Sytuacja na świecie Ny

  • Rozpoczynający wątek Bea8a
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser8769

Guest
gracze z gammy szaleją ;p taka kopia ;p
witam wszystkich ;)
 

DeletedUser

Guest
Widzę,że mamy tu elity ze wszystkich światów.Zapowiada się pasjionująca rozgrywka.

I w sumie świat bohaterów
 

DeletedUser

Guest
Mam pytanko... Czy jak podniosę poziom wioski rolniczej to czy to podniesie jej lvl tylko dla mnie czy dla wszystkich właścicieli tej wioski?? Jak dla wszystkich to trochę beznadziejnie :/ .
 

DeletedUser

Guest
Elita Gammy siedzi w sojuszu TOTAL WAR z tego co widzę : )
 

DeletedUser

Guest
Kolega trzeźwo nie myśli ;)

Chodzi mi o prawdziwą elitę, graczy którzy byli na Gammie w TOP50 ...

Angelek jesteśmy jedno morze od siebie, wiele to nie jest więc może tam zawitam, hehe. Pochwalisz się tym nickiem z Gammy czy nie ?
 

DeletedUser8769

Guest
tutaj można pokazać jak dobrym graczem się jest ..;P
świat szybko się kreuje i jak na razie jest chaos ;p ale tydzień i się wszystko unormuje;p
 

DeletedUser

Guest
eee a ja tam jeszcze do konca nie skumalem systemu farmienia ale jak na razie to widzac po nikach to chyba sama smietanka ze wszystkich swiatow sie tu zebrala zapowiada sie ostro i jeszcze tygrysica obok mnie yh dlugo nie pociagne
 

DeletedUser

Guest
No elita sie zbiera ze wszystkich światów :)

Zebrała sie i z epsilona :) bedzie ciekawie
 

DeletedUser

Guest
Ale moje słowa nie dotyczyły tych co uciekli z Gammy tylko elity,która tu przeszła by zmierzyć się z sobie równymi.O was nigdzie nie było mowy... (Angel NY) I może jednak pochwalisz się tym Nickiem...
 

DeletedUser

Guest
Ale moje słowa nie dotyczyły tych co uciekli z Gammy tylko elity,która tu przeszła by zmierzyć się z sobie równymi.O was nigdzie nie było mowy... (Angel NY) I może jednak pochwalisz się tym Nickiem...

NeRvo :)
Gram na NY pod nickiem NeRvo.
Na gammie już nie gram...
 

DeletedUser

Guest
Witam,

Jak sami piszecie, na świecie Ny zebrało się dużo dobrych graczy.
Nie chcę być złym modkiem, lecz proszę swoje osobiste wycieczki kierować właśnie w grze.
Mam nadzieję, że nie spotkam napinek i tego typu tekstów w stronę swoich kolegów z gry.



Pozdrawiam,
Squnqs
 

DeletedUser

Guest
widze ze juz w nazwach miast zaproszenia wysylaja
zaproszenie dlahatera panowie spokojnie tu jeszcze 5 dni spokoju bedzie
 

DeletedUser

Guest
Witam,

Jak sami piszecie, na świecie Ny zebrało się dużo dobrych graczy.
Nie chcę być złym modkiem, lecz proszę swoje osobiste wycieczki kierować właśnie w grze.
Mam nadzieję, że nie spotkam napinek i tego typu tekstów w stronę swoich kolegów z gry.



Pozdrawiam,
Squnqs

Squnqs, zobacz na forum Gammy, skoro zebrali się tutaj gracze właśnie z tego serwera to będziesz miał trochę roboty, hehe .
Ja już mam na koncie 2 bany i 1 warn, właśnie za dyskusje na w/w forum : )



AnGeLeK, a pod jakim grałeś na Gammie ? Skoro nie grasz to się nie bój, nie rozbierzemy Cię : )
 

DeletedUser

Guest
Hehe i już buncik mam wiosce ... hehe pazerność ma nie zna granic hehe. No no skoro sama elita z innych światów to walki będą tu przepiękne hehe :)
 

DeletedUser

Guest
Jak to możliwe że masz bunt w wiosce?

1.Tu jest stary system poboju
2.Nikt jeszcze nie ma podboju
 
Do góry