Sytuacja na świecie Nysa

DeletedUser15394

Guest
Z tego co się orientuje to wyglądało tak że el tiempo grało moralowcem jakimś po banach luzaków zwołali z 20 swoich i zaczeło się złomowanie luzaków żeby nadrobić to co tracili do vvv po połączeniu vvv z el tiempo tylko zmusili ich do dalszych rozbojów na złotych zmysłach a vvv po tym stwierdzili że skoro luzacy nie chcą walczyć to też będą się złomować i w sumie przyznaje im racje magazyny to jednak lepszy bonus od tego za cuda :) co wejdę na nyse to widzę 2 okupacje od vvv zwykłe i jakieś moralowe od czerwonych, pierwszy na grepolife zazwyczaj bez soja i z 700k pkt nabite, nyse to największy syf tak jak dominacja mam nadzieje że zmienią system dominacji na innych światach ;/ Jak vvv zrozumie że tracenie miast nic nie zmienia w dominacji bo wystarczy palika założyć i ludzie się nie pokasują to nie ma szans żeby luzacy jakimś cudem wygrali dominacje, dobrze że ja uczciwie grałem na katanii :D
 

DeletedUser32470

Guest
a propo's Katani i złomowania

janczysek napisał:
Witam Wszystkich,

Od dnia 12.02 godz. 00:00 wprowadzamy zakaz rozbijania wojska o Siebie, w przeciwnym wypadku zostaną wyciągane przez osoby mające uprawnienia konsekwencje. Niestety pada nam masa okupacji , niektórych nie możemy odbić a część graczy rozbija wojsko o Siebie. Musimy skupić się na walce z Imperium, Spiskiem oraz innymi sojuszami a nie rozbijać wojsko o Siebie, był miesiąc nudy i nic na to nie mówiliśmy ale padają okupację wsparcia ślą te same osoby, odbijają te same, albo gracie z sojuszem albo możecie grać sami nikt tutaj nikogo na siłę nie trzyma.

Jeśli zobaczę rozbijanie wojska o siebie będę wyrzucał bezpowrotnie z sojuszu.

Dodatkowo jeśli ktoś chce być w sojuszu dominacyjnym i świat wygrać również powinien tutaj czas poświęcać. Dotyczy się to każdego i nagradzani będą najaktywniejsi a nie osoby które mają miasta ale nic nie robią. Pora zacząć oceniać przydatność gracza dla sojuszu a nie ilość miast.

Amen.
 

DeletedUser32016

Guest
vvv doskwiera chyba brak normalnych kolonów i rozwalają własne XDDDD
 

Załączniki

  • IMG_20190414_152503.png
    IMG_20190414_152503.png
    749,2 KB · Wyświetlenia: 46

DeletedUser32225

Guest
Nie no, jeszcze może będzie ciekawie.
Dużo woja jeszcze do zezłomowania :D
 

DeletedUser32016

Guest
Nie ma to jak radny który świeci przykładem."brak wychowania i szacunku dla graczy " coś takiego od niego usłyszałem. Przywódca jakim jest Astra to ewenement w tej grze. Myślę że moja kampania udowadniająca jaki z niego gracz jest skuteczna :)
 

Załączniki

  • received_406707219923906.jpeg
    received_406707219923906.jpeg
    24,2 KB · Wyświetlenia: 51

DeletedUser30644

Guest
Nie wiem czemu mam być dla ciebie miły xd

Nawet do kung lao nigdy nie napisałem nic niemiłego, mimo że podsyła ci screeny.
 

DeletedUser32016

Guest
Żeby może dać przykład szacunku dla innych którego przecież ja nie posiadam? Zresztą po tobie nie ma czego się spodziewać bo lubisz pławić się ww własnej hipokryzji. Twoje wyzwiska są na miejscu i nie masz sobie przez to nic do zarzucenia.

PS. Trochę rządzenia Astry w VVV i już się rozpadają a przecież po moim odejściu miał być spokój :D:p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser28924

Guest
Nie rozumiem. Klepaliście o siebie wojo i nie było problemu. Teraz jak my robimy to 5 razy lepiej to nagle już jest problem? :/

Byłem ciekaw czy dacie radę Milczuchowi więcej wbić niż my Icexowi ale słabo coś wyszło.
Astro czemu próbujesz ludziom wmówić że to my pierwsi się zaczęliśmy złomowac jak to przecież od was wyszło my tylko podpatrzylismy od was
 

DeletedUser30644

Guest
Nikt od nas się nie złomował z tego co pamiętam >.<

Chodź tu rozbił wojo bo grę kończył, chyba normalna sprawa?
 
Do góry