Sytuacja na świecie Nysa

Luzaki mają to we krwi, że zawsze znajdą wymówke:)
Nie rozśmieszaj mnie kto tu skamlał ze astra ze swoja "dziunia" tylko po nocach lata? kto plakal ze przegrywa dlatego ze luzaki sie tylko złomują..
nie wiem gosciu co ty masz tam w glowie,ale napewno nie jest tam za równo
napiszesz chyba wszystko co ci do glowy wpadnie tylko poto zeby pokazac jaki [USUNIĘTO] jestes
pozdrawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser30644

Guest
Przykro to ci może być jak patrzysz tą swoją pryszczatą mordką w lusterko.

Z tego co widzę samoocenę masz dokładnie na takim poziomie w jakim widzą cię wszyscy dookoła (pewnie nie tylko w grze) czyli zerowym.
 

DeletedUser32016

Guest
Bek, człowieku masz jakieś problemy w kontrolowaniu siebie no ale jakoś musisz się dowartosciowac robiąc wjazd na czyjś wygląd. Byłeś dnem i nim będziesz. Pozdrawiam

Edit zapraszam kółeczko samouwielbienia na stykanie się końcówkami z astronautą
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser32293

Guest
Nie rozśmieszaj mnie kto tu skamlał ze astra ze swoja "dziunia" tylko po nocach lata? kto plakal ze przegrywa dlatego ze luzaki sie tylko złomują..
nie wiem gosciu co ty masz tam w glowie,ale napewno nie jest tam za równo
napiszesz chyba wszystko co ci do glowy wpadnie tylko poto zeby pokazac jaki [USUNIĘTO] jestes
pozdrawiam
Mówi to typ na poziomie XD
Nie no milczuch ty to jednak jesteś Kozak XD
P.S Swój poziom już mi pokazałeś pewną nazwą swojego miasta, więc dzieci i zlomiarze głosu nie mają XD
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser30644

Guest
Problemów z kontrolowaniem siebie to ja akurat nie mam >.<

Śmieszne, że zaczynasz pisać o dowartościowywaniu się. Akurat o tym wiesz bardzo dużo. usilnie próbując podnieść swój poziom z ziemi pisząc po 40 postów o niczym dziennie, byle by numerki się zgadzały. Jesteś zamkniętym w sobie, małym chłopaczkiem z zerową samooceną. Wyjdź z domu od czasu do czasu.
 
Jestem zerem to fakt,kozaki to na Ukrainie byli w czasach średniowiecznych
Ps: Zacny suport nie odebral tego tak ja ty a szopka na forum nie odniosla skutku,troche szkoda liczylem pocichu ze zalatwisz mi zlote i zbrojenie coz nie wyszlo
no i zapomniales dodac ze bociarze to tak na marginesie
pozdr
 

DeletedUser30644

Guest
Nie wiem też jakie masz zapędy ale ja nie mam potrzeby stykania się czymkolwiek z osobami tej samej płci >.<
 

DeletedUser32293

Guest
Mówisz że Astra z dziunią mi tak zabierali miasta no cóż przyznaje się do tego traciłem bo zwyczajnie nie miałem czasu na grę, ale co ja ci tu będę dużo gadał ty jako luzak i tak widzisz to inaczej,że tak z ciekawości zapytam ile miast mi zabrałeś a ile ja tobie XD
 
Ale ja nie biegam po forum i nie wylewam swoich zali.
a ba chcialbym ci tylko przypomniec ze to ja zawitalem do ciebie nie ty do mnie :)
no i jeszcze jedno:) nie odpalam urlopu bo mnie bijo a ja nie mam czasu na gre:)
 
Do góry