Sytuacja na świecie Ny

  • Rozpoczynający wątek Bea8a
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Tak bardzo interesujące nie które sojusze zmieniają "pakty" jak skarpetki. Czyżby zapowiedz zmiany taktyki przez LA ?

A ty znowu swoje, TW dostaje jak to slangiem: kose w plecy od BD i Roma, reszta sie rozwinie w przeciegu tygodnia ;) ale nie chce byc goloslowny :p (okarze sie w praniu).
 

DeletedUser9517

Guest
Dziękujemy ci o Panie za tą wspaniałą radę.Niestety kopnąć naszego dyplomaty nie możemy ponieważ nie wiadomo gdzie się podziewa,bardzo chłopak zapracowany jest szykowaniem nas do wojny totalnej.
Fajnie to brzmi co Piszesz.Szkoda tylko,że karty już rozdaliście...
Tak,tak słabe TW łatwo posprzątamy :D
Więc życzę Wam aby LA rozebrało nas do ostatniego polis i nie odpuściło do samego końca,bo jeśli nie to możecie mieć z nami spory kłopot ;)

Rada jest taka - Roma nie chce z Wami wojny, ale kiedy gracz od Was atakuje naszego, a do tego zrywacie pakt, zas apele do dyplomaty i czołowych graczy to kamień w wodę, to wybacz, że będziemy po x razy wyciągać rękę...

Nie ja zacząłem tę wojnę, ale też wybacz, że będziemy się prosić, abyście łaskawie pozwolili się przeprosić.

Wybacz, ale nie jest dla mnie honorowym kopać już kopanego. Cóż ja będę miał za frajdę, że przejmiemy Wasze miasta.
W moim interesie, naprawdę, jest abyście byli jak najsilniejsi. Możesz wierzyć, możesz nie, ale ja nie chcę tej wojny.
Naprawdę mam gdzie zdobywać polis.

Tylko też, wybacz znów, że to ja będę się przed Wami kajał, gdy to Wasz gracz zaatakował pierwszy.

Pozdrawiam serdecznie
A.
 

DeletedUser

Guest
Hehhe

Jeśli jesteś założycielem lub dyplomatą sojuszu nie czekaj,już dziś wypowiedz wojnę TW nie bądź ostatni! ;)
 

DeletedUser

Guest
No cóż Grepolis to bezwzględma gra, następny sojusz pójdzie w zapomnienie :D Papa
 

DeletedUser

Guest
Hehhe

Jeśli jesteś założycielem lub dyplomatą sojuszu nie czekaj,już dziś wypowiedz wojnę TW nie bądź ostatni!
__________________
W świecie baranów i tak lepiej być wilkiem,nawet w klatce...

mi sie wydaje ze Roma do was wyciagnela reke, a przez twoj jezyk jest kasana, na szczescie chyba nie jestes funkcyjnym w TW moge sie mylic?:cool:

Cytat:
TW dostaje jak to slangiem: kose w plecy od BD i Roma
To samo czeka LA
Nie sadze zapowiadaja sie zmiany, czas pokarze kto bedzie kosa smerany :D
 

DeletedUser462

Guest
Szanowny haterze;

Czytając Twoje wypowiedzi prawie zrobiło mi się TW szkoda, biedne żuczki lane przez wszystkich. Na właśnie, prawie.

Z LA nie współpracuję od dawna, zatem z Twoim sojuszem żyłam w stosunkach neutralnych, poza kilkoma mniej lub bardziej uprzejmymi wymianami zdań nie wchodziliśmy sobie w drogę. Do dziś, gdy pomimo informacji o tym, że popadacie w coraz większe tarapaty, jeden z Waszych dzielnych rycerzy postawił sobie za cel sprawdzenie stanu mojej wioski, systematycznie acz bezskutecznie czyszcząc mi jaskinię.

Wprawdzie jesteśmy maleńkim, nie liczącym się w świecie sojuszem, ale chyba nie musimy Wam udowadniać, że potrafimy namieszać jeśli trzeba :)

Chyba to trochę jest tak, że jeśli ktoś na siłę szuka guza to prędzej czy później go znajdzie...
 

DeletedUser

Guest
Na pewno Roma nie będzie smergana sztyletem w plecy bo ma najlepsze położenie :D jedynie może być smergana przez LA
 

DeletedUser

Guest
mi sie wydaje ze Roma do was wyciagnela reke, a przez twoj jezyk jest kasana, na szczescie chyba nie jestes funkcyjnym w TW moge sie mylic?:cool:

Tak tak oni chcą równowagi i nie chcą z nami walczyć,chcą byśmy rośli w siłę :)
Są jak jacyś Jedai hehe
Piszą ładnie ale już karty gdzie indziej rozdali ;)
 

DeletedUser4218

Guest
A ty znowu swoje, TW dostaje jak to slangiem: kose w plecy od BD i Roma, reszta sie rozwinie w przeciegu tygodnia ;) ale nie chce byc goloslowny :p (okarze sie w praniu).
Ja przepraszam, że się wtrącę - co jak co, ale od BD kosy w plecy nie dostali!
 

DeletedUser9517

Guest
Hater,

rozumiem więc, że w myśl Twojego podejścia to powinno wyglądać:

1) TW (Gamma) atakuje jakiś sojusz
2) Sojusz ten kuli ogon pod siebie i prosi o łaskę
3) TW wzgardliwie milczy i czeka na jeszcze bardziej mokre wycałowanie pupy

Wybacz, ale nie tędy droga.
Ja bym się chętnie chciał z TW dogadać, tylko nie mam z kim. Dyplomata nas zlewa, propozycje rozmów są zlewane...
No więc wybacz, że nie przychodzę na kolanach...

Gracze TW - zastanówcie się jaki Roma ma interes w tym, żeby Was jechać? Co my zyskamy na tym, że Wy zostaniecie osłabieni? Ponad głowami Waszych dyplomatów apelujemy - niech ktoś rozsądny z uprawnieniami zacznie rozmowy pokojowe...
 

DeletedUser

Guest
Ponad głowami Waszych dyplomatów apelujemy - niech ktoś rozsądny z uprawnieniami zacznie rozmowy pokojowe...

Hmm... jeżeli faktycznie miały miejsce opcje o których piszesz wcześniej, to nie rozumiem zupełnie tego Twojego "apelowania" o cokolwiek, bo teraz to już się troszkę wystawiacie na pośmiewisko :(
 

DeletedUser

Guest
Ale zionie ogniem,widać że wszyscy angażują się w grę :)
TW jest rozdarte i są na rozdrożu z jednej stony rozsądek mówi im żeby paktować ale z drugiej strony ich zasady im na to nie pozwalają. Mają chłopaki problem.W zasadzie to każdy zyska i LA i Roma i Angel, Bad Devils, *ONI* jak wszyscy zaczną ich powoli skubać.I nie jestem wcale sadystą ! frfrfrfr mniam mniam mniam :D Hehe
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
nasza polityka,nasze sprawy.....weszlismy tu zeby sie pobawic,powalczyc z najlepszymi.jesli bedziemy chcieli jakis paktow lub koalicji to na pewno wtedy beda prowadzone rozmowy.....
 

DeletedUser

Guest
Tylko że wtedy już będzie za późno, wszyscy nabiorą apetytów na Wasze poliski miski.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Ja przepraszam, że się wtrącę - co jak co, ale od BD kosy w plecy nie dostali!

To BD ma kose? :) W sumie prócz tych marnych 110 ogni lewka wysłanych o 2 w nocy, które ubiły mi (aż) 60 birem to nic nie widziałem :D
 

DeletedUser4218

Guest
To BD ma kose? :) W sumie prócz tych marnych 110 ogni lewka wysłanych o 2 w nocy, które ubiły mi (aż) 60 birem to nic nie widziałem :D
Lewkiem to on jest dla mnie - nie dla Ciebie! :)

Śmiej się dalej - pośmiejemy się wspólnie i zapanuje miła atmosfera.
Kosy nie mamy - nie jesteśmy ze wsi, ale może znajdzie się moc uśmiechów dla przeciwników ;)
 

DeletedUser1360

Guest
Sisi a jak dawno temu byłaś na wsi ? Bo z twoich słów wnioskuje że dawno temu :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Hater,

rozumiem więc, że w myśl Twojego podejścia to powinno wyglądać:

1) TW (Gamma) atakuje jakiś sojusz
2) Sojusz ten kuli ogon pod siebie i prosi o łaskę
3) TW wzgardliwie milczy i czeka na jeszcze bardziej mokre wycałowanie pupy

Wybacz, ale nie tędy droga.
Ja bym się chętnie chciał z TW dogadać, tylko nie mam z kim. Dyplomata nas zlewa, propozycje rozmów są zlewane...
No więc wybacz, że nie przychodzę na kolanach...

Gracze TW - zastanówcie się jaki Roma ma interes w tym, żeby Was jechać? Co my zyskamy na tym, że Wy zostaniecie osłabieni? Ponad głowami Waszych dyplomatów apelujemy - niech ktoś rozsądny z uprawnieniami zacznie rozmowy pokojowe...

Czekaj,czekaj a jak to się stało,że nie jesteście już z nami w koalicji?
Gdzieś tu w mojej kajucie w stosie pergaminów zaginęła mi nota dyplomatyczna podpisana przez Pana Arkadiusza J.Stawickiego,w której to nocie napisał,że nie mogą dłużej wspierać nas w walkach z LA bo to mogłoby doprowadzić do zachwiania równowagi panującej na świecie NY :D
(kurka,rycerze Jedai z gwiezdnych wojen)
No i oczywiście dziękujemy wam za wszystkie wsparcia,które kiedykolwiek nam wysłaliście,no i oczywiście za ataki również ;)
Pozdrawiam.
Radny hordy TOTAL WAR
Hater.Hitler-włóczykij :D
 
Do góry