Sytuacja na świecie Nysa

DeletedUser28924

Guest
No tak jakby te wasze złomowanie podliczyć to sądzę że z tych 87 mln pw które zebraliście jakieś z 25 mln nazbierałoby się z tego złomu...

A przepraszam bardzo, bo chciałbym żebyście się zmieścili w tych 25 mln, ale jednak wyszło by chyba dużo więcej xD
Witam po przerwie technicznej .
A jak Ty to liczysz skoro na złomowaniu każdy na zmysłach wychodził z sojuszu chyba powinieneś napisać że do tych 87 mln trzeba by dodać jakieś 25

Mylisz pojęcia i to jest błąd. Banda i VVV się umówiło na dominacje z gangiem ale do dominacje była cały czas walka. A astra z unlucky mieli pakt od wyjścia z luzakami i współpracowali.


no i fajnie byliście dogadani na dominację i rozwalaliście sobie wojsko na okupacjach teraz już wiem skąd ta wrogość do mnie jak jeszcze był pakt z gangiem gdy razem z ogniami wysyłałem również kradziejki na okupacje wkurzało ich to że psuje wam wspólne złomowanie
 

DeletedUser32016

Guest
Hehe vvv na zawsze w serduszku mimo iż się rozstalismy w niefajnych okolicznościach
 

DeletedUser32016

Guest
No to dobre wrażenie sprawiał, gratuluję


Ciekawe bajeczki to wymyślają lizaki, czekam aż kolejna do mnie dotrze
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser25960

Guest
to może coś opowiesz tu zawsze można sprostować
chyba że zależy ci tylko na nabijaniu forumowych statystyk
 
poważnie xD
nie sluchaj wszystkiego co ci pisza w necie:) mi tam ludwigi itd pisaly ze pieskiem adka jestem:D (swoja droga to ludi sie sprzedal zaraz po powstaniu bandy ze dogadani sa z gangiem, mam pw dla niedowiarkow) ale niech tam ma radoszke ze mi pojechal po rajtachXD
 

DeletedUser32016

Guest
Ohoho piesek Adka... i Andzikowej jeszcze pewnie.
Ludiego lubię tak samo jak ty
Ja po nysie nieco podejście do grepo zmieniłem także luzik
 

DeletedUser28924

Guest
Do grepo trzeba mieć dystans też kiedyś byłem zaangażowany w tą grę pisałem bzdury że z Tym nie zagram albo z tamtym każde stracone miasto to totalna porażka itp Ale jak się zdystansujesz to osiągasz znacznie lepsze wyniki w grepo stracisz miasto podbijasz dwa i chill A tak to dostaniesz smary stracisz kilka miast albo kilka okupek ci padnie i zaraz płacz na forum albo rozsylasz masy że szaraki robisz albo klikasz urlop ...po co ? Trzeba pamiętać że to tylko wirtualne piksele do póki jest z nich radocha to warto Ale jakbym miał płakać o grę to do rozbiórki bym się podał albo szaraki
 

DeletedUser32845

Guest
poważnie xD
nie sluchaj wszystkiego co ci pisza w necie:) mi tam ludwigi itd pisaly ze pieskiem adka jestem:D (swoja droga to ludi sie sprzedal zaraz po powstaniu bandy ze dogadani sa z gangiem, mam pw dla niedowiarkow) ale niech tam ma radoszke ze mi pojechal po rajtachXD

Tak tak Milczuszku, a w tej bajce były smoki
Pierwszym dłuższym zdaniem sam podsumowałeś swoją wypowiedź

a teraz czuj się zaszczycony, jesteś drugim, któremu odpisałem na FO:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Cieszę się że zostałem wybrancem który doświadczył tego zaszczytu jakim jest twoja odpowiedź, to dla mnie wielki zaszczyt.
Pamięć szwankuje co? A może nie chce się pamiętać jak to się szczekalo ludwigu że się zdziwimy, cytuje"i tak przegraliscie ten swiat buhaha"
Umieścił bym cie w 3 największych przegranych na pozycji nr 1. Jak znajdę czas na wstawienie twoich cytatów z przyjemnością je wstawię, ale nie boj się nie wykorzystam całości. Odrobinke ale taka odrobinke szacunku dostaniesz
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser10946

Guest
Serio upadłeś do takiego poziomu? Przez całą Nysę poza premką wydałem jakieś 3k złota. Na wszystko zarobiłem dzięki handlowi który tam jeszcze dodatkowo prowadziłem. Rozumiem ze w topce bez zlocenia być nie można? Poświęciłem na to bardzo dużo czasu aby osiągnąć to co tam osiągnąłem. Nawet sobie tego nie wyobrażacie. Trochę macie uprzedzenia co do tego ale okej. Niech wam będzie, bawi mnie to a i tylko pokazuje ze chyba samo chcielibyście pograć z Grzesiem :D


a po co ? jak im przez gielde przy ostatnim evencie zloto sypal , to sama dobre 40k zgarnelam ;)
takze odkad grepo zmienilo zasady handlu surowcami , granie z Grzesiem przestalo byc konieczne do grania za jego zloto ;)
 
Do góry