Sytuacja na świecie Nysa

  • Rozpoczynający wątek Rozpoczynający wątek DeletedUser7
  • Data rozpoczęcia Data rozpoczęcia
hehe pewnie by się szybko przyznał i przez resztę swoich dni zastanawiał kim jest grabar. btw znalazłem memy na forum w karczmie i są spoko szkoda że tutaj nie można ich dać bo nie są wulgarne ani obraźliwe a sytuacyjnie mega zabawne
 
"co do obrazków... po przedyskutowaniu... są odbierane jako twórczość graczy, dlatego do karczmy się zaleca takie wątki, mam nadzieję, że jest to zrozumiałe"
 
Gratulację za wygranie, stawiałem na festyny ale jednak złomowanie wygrało :D
 
Powrót
Do góry