Sytuacja na świecie Ny

  • Rozpoczynający wątek Bea8a
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Zielnik uważaj bo taki jeden za nazwanie oszusta oszustem dostał bana na forum :D :) :x

oczywiście ban za obrazę był
 

DeletedUser

Guest
Zielnik uważaj bo taki jeden za nazwanie oszusta oszustem dostał bana na forum :D :) :x

oczywiście ban za obrazę był


Hmmm oficjalnie zielnik nikogo nie pomówił czy z imienia czy nazwiska więc jest to zwykłe stwierdzenie nie podlegające banowi a świadczące o rozczarowania sytuacją na świecie w któym gramy :p
 

DeletedUser

Guest


Kpina, watpie zebym gral jeszcze ponad pol roku by zobaczyc ere cudów. ehh i doczego to doszlo:/
 

DeletedUser

Guest


Kpina, watpie zebym gral jeszcze ponad pol roku by zobaczyc ere cudów. ehh i doczego to doszlo:/

dla mnie to jest jakaś pomyłka ten świat trwa 7 miesięcy chyba że się mylę
a jak tam pisze 6 miesięcy 250m pkt - 1 miesiąc 13m pkt = 237mln pkt i pewnie będzie spadało cały czas a pkt sojuszy rosły więc licząc to jeszcze około 2-4 miesiące do cudów
 

DeletedUser462

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ny

Witam po dłuższej przerwie :)

Co słychać na świecie?

Jak Wam się podobają nowe zasady końca świata?
 

DeletedUser10777

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ny

Koniec jak koniec ,ja tam lubię długi finisz:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ny

dla mnie to jest jakaś pomyłka ten świat trwa 7 miesięcy chyba że się mylę
a jak tam pisze 6 miesięcy 250m pkt - 1 miesiąc 13m pkt = 237mln pkt i pewnie będzie spadało cały czas a pkt sojuszy rosły więc licząc to jeszcze około 2-4 miesiące do cudów

Nie koniecznie rosły, sojusze z topki walczą miedzy sobą, wiec zamiast zdobywać pkt są one przekazywane z sojuszu do sojuszu, wiec ich liczba pozostaje taka sama. Ostatni nagły przypływ pkt to powód przejmowania "szaraczków" po WPT którzy skasowali konta.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ny

Nie koniecznie rosły, sojusze z topki walczą miedzy sobą, wiec zamiast zdobywać pkt są one przekazywane z sojuszu do sojuszu, wiec ich liczba pozostaje taka sama. Ostatni nagły przypływ pkt to powód przejmowania "szaraczków" po WPT którzy skasowali konta.

Gratuluję wielkiej naiwności i niecierpliwego oczekiwania na erę cudów....
To nie takie proste jak zdobywanie punktów ..wszelkiego rodzaju. Projekt jest obliczony na co najmniej 2 lata, więc jeśli komukolwiek się wydaje że którykolwiek sojusz zdoła wcześniej zbudować wystarczającą ilość cudów do wygrania serwera to ponownie gratuluję naiwności :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ny

Hmmm oficjalnie zielnik nikogo nie pomówił czy z imienia czy nazwiska więc jest to zwykłe stwierdzenie nie podlegające banowi a świadczące o rozczarowania sytuacją na świecie w któym gramy :p

Ale Vill wtedy też "czy z imienia czy z nazwiska" niefarta nie pomówił... ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ny

hej mam pytanie załozylismy z kolegami sojusz jestesmy nowi i jestem załozycielem a korespondencje masowa mam niedostepna co jest?????????????:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ny

a wysylales juz wiadomosci masowe
bo jak nie to po kliknieciu na zakladke z wiadomosciami masowymi bedzie napisane za sa niedostepne poniewaz zadnej nie wyslales

wiadomosci masowe wysyla sie tak samo jak zwykle wiadomosci tylko przy masowkach trzeba wpisac w pole odbiorcy wszystkich odbiorcow

jesli jestes w soju to obok pola odbiorca jest ikonka po nacisnieciu ktorej w pole odbiorca wstawiani sa wszyscy czlonkowie soja
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ny

Gratuluję wielkiej naiwności i niecierpliwego oczekiwania na erę cudów....
To nie takie proste jak zdobywanie punktów ..wszelkiego rodzaju. Projekt jest obliczony na co najmniej 2 lata, więc jeśli komukolwiek się wydaje że którykolwiek sojusz zdoła wcześniej zbudować wystarczającą ilość cudów do wygrania serwera to ponownie gratuluję naiwności :)

No i tu się trochę Pomyliłeś.Na gammie era cudów chyba od miesiąca a sa już cuda na 8 lev,więc to dwóch lat nie potrwa :)
 

DeletedUser10420

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ny

gram i pisze pod tym samym nikiem kompania niby wesola odniosla ogromny sukces pokonala wspanialy i prawie ogromny sojusz (moj) dali z siebie wszystko jejku to debesciaki czeumu nie powalczycie z sojuszem 2 osobowym o 3 nie wspomne bo to Dlawas zbyt okrutne dali by wycisk
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ny

KOLEJNY SKANDAL W SUPPORCIE

Gracz włamał się na konto gracza Ny bo wtyka w supporcie podała mu hasło do konta jego zaprzysięgłego wroga HAŃBA I WSTYD
Mam oryginalne rozmowy jak gracz się do tego przyznaje nie podał jednak o kogo chodzi
 

DeletedUser462

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ny

KOLEJNY SKANDAL W SUPPORCIE

Gracz włamał się na konto gracza Ny bo wtyka w supporcie podała mu hasło do konta jego zaprzysięgłego wroga HAŃBA I WSTYD
Mam oryginalne rozmowy jak gracz się do tego przyznaje nie podał jednak o kogo chodzi

Ale to nie Twoje zadanie szukac odpowiedzi na pytanie "kto". Wysylasz to do supportu i oczekujesz wyjasnien.
Poszkodowany gracz moze oczywiscie zadac odszkodowania od Inno.

/brak polskich liter/
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ny

Tak nie moje zadanie ale ja nie wierzę tej bandzie hucznie tu zwanej supportem
Więc kiedy oszust sam się mi chwali wtykami to chciałem go za język pociągnąć
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ny

SYTUACJA NA ŚWIECIE NY

SOJUSZ No Mercy Zwycięzcy NY wybudował 4 cuda i tym samym osiągnął status WŁADCÓW MÓRZ

28 dni - tyle dni zajęło wybudowanie 4 cudów

Gratulujemy wszystkim sojuszom które podjęły się budowy cudów
Mam nadzieje że może na innych światach uda się wam to lepiej chociaż Niektórzy byli naprawdę bardzo blisko :D

Podziękowania Dla Czcicieli Sianka z Misia :)

JESTŚCIE DOBRZY
ALE MIELIŚCIE LEPSZYCH OD SIEBIE DO POKONANIA

MOŻE NASTĘPNYM RAZEM :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser462

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ny

Nie wiem czy pamiętacie mnie, ale wiedziałam, ze jesteście najlepsi :)

BRAWO :) (byłam sekund kilka członkiem No Mercy :))
 
Do góry