Sytuacja na świecie Nysa

DeletedUser32293

Guest
no i chce je poznać tak?!
to ze chlopak palil mi sie na czerwono przez 3/4 serwera nie znaczy ze go tu musze zaraz mieszac z blotem...ja nie kun laoo.

i to sa jakies agrumenty,z tymi krzywymi zagrywakami to sie zgadzam za duzo tego tu bylo
Kung Laoo*
Mordo
Pozdrawiam ;)
 

DeletedUser25960

Guest
ciągle te złomowanie
jedni klepią festyny inni złomują a jeszcze inni (kupują) pw za złoto bo stać ich na to :)
więc w czym problem
wbij złomiarzowi kolona ? zobaczysz czy ma "czym klina zrobić czy też odbijać" :p
festyniaż ? raczej wojo zrobi ale go nie traci więc czy "ma czym klinować czy też cofkę zrobić ?":eek:
ci co kupują pw tak zwani "ci co złocą wiadomo o kogo chodzi" ich po prostu stać na to :cool:
pamiętam jak ktoś z vvv (poprawić jak się mylę) że luzaki już szans nie mają na świat bo nie nadrobią z pw jednak można :p:D
i nie piszcie że najgorszy świat bo na przykład na Katani też było złomowanie aż Janczyssek przed dominacją zakazał z groźbą wydalenia z sojuszu ;)
 

DeletedUser32016

Guest
Ale to jest Nysa, kij mnie Katania obchodzi.
Ps a normlani gracze nabijają pw na wrogu, pozdrawiam
 

DeletedUser25960

Guest
odniosłem się tylko
mnie to lotto kto co robi z surką wojem i złotkiem
wszystko na jedno wychodzi punkt kultury by podbić kolejne miasto
 
ciągle te złomowanie
jedni klepią festyny inni złomują a jeszcze inni (kupują) pw za złoto bo stać ich na to :)
więc w czym problem
wbij złomiarzowi kolona ? zobaczysz czy ma "czym klina zrobić czy też odbijać" :p
festyniaż ? raczej wojo zrobi ale go nie traci więc czy "ma czym klinować czy też cofkę zrobić ?":eek:
ci co kupują pw tak zwani "ci co złocą wiadomo o kogo chodzi" ich po prostu stać na to :cool:
pamiętam jak ktoś z vvv (poprawić jak się mylę) że luzaki już szans nie mają na świat bo nie nadrobią z pw jednak można :p:D
i nie piszcie że najgorszy świat bo na przykład na Katani też było złomowanie aż Janczyssek przed dominacją zakazał z groźbą wydalenia z sojuszu ;)

Na Katanii z Kroniki z 10 osób złomowało i na dużo mniejszą skalę. Wiem, bo siedziałam w sojuszu ;p wiem ile okupacji zbijane było dziennie, ile kolonów wrzucaliśmy dziennie - na tym nabijaliśmy PW, nie na złomie ;p
 

DeletedUser25960

Guest
Świat jest najgorszy bo było najwięcej złomowanego woja w historii wszystkich polskich serwerów a za granicą nie wiem chociaż wątpię że tam są tacy zdolni wojownicy :D

Na Katanii z Kroniki z 10 osób złomowało i na dużo mniejszą skalę. Wiem, bo siedziałam w sojuszu ;p wiem ile okupacji zbijane było dziennie, ile kolonów wrzucaliśmy dziennie - na tym nabijaliśmy PW, nie na złomie ;p
nie ważne ile ważne że było
w słodziakach Asica też brzydziła się złomowaniem do czasu aż zaczęli ten proceder uprawiać
wszyscy święci ale wszędzie to samo
rozmowa z wami to jak kopanie się z koniem
nic do ciebie kun laoo :)
 

DeletedUser15394

Guest
Nie porównuj luzaków z nysy do kroniki z katanii :D jakby na katani byli luzacy to nie mieli by jak i kiedy rozbijać woja bo ciągle by im brakowało
 

DeletedUser15394

Guest
A to ty spoko gość byłeś to nie będę się kłócił z tobą na ten temat - każdy będzie swoich bronił na danym świecie ale każdy wie jak jest :p
 
USUNIĘTO



No a nie? Przecież tak by było.



No nie wiem jakoś siedziałem od początku przy kronice i nie zobaczyłem nic wybitnego są tam gracze dobrzy.. ale świat wygrany na przekręcie i cwaniactwu ...i dobrze o tym wiesz...
Czego im nie szło podbić albo jakiś gracz dawał się im w kość to był nakręcany na przejście do nich :) wielu się z godziło lista by była długa.. i kiedy jednego dnia miałeś wyspę zieloną następnego dnia była czerwona i tylko ze względu na to że gracze przechodzili do nich... koniec końców nie wielu z tych graczy co przeszło dograło do końca.
A i najistotniejsze kronice na samym początku mocno pomagał Grześ a to nieoceniona pomoc... gdyby nie on.. to by wgl taki słodki start nie był.. Gdzie normalnie grający sojusz całym sojuszem uzbiera zaraz po ochronce z 1k birek Mulard złoci 3 paczki i booom :) tak więc o wielkości kroniki tu bym się nie wypowiadał .. zwłaszcza gdy w sercu kroniki zostałem z jfsx i qbkiem na ok 2 3 msce.. i mieliśmy po jednym mieście ... na samym swoim mieście klinowałem z 10 kolonów od exulora dunkiera i kilku innych a synchro było tak dobre... jak te co się rozpisujecie na temat neliśnika..
 
Do góry