Sytuacja na świecie Nysa

DeletedUser32293

Guest
To pokażcie dzisiaj wy klasę skoro macie tyle woja XD zawsze się plujecie co to nie wy :)
 

DeletedUser32293

Guest
Chwalisz sie czy żalisz w tym momencie? :D

Jak to szok zawsze potrafi odwrócić kota ogonem XD
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Cisnę beke z gościa co liczyć nie umie :) 200 graczy przeciw 60 i zdziwiony że ciężko coś odbić gdy cały server ładuje wsparcia na okupacje :) A różnica taka że my jednak latamy do was a wy coś robicie okupacje po 2k birek nawet u was stoją :) i nie pisz tu że chodzi o to że pw nie chcesz dawać :D
 
bo to prawda 10k birem to jest dla was nie do przejscia:p
jestem ciekaw ile caly server zbierze przeciwko nam birek,ty sie kuniu nie martw nie zbiedniejemy o to jedno miasto:) a zbrojenia tzeba jakos wykorzystac:) wolaj kogo tam jeszcze nie zawolales:)
mario dziekuje za pw:)
 
u nas nikt nie biega na FO i uzewnętrznia się z tego powodu tylko masz manię pisania jak coś się wam uda szybko lecieć napisać ooo odbijają o dostali kolona gorzej niż dziecko :) a że mnie zacytowałeś noo to ci odpisałem :) Arek dorośnij sam wiesz co niedługo cię czeka :)






jak od nas kolon poszedł do patryka w 8-10 osób nazbieraliśmy 75k birem u nich sypie 200 osób i po 50 k ledwo stoi :D
 

DeletedUser32293

Guest
u nas nikt nie biega na FO i uzewnętrznia się z tego powodu tylko masz manię pisania jak coś się wam uda szybko lecieć napisać ooo odbijają o dostali kolona gorzej niż dziecko :) a że mnie zacytowałeś noo to ci odpisałem :) Arek dorośnij sam wiesz co niedługo cię czeka :)
Hhahahahhaha o lol nie wierzę, poczytaj sobie wcześniejsze strony tam będziesz widział kto latał po forum i się chwalił że moralowe wbija :Dmówiłem że pamięć to ty masz jak 60-latek xDxD
 

DeletedUser32293

Guest
u nas nikt nie biega na FO i uzewnętrznia się z tego powodu tylko masz manię pisania jak coś się wam uda szybko lecieć napisać ooo odbijają o dostali kolona gorzej niż dziecko :) a że mnie zacytowałeś noo to ci odpisałem :) Arek dorośnij sam wiesz co niedługo cię czeka :)






jak od nas kolon poszedł do patryka w 8-10 osób nazbieraliśmy 75k birem u nich sypie 200 osób i po 50 k ledwo stoi :D
A jeszcze chciałem dodać że ja młody jestem a ty stary, więc to ty dorisnij a nie grasz w takie gry jak grepolis XD
 

DeletedUser25960

Guest
akurat w tym momencie czasu nie miał
dożo szczekał aż mu budę zabrali
 
Do góry