Sytuacja na świecie Nysa

DeletedUser30644

Guest
Zacząłem pałace stawiać. Może Milczucha w bobie przegonię :3
 

DeletedUser28924

Guest
Fajnie było poznać nowe osoby na tym świecie aczkolwiek mam nadzieję że luzaki na kolejny raz wbiją na świat z cudakami które są o wiele ciekawsze od dominacji więcej jest tam odbijania i walki niż na dominacji gdzie trzeba kalkulowac z punktami walki no i 12h okupacji to deko przydlugo 8 albo 10h jest optymalne
 

DeletedUser32016

Guest
Serż dawajcie na messynę. Tam pokażcie ile jest warta wasza ekipa wraz z nowymi nabytkami przeciwko kronice XDDDD
 
Dobrze wiesz że na mesynie będzie mocno decydować zasobność golda we wczesnej fazie gry :) Tak więc na mularda i innych kilku nie ma bata :)
Na normalnym świecie mogli by dostać łomot :)
 

DeletedUser32016

Guest
5 września, pierogi coś kombinują bo się z Synopy zwijają


Dobrze wiesz że na mesynie będzie mocno decydować zasobność golda we wczesnej fazie gry :) Tak więc na mularda i innych kilku nie ma bata :)
Na normalnym świecie mogli by dostać łomot :)

Dlatego wchodzę na handel, hehehe
 

DeletedUser28924

Guest
Oj to wybacz wątpię że będą wbijać z marszu ze świata na świat sam chętnie odpocznę od tego syfu nadrobie zaległości w życiu ...jakieś spóźnione wakacje wypadało by zrobić kto gra aktywnie ten rozumie jakie męczące jest grepo
 
kiedys napewno viltordzie sprawdzimy kto mial racje:) tylko potem nie wymyślaj bajeczek typu życie sie sypie, kobieta mnie bije bo za dlugo przy grepo siedze ,nie chce mi sie grac itd:)
przyjąl bym twoje zaproszenie:) ale tak jak siergiej uwazam ze trzeba nadrobic wakacje
(Dostępne dni urlopu: 38.5)
pozdrawiam
 

DeletedUser32016

Guest
Fajne te memy u was robią. Dla mnie to zaszczyt ze moglem być na jednym z nich. Gracias
 

DeletedUser32016

Guest
Czej, to cały czas ta sama osoba robi, hm?


Nysa to nadal patologia ale memy fajne nie ma co
 

DeletedUser28924

Guest
eh no i wpadł teraz każdy będzie wiedział a wy chcieliście kogoś tam fejkować ... niewinnego
 
Do góry