Sytuacja na świecie Ny

  • Rozpoczynający wątek Bea8a
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: :))

Zawsze będe miał sentyment do tego świata ehh tyle wspomnień i punktów z obrony XD
 

DeletedUser9244

Guest
Odp: :))

Hej :)
Gratuluję wygranej, szczególnie tym, którzy mnie jeszcze pamiętają.
Coś mnie ostatio podkusiło żeby zajrzeć do gry i... niemiła niespodzianka - świat już nie istnieje :(
Szkoda, bo bardzo dobrze go wspominam- dobra zabawa, fajni ludzie.
Czasem trochę żałuję, że nie zostałam z Wami do końca, ale niestety nie miałam wyjścia...
Pozdrawiam i jeszcze raz gratuluję!

P.s. Jeśli ktoś ze znajomych jeszcze gdzieś próbuje swoich sił to za PW się nie obrazę ;) Zajrzałam na kilka obecnych światów ale żaden do mnie nie przemawia :/
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: :))

mnie tam można było widziec do końca lecz Ciebie niestety nie znam. Jakie morze i sojusz były Twoim?:)
 

DeletedUser9244

Guest
Odp: :))

A widzisz, a ja z kolei Ciebie nie kojarzę ;)
Przygodę na Ny zaczęłam z Legionem Ateńskim, potem jego perypetnie były różne, skoro grałeś na Ny to pewnie co nieco wiesz ;)
Trochę Total War dawało nam w kość np..
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ny

grałaś*:)

w sumie to dla mnie najbliższe rejony sojuszu Imperium, Banici Hadesu i rejony m46,47,75 ktoś jednak żyje w tym dziale więc szkoda że nie kojarzę za bardzo tych o których piszesz .
teraz wychodził ponoć będzie świat dośc szybki więc jak nie znajdziesz swoich dawnych znajomych mogę wysłać zapka jak tam wlezę :)
 

DeletedUser9244

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ny

Kolejna kobieta - fajnie :)
Jeśli wyjdzie nowy świat to pewnie się na nim spotkamy. Teraz gram jeszcze na jadnym ale ile pogram to zobaczymy, bo wieje nudą ;)
Więc mam nadzieję, że do zagrania :)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ny

heh jak się nie logniemy z linku to będzie duuuża odległość bo sporo osób chce tam wejść. świat szybki bo 4 więc będzie ciekawie.
A na jakim teraz grasz?
 

DeletedUser9244

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ny

Na żółwiku zwanym Olimpią ;) Więc z niecierpliwością czekam na coś nowego i szybszego.
Z linka skorzystam, spokojne głowa ;)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ny

heh n i gitara:d
to coś nowe będzie fast, very fast:D
 
Do góry