Sytuacja na świecie Nysa

DeletedUser18469

Guest
A tu tylko wczoraj i wczoraj:)a ja nowy tu na tym systemie :)ale w grze juz choc bez marudzenia i cosik zaczyna sie gra:)
 
Azir ile Trup Fantomu przwidujesz? :D, to może Najwyższy Słupek się doczeka, jak to było północ-północny zachód czy jakoś tak
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser31047

Guest
Mistrzunio to wy macie pakta czy nie macie?
Bo klocicie sie na FO, a gracie razem.
Najwyrazniej dobre warunki bytu u was panuja.
 

DeletedUser27908

Guest
Taki koloryt pasuje tylko do Ciebie, moglbym sie zgodzic jakbys podal choc przyklad.
Idalium zmiana sojuszu Guzika na jakis tam inny ( nazwy mosiek nie pamiętam) Oropos zmiana sojuszu Kronika Wałkowe na Przymusowe Boty,Teby zmiana sojuszu szkoła na Kronika Wałkowa Exa nastepnie zmiana sojuszu na bobry wody :oops:
 

DeletedUser31047

Guest
Idalium zmiana sojuszu Guzika na jakis tam inny ( nazwy mosiek nie pamiętam) Oropos zmiana sojuszu Kronika Wałkowe na Przymusowe Boty,Teby zmiana sojuszu szkoła na Kronika Wałkowa Exa nastepnie zmiana sojuszu na bobry wody :oops:
XD Idalium wygralem z guzikiem, ale dobra.
Oropos zmienilem sojek bo nie bedzie mnie nikt wyzywac za wiek, a teby no to bobry mialy fuzje z Exem i kilku doszlo wiec no gowno prawda. SZKOLA to byl sojek Azira i moj poczęsci, skonczylismy grac to poszedlem do innego sojuszu.
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser27908

Guest
XD Idalium wygralem z guzikiem, ale dobra.
Oropos zmienilem sojek bo nie bedzie mnie nikt wyzywac za wiek, a teby no to bobry mialy fuzje z Exem i kilku doszlo wiec no gowno prawda. SZKOLA to byl sojek Azira i moj poczęsci, skonczylismy grac to poszedlem do innego sojuszu.
smiley_emoticons_lol.gif
To może i Patryk Nowa Ruda nie wytrzymał twoich pryszczatych tekstów o jego matce i wielu innych i zmienił stronę pod wpływem tak jak ty twierdzisz na Oroposie wyzwisk ( :.
 

DeletedUser31047

Guest
To może i Patryk Nowa Ruda nie wytrzymał twoich pryszczatych tekstów o jego matce i wielu innych i zmienił stronę pod wpływem tak jak ty twierdzisz na Oroposie wyzwisk ( :.
Jasne albo walnąl szaraki tak jak ty, gdy dowiedzialeś ze tym listonoszem jestem ja.
Nie mialem uprawnien w sojuszu bo je oddalem, a ten mial zalozyciela i odszedl bo latwo sie walczy w sojuszu top1 ktory ma pakta z top2.
 

DeletedUser27908

Guest
Jasne albo walnąl szaraki tak jak ty, gdy dowiedzialeś ze tym listonoszem jestem ja.
Nie mialem uprawnien w sojuszu bo je oddalem, a ten mial zalozyciela i odszedl bo latwo sie walczy w sojuszu top1 ktory ma pakta z top2.
Raczej nudno.To mogłoby być kłopotliwe bo wtedy jeszcze chyba wielkiego pampera nosiłeś jak zostałem poczęty i listonosza w tej historii nie było.Zresztą zaraz i tak pewnie będziesz miał bana tutaj :p
 
Do góry