Sytuacja na świecie Nysa

DeletedUser27799

Guest
Złoty grac ze mna nie chcecie a co swiat gramy obok siebie
smiley_emoticons_lol.gif

Chodzisz za nami jak smród po gaciach :DD
 

DeletedUser27908

Guest
A zapowiadał się taki miły serwer.Bez pana kup teraz aby rozbić okupację i jego orszaku paziów,którzy chełpiąc się na złoto nie szczędzą pochlebstw.Zaraz zleci się banda katarynek "trajakajakak"."Zazdrościsz mu"? Jak możesz,przyjdzie wielki Mulard i zabierze Ci miasto o nie! Więcej ludzi wchodzi tam gdzie nie ma kurki i jego adoratorów,pariasków.A dlaczego?Dlatego że żadna przyjemność jest kopać się z kimś kto na początku zaburza jakąkolwiek równowagę,złocac po kilka paczek ogni gdzie przeciętny gracz wystruga 100 biremek.Winno się bojkotować takie działanie,niech wielki gracz z niebagatelnym argumentem"Bo ja mam"pozostanie wielki na serwerach gdzie już zdążył wszystko kupić,takich jak Katania.W końcu zapłacił,miejsce na podium offensywny,deffensywny jak i punktów rozwoju się należy.Nie śmiałbym nawet negować jego umiejętności skupowania surki i skracania,czyni go to prawdzie utalentowanym i progresywnie planującym graczem.Pamiętajcie jednak przeto gdy będziecie już nakładać wieniec laurowy niczym u greckiego herosa zastąpcie wersje rośliną na jakaś syntetyczną,gdyż kura to zwierze żarłoczne i przy wejściu do kurnika naszego grepolisowego herosa może pokiereszować.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
padłam na te wypowiedź powyżej... chociaż dobrze napisane xDDDD a ponieważ nikt obok mnie nic nie kupuje, to chyba sobie chwilę powalcze ^^
 

DeletedUser15394

Guest
Jak tam sytuacja na serwerze pakty podpisane? Ja podpisałem z sojuszem Veni vidi vici
 

DeletedUser30830

Guest
Popieram ilblis - niby każdy może złocić bo nikt tego nie zabrania,ale powinna wygrywać strategia,a nie ułatwiania.
 

DeletedUser15394

Guest
Do świata Lindos jeszcze grał chyba jakoś - za duża siła handlarzy na wyspie żeby kolona wbić
 
Do góry