Sytuacja na świecie Ny

  • Rozpoczynający wątek Bea8a
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser462

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ny

Hmmm... jak miło :)

Pozdrowienia dla całego No Mercy.
Otwieram winko za Wasz sukces.

Ps. szczególne buziaczki dla Szefa ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ny

SYTUACJA NA ŚWIECIE NY

SOJUSZ No Mercy Zwycięzcy NY wybudował 4 cuda i tym samym osiągnął status WŁADCÓW MÓRZ

28 dni - tyle dni zajęło wybudowanie 4 cudów

Gratulujemy wszystkim sojuszom które podjęły się budowy cudów
Mam nadzieje że może na innych światach uda się wam to lepiej chociaż Niektórzy byli naprawdę bardzo blisko :D

Podziękowania Dla Czcicieli Sianka z Misia :)

JESTŚCIE DOBRZY
ALE MIELIŚCIE LEPSZYCH OD SIEBIE DO POKONANIA

MOŻE NASTĘPNYM RAZEM :)

SYTUACJA NA ŚWIECIE NY

SOJUSZ NOMERCY ROZPADŁ SIĘ I UTRACIŁ CUDA

Zajęło im to 2 dni od wybudowania 4 cudów, takim oto sposobem nie wybudują 7 cudów i nie będę zwycięzcami świata.
Gratulujemy dla NoMercy wspaniałego sposobu zarządzania sojuszem oraz nieomylnego szefa :D

Podziękowania dla NoMercy za umożliwienie wygrania serwera.
BYLIŚCIE DOBRZY, ALE KRÓTKO
MY BĘDZIEMY LEPSI.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ny

SYTUACJA NA ŚWIECIE NY

SOJUSZ NOMERCY ROZPADŁ SIĘ I UTRACIŁ CUDA

Zajęło im to 2 dni od wybudowania 4 cudów, takim oto sposobem nie wybudują 7 cudów i nie będę zwycięzcami świata.
Gratulujemy dla NoMercy wspaniałego sposobu zarządzania sojuszem oraz nieomylnego szefa :D

Podziękowania dla NoMercy za umożliwienie wygrania serwera.
BYLIŚCIE DOBRZY, ALE KRÓTKO
MY BĘDZIEMY LEPSI.


żeby być lepszym to trzeba najpierw się nauczyć że 4 cuda są potrzebne do wygrania świata :)
 

DeletedUser10777

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ny

ha ha żeby wygrać trzeba umieć liczyć ,że 7 to więcej niż 4 i za 7 cudów jest Władca świata
choć moim zdaniem powinien być jeden sposób na wygranie ,a nie sytuacja gdzie może być 2 zwycięzców
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ny

ha ha żeby wygrać trzeba umieć liczyć ,że 7 to więcej niż 4 i za 7 cudów jest Władca świata
choć moim zdaniem powinien być jeden sposób na wygranie ,a nie sytuacja gdzie może być 2 zwycięzców

pierwsi nie będziecie (a tylko pierwsi sie liczą ;) )

fakt możecie zbudować 7 cudów (może się wam to uda)

ale będziecie mieli przynajmniej frajde z przejmowania 2 tysięcy szarych miasteczek :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ny

Dziś sojusz ny a dokłądnie gracz migxx wywalił mnie z sojuszu miśki o to kilka słów dla niego:

Sojusz miśków wielka sprawa
migxxa mają więc jest ubawa
bo chociaż przywódcą się zwie
to podszyty tchórzem każdy wie
nie ma odwagi podjąć wyzwania
i cały sojusz do walki skłania
na kanta jednego co osad ma mało
wysyła koleszków bo sam ma woja mało

kant do supportu info priv wysyła
by pokazać jakich ucziwych ma graczy
ma sojusz miśków pełen bogaczy
bo kilku oto miłośnków gry
nie ma jednego konta tylko z trzy !!!
Teraz obawa migsia wzieła
ile cudów zostanie nikt tego nie wie !!!!
 

DeletedUser10777

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ny

panie tomkedz ,ale chyba przyznacie ,że troszkę nieuczciwie :D
i chodzi mi tylko o samuraja ,reszta mnie nie interesuje
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ny

panie tomkedz ,ale chyba przyznacie ,że troszkę nieuczciwie :D
i chodzi mi tylko o samuraja ,reszta mnie nie interesuje



a o które konto samuraja ci chodzi

o andy1505
o kill ken
o rpireland (gra na tym koncie rowniez na tau)
o zosia2007
czy o 10 innych
bo jak mozna oszusta nazwac

samurajek w 20 sojuszach mial konto bo nie wiedzial z ktorym sojuszem wygra swiat a w pełnych gaciach non stop chodzil!

i co gdyby nie niektórzy z NM to samurajek by tylko wytrzeszczu oczu sie nabawil


on ma szczescie ze dzieki mnie i innym graczom zbudowalismy te cuda

a ze jednak zwoje w mózgu mu sie przegrzaly i zaczął myslec jak 2 letnie dziecko to rozwiązal sojusz
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ny

panie tomkedz ,ale chyba przyznacie ,że troszkę nieuczciwie :D
i chodzi mi tylko o samuraja ,reszta mnie nie interesuje

A co mi tam Samuraj, to nie on cuda budował, nie on strategie ustalał, cały sojusz wysyłał surkę inni z rady ustalili strategie on nawet słowem wtedy nie pisnął. Więc sukces sojusz NM nie zawdzięcza samurajowi.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ny

oj oni poprostu nie rozumieją że samuraj jest podobny do niektórych z miśków bo im multikonta czy zasiadania na kontach nie sa obce :p
patrz taki migxx czy inni kilka kont bez właścicieli a dziwnym trafem ktoś na nich gra jak to jest ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ny

Samuraj byl jest i bedzie jednym wielkim załosnym oszustem, Co do NY Zwyciescy sa jedni, czy Samuraj skasował ten soj czy nie, z duma nosimy miano ZWYCIĘSCÓW Pierwszego świata wersji2.0.
Samuraj Pamietaj No Mercy To my, a nie ty!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ny

ha ha żeby wygrać trzeba umieć liczyć ,że 7 to więcej niż 4 i za 7 cudów jest Władca świata
choć moim zdaniem powinien być jeden sposób na wygranie ,a nie sytuacja gdzie może być 2 zwycięzców

Jak widać nie może być dwóch zwyciescow. Tylko sojusz ktory pierwszy wybuduje 4 cuda dostaje certyfikat i plakietkę zwyciescow, po wybudowaniu 7 cudów nic sie nie otrzymuje, ani certyfikatu ani tez bonusów w grze na świecie bohaterów
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ny

Jak widać nie może być dwóch zwyciescow. Tylko sojusz ktory pierwszy wybuduje 4 cuda dostaje certyfikat i plakietkę zwyciescow, po wybudowaniu 7 cudów nic sie nie otrzymuje, ani certyfikatu ani tez bonusów w grze na świecie bohaterów

Świat wkroczy w erę Cudów Świata, gdy spełnione zostaną następujące warunki:
Świat istnieje od ponad 6 miesięcy.
Suma punktów 50 najlepszych sojuszy wynosi co najmniej 250 milionów.
Po 6 miesiącach istnienia świata każdy kolejny miesiąc zmniejsza wymaganą liczbę punktów o 13 milionów.

Cuda Świata można wznosić jedynie na wyspach, które są w całości kontrolowane przez sojusz. Każdy z Cudów Świata może zostać wzniesiony tylko raz w jednym świecie. Nie ma ograniczenia liczby Cudów Świata, które są w trakcie budowy. Jednakże jeden sojusz może w danym momencie budować tylko jeden cud danego typu.
Rozbudowa obejmuje 10 poziomów. Aby rozpocząć rozbudowę na danym poziomie, na plac budowy muszą zostać dostarczone wszystkie potrzebne surowce. Gdy się tam znajdą, przywódca sojuszu może rozpocząć rozbudowę. Poświęcając 400 punktów łask od każdego boga, gracze mogą przyspieszyć budowę.

Jeżeli podczas rozbudowy sojusz utraci miasto, budowa zostanie przerwana, a wszystkie wykorzystane surowce przepadną. Jeżeli sojusz utraci wszystkie swoje miasta na danej wyspie, Cud Świata zostanie zniszczony.

Każdy ukończony Cud Świata daje określone bonusy wszystkim graczom w sojuszu. Gdy jakiś sojusz wybuduje cztery Cuda Świata, jego członkowie przechodzą do historii jako zwycięzcy.

A więc No Mercy jako PIERWSZY sojusz wybudował 4 cuda swiata ZAPISUJAC sie w historii jako pierwsi i JEDYNII zwycięscy Swiata NY
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ny

a Misiaczki proszeni są o kolejne próby na kolejnych światach :D


chociaż na innych światach też was wyprzedzimy :D
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ny

Cuda są do bani, niszczą radość gry, niestety ;/
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ny

To nie cuda niszczą światy tylko zadufani w sobie przywódcy, gracze bez honoru i wszelkiego rodzaju multikontowcy i botowcy. Całkiem inaczej światy by wyglądały jaky każdy grał uczciwie i z życzliwością ... ale jak widac po tym świecie to takiej opcji nawet w PLAY nie ma !!!
 
Do góry