Sytuacja na świecie Nysa

DeletedUser23053

Guest
wróciłem z urlopu
wpadłem na forum a tu jak w brazylisjkim serialu
po pół roku nieobecności i tak jesteś na bieżąco

wrzucę tylko swój komentarz do dyskusji o złomowaniu/
skoro reguamin jest tak skonstruowany, że złomowanie daje dobry efekt to trudno się dziwić, że gracze hmm "sfokusowani" na sukces to robią. Mnie by się nie chciało.

Wprowadzono zasadę, że punkty walki za ubicie wojsk swoich i sojuszniczych daje mniej punktów. wszyscy wiemy, że to żadne ograniczenie (wystarczy popatrzeć w staty graczy -
opuścił sojusz - dołączył do sojuszu - opuścił sojusz itd.)
Liderzy złomowania mają historię dłuższą niż te 101 stron tego forum.
Ktoś proponował limit wyjść i wejść do sojuszu. Nic to nie da. Po prostu złomiarze nie będą mieli paktów z akademią i będą się tłukli za pełną stawkę bez wychodzenia z sojuszu.

Dlatego jak sądzę na kolejnych światach (zwłaszcza dominacyjnych) walki prawie nie będzie. Będą jakieś pojedyncze akcje "pianistów" i tyle. Cała wojna będzie się rozgrywała w stylu z Nysy obawiam się że jeszcze bardziej wypaczonym.
 

DeletedUser32386

Guest
wróciłem z urlopu
wpadłem na forum a tu jak w brazylisjkim serialu
po pół roku nieobecności i tak jesteś na bieżąco

wrzucę tylko swój komentarz do dyskusji o złomowaniu/
skoro reguamin jest tak skonstruowany, że złomowanie daje dobry efekt to trudno się dziwić, że gracze hmm "sfokusowani" na sukces to robią. Mnie by się nie chciało.

Wprowadzono zasadę, że punkty walki za ubicie wojsk swoich i sojuszniczych daje mniej punktów. wszyscy wiemy, że to żadne ograniczenie (wystarczy popatrzeć w staty graczy -
opuścił sojusz - dołączył do sojuszu - opuścił sojusz itd.)
Liderzy złomowania mają historię dłuższą niż te 101 stron tego forum.
Ktoś proponował limit wyjść i wejść do sojuszu. Nic to nie da. Po prostu złomiarze nie będą mieli paktów z akademią i będą się tłukli za pełną stawkę bez wychodzenia z sojuszu.

Dlatego jak sądzę na kolejnych światach (zwłaszcza dominacyjnych) walki prawie nie będzie. Będą jakieś pojedyncze akcje "pianistów" i tyle. Cała wojna będzie się rozgrywała w stylu z Nysy obawiam się że jeszcze bardziej wypaczonym.

Dlatego ja już nigdy nie zagram świata z dominacją bo to bez sensu jak są złomowanie. No chyba że nawalą mi z 10 złotych to tylko na zasadzie złomowania program
 

DeletedUser29153

Guest
podejrzałem od jakiegoś starego dziada z FB, pod każdym postem się tak podpisuje. Papugi przechwyciły i mamy efekt :D
 
Do góry