Sytuacja na świecie Ny

  • Rozpoczynający wątek Bea8a
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
podobno wszyscy z gamma znaja sie z realu, moze ktos z was chcial poznac sisi a bidula teraz panicznie sie boi (z powodu przesladowan w dziecinstwie- zarcik) wiec woli dmuchac na zimne, zmienila nr telefonu i zamowila ''mechanik-a'' ;)

Jak tam wasze polis? :eek:
 

DeletedUser4218

Guest
podobno wszyscy z gamma znaja sie z realu, moze ktos z was chcial poznac sisi a bidula teraz panicznie sie boi (z powodu przesladowan w dziecinstwie- zarcik) wiec woli dmuchac na zimne, zmienila nr telefonu i zamowila ''mechanik-a'' ;)

Jak tam wasze polis? :eek:

Nie żartuj z tym ;)
Nie mówiłam o tym świecie z tym telefonem czy gg - podałam po prostu przykład zachowania, które już może być ścigane przez prawo.
Jeśli wyraziłam się niezrozumiale - przepraszam.

hater wybacz, ale już podobno ktoś zawiadomił support - jeśli się okaże, że jednak to plotki - przeproszę na FO cały sojusz Gamma :)
Dodam, że tylko za te domniemanie podwójnego konta.
Za obrażanie i grożenie to raczej inni powinni przeprosić - ale tego to ja już nie chcę ;)
 

DeletedUser

Guest
Ludzie jest piękna pogoda zamiast walić w grepolis wyjdzcie na spacer do lasu,na basen, poopalać się, tylko nie bierzcie czasem ze sobą lapka i telefonu.
 

DeletedUser

Guest
a jakaś rada Cocacolas dla tych co są w pracy znajdzie się również?
 

DeletedUser4784

Guest
Ja już wziąłem sobie do serca rady z piękną pogodą (powiedzmy piękną) i odpaliłem urlopik i mykam na parę dni w Tarnowskie Góry :D Troszkę się oderwać od komputera i całego tego szumu :) Tak że do usłyszenia po weekendzie ;)
 

DeletedUser4218

Guest
Ja już wziąłem sobie do serca rady z piękną pogodą (powiedzmy piękną) i odpaliłem urlopik i mykam na parę dni w Tarnowskie Góry :D Troszkę się oderwać od komputera i całego tego szumu :) Tak że do usłyszenia po weekendzie ;)
Jak w Tarnowskie Góry to wpadnij po drodze do mnie ;)

Nawiązując do gry - jak widać, wiele się cały czas zmienia.
Jedne pakty i sojusze są nawiązywane, inne rozwiązywane.

Jak obstawiacie?
Po wakacjach - jakie sojusze będą w pierwszej piątce? ;)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser9517

Guest
Na pewno Roma :)
Ale tu nie jestem obiektywny, więc nie musicie tej odpowiedzi brać pod uwagę ;)

Zdecydowanie Rydwany: nie marnują czasu na forum, nie puszą się, nie chwalą, tylko robią swoje.
Pewnie niedługo spotkamy się na M44 (jeśli tak bardzo chcą dorwać LA) i już nie mogę się doczekać tak ciekawego przeciwnika.

Legiony Ateńskie - ale nie ze względu na dobrą politykę, a po prostu na wielkość. Raczej trudno przewidywać, by ktoś tak dobrze grający nagle zatracił te umiejętności.
Natomiast - ich polityka walki ze wszystkimi dookoła to nie najlepsze podejście zwłaszcza w sytuacji, gdy idzie ku nim ktoś co najmniej tak zdeterminowany jak oni (ale bardziej otwarty na współpracę)

Bad Devils
(tu ukłon w Twoją stronę Sisi ;)
Umiejętnie zawierają sojusze, mają zgraną paczkę, świadomie wybierają wrogów - nie im są narzucane wojny, ale oni je rozpoczynają...

Na pewno nie będzie tam Gammy - to, co wyprawiają ich władze pakując się z jednej wojny w kolejne nie skończywszy poprzednich...aż dziwię się niektórym graczom, (dobrym graczom), że pozwalają się wieść ku zatraceniu.
Jak się kończy wojna na dwa fronty przekonał się i Napoleon i Hitler...
Ale...ich cyrk, ich małpy...

Co do reszty - nie wypowiadam się, nie było przyjemności przeprowadzić "razwietki bojom", więc trudno mi ocenić potencjał (lub brak takowego)

Pozdrawiam wszystkich grających fair :)
(To na pewno - niezależnie od sojuszu)
 

DeletedUser

Guest
powiedz mi gdzie tyle tych frontow ma sojusz Gamma?o ile wiem to walczymy narazie tylko z La....
 

DeletedUser

Guest
podaj mi sojusz z ktorym prowadzimy wojne,moje o czyms nie wiem
 

DeletedUser

Guest
akson1 ja tam jestem szary wojak, jednak wydaje mi sie ze polityka la-nia (czyt. lania) :D wyznaja tez RwT, ale moge byc w bledzie za co z gory przepraszam. Sytuacja moze sie zmienic nawet za tydzien, badz dwa, jednak sadze ze Gamma przetrwa moze nie pod ta nazwa ale w innym sojuszu, tzn. co sie ubije, wybije to juz nie urosnie, zas urosnie cos innego (taki mapy psikus) :p jednak beda trwac.


Bad Devils- tez beda, sisi ich tam podtrzymuje na duchu :)
Pytanie czy BD ruszylo na Gamma? :cool:
 

DeletedUser1360

Guest
Na pewno nie będzie tam Gammy - to, co wyprawiają ich władze pakując się z jednej wojny w kolejne nie skończywszy poprzednich...aż dziwię się niektórym graczom, (dobrym graczom), że pozwalają się wieść ku zatraceniu.
Jak się kończy wojna na dwa fronty przekonał się i Napoleon i Hitler...
Ale...ich cyrk, ich małpy...

Dziwne informacje, z tego co wiem to toczymy wojnę z LA, z mizernym skutkiem z naszej strony. Jeżeli incydent z Crestem mamy traktować jako wojnę to faktycznie mamy 2 front.
 

DeletedUser9517

Guest
Dziwne informacje, z tego co wiem to toczymy wojnę z LA, z mizernym skutkiem z naszej strony. Jeżeli incydent z Crestem mamy traktować jako wojnę to faktycznie mamy 2 front.

No właśnie - jeśli dyplomata nie odpowiada czy to wojna czy nie, to może na ogólnym się tego dowiem?
 

DeletedUser

Guest
Pierwszy mój post w tym temacie, więc najpierw się przywitam.

akson1 ja tam jestem szary wojak, jednak wydaje mi sie ze polityka la-nia (czyt. lania) :D wyznaja tez RwT, ale moge byc w bledzie za co z gory przepraszam. Sytuacja moze sie zmienic nawet za tydzien, badz dwa, jednak sadze ze Gamma przetrwa moze nie pod ta nazwa ale w innym sojuszu, tzn. co sie ubije, wybije to juz nie urosnie, zas urosnie cos innego (taki mapy psikus) :p jednak beda trwac.


Bad Devils- tez beda, sisi ich tam podtrzymuje na duchu :)
Pytanie czy BD ruszylo na Gamma? :cool:

Bad Devils posiada i nigdy nie oddać czegoś, czego niema żaden inny sojusz - Sisi ;D (wybacz Sisi za uprzedmiotowienie)

Tak, ruszyliśmy na Gammę, jest to taki spóźniony odwet za ich ataki na naszych graczy gdy jeszcze mieliśmy pakt. Gamma ma taki dziwny zwyczaj atakowania sojuszy, z którymi "współpracują". Częściej nas atakowali niż wspierali, a z owych ataków nic sobie nie robili, jakby nie było w tym nic złego :)

Pozdrawiam.
 

DeletedUser1360

Guest
Hmm zawsze to człowiek czegoś nowego się dowie na ogólnym. Mi osobiście nie jest znany incydent celowego atakowania BD w czasie Paktu, jednak muszę zaznaczyć że mogę nie znać wszystkich szczegółów. Widzę że szykuję się niezły rozbiór Gammy :) Szukając sojuszników przeciwko jednemu sojuszowi znaleźliśmy kolejnych wrogów. Ach ta dyplomacja, taka zawiła:)
 

DeletedUser

Guest
Gamma pewnie ma trochę bałaganu dlatego pewnie niektórzy z nich wyskakiwali z "inicjatywami antyspołecznymi", byli a nawet są pewnie jeszcze w reorganizacji sojuszu po połączeniu z MAH.
 

DeletedUser

Guest
Na pewno Roma :)
Bad Devils
(tu ukłon w Twoją stronę Sisi ;)
Umiejętnie zawierają sojusze, mają zgraną paczkę, świadomie wybierają wrogów - nie im są narzucane wojny, ale oni je rozpoczynają...

Szczerze nie stawiałbym na Bad Devilsów. Mały sojusz top 20 i do tego rozproszony, jakby tego było mało to go "buduje" tak naprawde 2 graczy. Reszta niewidoczna. Dodam ze sojusz ten trzyma sie kurczliwie innych "większych" kolegów przez co hamuje sie z rozwojem.
 

DeletedUser

Guest
Hehe a kto powiedział że każdy sojusz chce się dostać do 1 dziesiątki ? Są mniejsze sojusze które mogą dać się we znaki tym "molochom" z topki (klasa średnia ma zawsze większą siłę przebicia niż nieruchawe molochy szczególnie te "na glinianych nogach" )
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4218

Guest
Szczerze nie stawiałbym na Bad Devilsów. Mały sojusz top 20 i do tego rozproszony, jakby tego było mało to go "buduje" tak naprawde 2 graczy. Reszta niewidoczna. Dodam ze sojusz ten trzyma sie kurczliwie innych "większych" kolegów przez co hamuje sie z rozwojem.
Ależ my nie prosimy o stawianie na nas.
Jesteśmy małym, rozproszonym sojuszem - jak słusznie zauważyłeś.
Poza (według Ciebie) lewkiem i razoriksem - nic nie znaczymy.
Luzik ;)

A co do trzymania się kurczliwie innych sojuszy to ja się nie wypowiadam, bo dostanę ochrzan od dyplomaty :D

A od siebie dodam - jesteśmy niezauważalni, tchórzliwi i atakujemy tylko słabszych (poza oczywiście dwójką, która dla Ciebie coś znaczy). Bardzo, za te nasze paskudne zachowanie i ociąganie się w wyściagach do top 1 w rankingu - przepraszam :)
 

DeletedUser

Guest
Coś mi się zdaje,że nasi byli sojusznicy poczuli krew i po prostu ruszyli za rannym...

No ale to też tylko moje zdanie.
 
Do góry