Sytuacja na świecie Nysa

DeletedUser27884

Guest
Zeus to na świecie nie było by złomowania albo każdy by miał swój jednoosobowy sojusz
 

DeletedUser27401

Guest
Grzesiu a czy to nie było tak że gadałeś i z luzakami i z Gangiem i że chciałeś przyjść .. Tylko że nikt nie miał miejsc w sojuszach tyle...
I czy 2 3 dni temu nie było tak że miałeś ankietę komu chcecie pomagać i 11 osób zagłosowało na to by pomagać gangowi a 7 osób zagłosowało żeby pomagać luzakom ?
Nikt nie musiał namawiać sami pisali bo na koniec tego servera może się fajnie dziać :)
I to trochę jest tak że niestety ale jesteś chyba największym przegranym tego świata.. Tyle pracy co włożyłeś kasy itp... a sojusz ci się na 3 podzielił a z tych 3 sojuszy cześć trafiła do luzaków a cześć do gangu..
Czapki z głów za to że obiecałeś swoim ludziom dominacje i do samego końca o nią dla nich walczyłeś w ten czy inny sposób :)
Hej fajnie tylko ja niechciałem dla siebie dominacji a przegranym nie będę, uwierz mi na moje słowo .Ja dla jaj tu grałem wiec, nieprzeszadzaj że jestem przegranym ja tu nieprowadziłem sojuszu może 2 tygodnie na początku i teraz trochę to faktycznie tyle pracy że masakra .Jakbym grał to was by napewno nie było a i mój sojusz by się utrzymał no ale tak się potoczyło że brak czasu i tyle masz odp z mojej strony
 
Hej fajnie tylko ja niechciałem dla siebie dominacji a przegranym nie będę, uwierz mi na moje słowo .Ja dla jaj tu grałem wiec, nieprzeszadzaj że jestem przegranym ja tu nieprowadziłem sojuszu może 2 tygodnie na początku i teraz trochę to faktycznie tyle pracy że masakra .Jakbym grał to was by napewno nie było a i mój sojusz by się utrzymał no ale tak się potoczyło że brak czasu i tyle masz odp z mojej strony
Możliwe że by i tak było :)
No to co server rusza na nowo :)?????
 

DeletedUser32016

Guest
Gdyby nie moje odejście to byśmy to ugrali, trzeba być obiektywnym
 

DeletedUser30644

Guest
Z tobą dało by radę. Masz racje. Zabrakło kluczowego ogniwa w drużynie.
 

DeletedUser32016

Guest
Przepraszam że was zawiodłem chłopaki i dziewczęta. Mam nadzieję że się jakoś zrewanżuję wam za to
 

DeletedUser32016

Guest
Nie wiadomo, wyjdzie w praniu ale jako pierwszy w kolejce jestem XDDDD

Z tobą dało by radę. Masz racje. Zabrakło kluczowego ogniwa w drużynie.
Zawsze powtarzałem że Astra to moja morda, a ten komplement to potwierdza
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry