemia Tartaku. WPT z powodu masowej utraty miast na korzyść Czcicieli postanowili na zawsze zaszyć się w swoich podziemiach i tchórzliwie pouciekali na inny świat (za swoim adminem z grepo team :D ) Przypomnę, że nie jest to pierwsza tak dotkliwa porażka tych graczy, poprzedni świat zakończyli tak samo (Kappa). Jak widać przegraną mają we krwii.


tak napewno grajac z takimi frajerami jak Czciciele to juz nie zabawa, pewnie zaraz sie pokłócą jak zawsze i beda walczyć miedzy soba
 

DeletedUser

Guest
Ten co czci fajkę naszego misia napisał:
tak napewno grajac z takimi frajerami jak Czciciele to juz nie zabawa, pewnie zaraz sie pokłócą jak zawsze i beda walczyć miedzy soba

Akurat u Czcicieli nigdy żadnej kłótni nie było, skład jest cały czas taki sam, nikt na nikogo się nie obraża i nie odchodzi. Kłótnie były domeną WPT i Noobów.
Noobki przez takie kłótnie już kilka sojuszy rozbiły.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser10777

Guest
ja napiszę tak ,forum jest dla graczy ,a nie dla supportu.i nie straszcie ,że nas zbanujecie na forum,bo jak Ada skasowała konto to nawet nie ma się z kim kłócić,
działacie tak jak SB i tyle
co my własnego zdania nie możemy mieć ?
i pewnie to też nie jest na temat gry ,ale na temat sytuacji gospodarczej w Grecji
 

DeletedUser

Guest
Po tak inteligentnej wypowiedzi mogę domniemywać, że jesteś z byłych władców podziemi. Nie dziwię się, że nie daliście sobie rady w grze. Wyzwiskami tu się nie wygrywa.

widze bobek ze cie swędzi , pędź do misków ich to kreci , nie ma to jak w zgranym soju wspólnie hapać knage komuś :D
 

DeletedUser

Guest
Ten co czci faję naszego misia napisał:
widze bobek ze cie swędzi , pędź do misków ich to kreci , nie ma to jak w zgranym soju wspólnie hapać knage komuś

Nic mnie nie swędzi, w miśkach jestem, w zgranym soju także. Widzę, że wy naprawdę załamaliście się po przejęciu kilku miast. Jeśli wam aż tak zależało na grze w tym świecie to wystarczyło ucałować misiowe stopki i byśmy wam wszystko wybaczyli, no może jeszcze po 20k surki tygodniowo, i byście mogli grać sobie dalej, nie farmili byśmy was.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Nic mnie nie swędzi, w miśkach jestem, w zgranym soju także. Widzę, że wy naprawdę załamaliście się po przejęciu kilku miast. Jeśli wam aż tak zależało na grze w tym świecie to wystarczyło ucałować misiowe stopki i byśmy wam wszystko wybaczyli, no może jeszcze po 20k surki tygodniowo, i byście mogli grać sobie dalej, nie farmili byśmy was.

wez se bobek wybij z głowy o załamce nie ma mowy , wszyscy wiedza i to dobrze u czcicieli ci za dobrze , lubisz stópki i parole nawet gdy wjezdzaja ci kolonem
 

DeletedUser

Guest
Właśnie nie załamka a brak umiejętności i sił. Jak widać na pierwszym świecie w wersji 2.0 zostają tylko najlepsi graczy, tylko ci co potrafią grać.
 

DeletedUser9218

Guest
Dziś na świecie NY wielka feta. Malutki ale zgrany sojusz Czcicieli Sianka z Misia, wyeliminował jednego z większych graczy tj. Władców Podziemia Tartaku. WPT z powodu masowej utraty miast na korzyść Czcicieli postanowili na zawsze zaszyć się w swoich podziemiach i tchórzliwie pouciekali na inny świat (za swoim adminem z grepo team :D ) Przypomnę, że nie jest to pierwsza tak dotkliwa porażka tych graczy, poprzedni świat zakończyli tak samo (Kappa). Jak widać przegraną mają we krwii.

co zrobiły miśki,wyeliminowali WPT?
masz specyficzne poczucie humoru.
 

DeletedUser

Guest
Nie rozumiem po co ktoś przypisuje sobie jakies zasługi ???
Wszyscy wiemy , a przynajmnie Ci , którzy chca wiedziec , że to nie "walka" przyczyniła sie do likwidacji tylu kont naraz , ani czyjas dobrowolna rezygnacja.
I osobiście uwazam , ze taka sytuacja nie wpłynie na dobry klimat tego swiata .
Dla swiata NY to jest początek końca , lub stagnacja .

Co zrobicie z tyloma szarakami ???
Zajmowanie ich to zadna przyjemnośc - to NUDA i NUDA
 

DeletedUser10777

Guest
widzę ,że niektórzy nie potrafią wyczytać ironii między wierszami ,a co do serwera to my sobie wrogów znajdziemy i wcale nie uważam żeby było nudno
wkrótce mniejsze soje urosną w siłę ,bo tyle szarych miast dookoła ,a co do kretów to moim zdaniem to ich sprawa ,że poszli na sigmę ,ale wyszło to o czym wiedziałem na początku fuzji ,że przez tą fuzję sojusz się rozleci i nie ważne z jakich przyczyn się to stało ,gdyby nie fuzja tartaki pewnie działały by dalej razem
 

DeletedUser

Guest
Apropo co bedzie sie dzialo na swiecie NY dalej

Swiat bedzie istnial i bedzie na nim grac wielu dobrych graczy.
Czy najlepszych, czy topowych, czy innych?
Oby tylko uczciwych - bez bootow i innych trikow.
Dla mnie nie mozna mowic o kims ze jest wogole graczem jezeli dopuscil sie tego ze oszukiwal. Jest zwyklym oszustem i szkoda ze tacy gracze nie ponosza jakis dodatkowych kar finansowych w realu.
Znam przypadek z reala gdzie łepek - Niemiec ktory oszukiwal w podobny sposob w jakiejs innej grze i zostalo mu to udowodnione.
Mam do zaplaty - on nie, rachunek przyszedl na posiadacza internetu - 500 euro za wyludzenie i pogwalcenie praw autorskich oraz zlamanie regulaminu gier w ktorych jest opcja premium czyli jednoczesniej poprzez swoja nieuczciwa gre naraza wszystkich innych graczy na straty.
500 euro to bariera mysle ktora by spowodowala ze takie rzeczy by sie juz nie powtarzaly. Tak samo multikonta i inne chocki klocki.

I to dotyczy jak najbardziej sytuacji na Swiecie NY.
Jezeli znikna z niego osoby ktore oszukuja chociazby poprzez booty to juz bedzie sukces.

Wojny sa caly czas ciekawe - my mamy swoja z Roma juz od maja a oficjalnie od poczatku lipca.
I pewnie pojawia sie kolejne ciekawe konflikty, koalicje itp.

Najwazniejsze zeby oszusci nie odbierali przyjemnosci z grania graczom uczciwym. To jest najwazniejsze :)

Pozdrawiam
ZielnikPolski
 
Do góry