Sytuacja na świecie Ny

  • Rozpoczynający wątek Bea8a
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Ktoś - jak ja - kto niedawno zaczął zabawę - ma w głębokim poważaniu fakt iż przysłowiowy Mordzaty Rychu z Thety raczył zawitać na nowy świat.

Widzisz jak ładnie Inspi Ci wyjaśnił temat.Teraz możesz się przekonać,że 175 punktowy facio obok Ciebie To Rychu z Thety i mimo,że to słabiak to jak go Zaatakujesz to 40 jego kumpli dzień i noc będzie czuwało Byś mu kolona nie wprowadził.

Pozdrawiam i dobranoc.
 

DeletedUser9244

Guest
To i ja się przywitam. Nie tak dawno zaczęłam grę na Epsilon i powiedziałam sobie, że "tylko spróbuję"... A tu proszę - nowy świat i ja też jestem, bo tym razem pomyślałam sobie, że "zobaczę jak to jest, gdy zaczyna się od początku" ;)
 

DeletedUser9517

Guest
Witam wszystkich zromanizowanych.
Mam nadzieję, że doczekam się znajomych twarzy z Ety i Lambdy.

Oby Wasze polis świetnie się rozwijały :)
 

DeletedUser

Guest
Witam Wszystkich !
Znowu się wciągnąłem w tego "tasiemca" , masakra !
zobaczymy jak pójdzie tym razem ;)

Jak na razie to w nowej wersji wyskakują co jakiś czas błędy i chodzi dość wolno. U Was podobnie ?
 

DeletedUser

Guest
No to i ja się przywitam. Czołem i życzę wszystkim udanej zabawy, a modowi życzę żelaznych nerwów i sporych zapasów nervosolu :)
 

DeletedUser

Guest
Jak sie wszyscy witaja ....to ja tez z tego skorzystam...
A zatem wita Was wszystkich niewiasta zwana wiki hehe pochodzaca z pieknego swiata Gamma :p

Coraz bardziej mi sie tu podoba hehe ...tak sobie czytam i czytam a tu ledwo co sie zaczelo a temat sie nakreca,ze ho ho:)
az jestem ciekawa co to bedzie sie dzialo po tych 5 dniach hehe....
 

DeletedUser

Guest
Także - nie przyjmujemy (poza bardzo dobrze uzasadnionymi wnioskami) podań od osób poniżej 18 roku życia. Średnia wieku u nas to 30 lat.


Arkadiusz J.Stawicki
Konsul Sojuszu Roma.

O o, to jest podstawa, jak czasem czytam tych dzieciaków z gimnazjum, co to przyjmują do swoich "sojószuf od min. 1000 punktuw" to mi się niedobrze robi.
U mnie też poważni gracze (wiekiem), ja mam 34 lata i jestem wśród juniorów ;P
 

DeletedUser

Guest
Powitać świat Ny, mam nadzieję, że ktoś kto kiedyś sobie pykał i w dzisiejszych czasach będzie miał możliwość gry :)

Powodzenia życzę wszystkim i miłej gry! :)
 

DeletedUser4784

Guest
Na Theta już dawno ich nie ma, bo ich pogoniono

Kotek sierściuchu jeden pogonili ale w marzeniach :p Najlepsze wicherki dalej grają i stanowią o sile LCN :p Więc tutaj nie pyszczkaj tak :p
 

DeletedUser

Guest
Oczywiście w najlepszym Animko :)

No zobaczymy jak się gra na 2.0, bo farmienie to mnie się nawet podobuje :p
 

DeletedUser9244

Guest
Farmienie mi też bardzo podpasowało :)
Denerwują mnie tylko te wyskakujące okienka z prawej... :p
 

DeletedUser

Guest
delta

najlepsi z delty też już są :) niedługo będziemy się odwiedzać kamieniarzami :D
 

DeletedUser1360

Guest
Kamieniarzami ? koledze się chyba wersja pomyliła :) tu większość już będzie miała niezły zbiór koni w stajni :D
 

DeletedUser

Guest
Z tego co widziałem ok. godzinę temu to pierwszy i drugi już trochę uciekli reszcie no ale co mogę dodać pewnie mają premium bo tu inaczej się nie da tyle mieć punktów w takim czasie chyba że grasz 24 godz. na dobę
 

DeletedUser1360

Guest
Myślę że w tej chwili nikt tym się za bardzo nie przejmuje ;)
 

DeletedUser

Guest
Punkty bitwy nie wygrają ;)

Do pierwszych walki jeszcze klika dni, więc rzeczą oczywista jest przygotowanie potencjału gospodarczego do rekrutacji wojska. Po tym że ktoś mocno rozbudował teraz wioskę przypuszczać można że jest aktywny, więc i aktywnie będzie walczył.
 

DeletedUser3480

Guest
Votlanie a wiesz że u mnie jakoś te pkt walczą -- latają z szabelkami i biją moich kolegów z wyspy. W sumie to nie wiem jak one to robią :))
 
Do góry