Sytuacja na świecie Nysa

DeletedUser32016

Guest
Ja to proponuję zamknąć ten wątek fo i do wora z nim. Oby ta patologia pośród graczy nie przeniosła się na inne światy. Pozdrawiam.
 

DeletedUser30644

Guest
  • Icex założył sojusz. 02.06.19 o godzinie 21:38
Pakt:

Nieustraszeni Luzacy
13.06.19 o godzinie 21:45

Żadnego paktu nie było po założeniu sojuszu :D 12 w ogóle były dopiero rozmowy z Luzakami, które osobiście przeprowadzałam.

Może Icek założył sojusz, ale chciałbym przypomnieć, że Wielki Wódz jest tylko jeden.
 

Załączniki

  • wielkiwódz.png
    wielkiwódz.png
    61,3 KB · Wyświetlenia: 14

DeletedUser32230

Guest
Formalny pakt to jedno a dogadanie się to drugie od milczucha na drugi dzień już wsparcia wysyłali.
 

DeletedUser31537

Guest
o straszne :p po pw to zawsze chętnie wszyscy lecą :) Tak samo jak mulard wysłał masa i prosił o pomoc w rozbiciu okupacji a to banda vvv wstawiła koniec końców i tak ten gracz jest teraz w gangu i to się nazywa patologia tak samo :p
 

DeletedUser20698

Guest
Formalny pakt to jedno a dogadanie się to drugie od milczucha na drugi dzień już wsparcia wysyłali.

Właśnie, dogadanie się graczy między sobą. Ja tu nie widzę problemu, wspólny wróg, to i cel wspólny. Ale był to jeden gracz, czy może dwóch, a nie wszyscy luzacy. Zdarzało się, że taki np Milczuch pomógł deffem, ale to tylko i wyłącznie z osobistych nie wymuszonych chęci. Od innych Luzaków mieliśmy również ataki do podpisania "formalnego paktu", więc ładne mi dogadanie z Luzakami :)
 

DeletedUser30644

Guest
To ten random, któremu zabrałem losowo 2 miasta, co ty tu robisz? :O
 

DeletedUser29153

Guest
Byłem na sekundę w sojuszu, pozdrowilem i mnie wyrzucili! Bardzo nie ładnie nie pozdrawiam
 

DeletedUser32016

Guest
Zwierzyniec poprostu. Ich nie pozdrawiam ale Pana Stacha już tak. Pozdrawiam
 
Do góry