Sytuacja na świecie Nysa

DeletedUser30644

Guest
Tyle krzyku o to miasto Żana, z tego co wiem to w pakcie czasami ustępuje jedna strona, a czasami druga. Miasto i tak zostanie z nami więc 2 tygodnie nie zrobi nikomu różnicy.
Przynajmniej luzaki wiedzą, że ich nie zdradzicie z byle powodu tak jak nas bo nie będziecie już mieli do kogo uciec. >.<
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser28174

Guest
A Ty nadal nie rozumiesz o co chodziło i wkładasz sobie że to o miasto wszystko poszło, żyj dalej w swoim zamkniętym świecie Astra xd

Jeszcze typowe zastawianie się Grzesiem musiało się udzielić
smiley_emoticons_kleeblatt2.gif
 

DeletedUser9349

Guest
Wy tutaj piszecie i piszecie a ja się pytam gdzie się podziała myszka Kini aka Vari?

Drajana brzydziłaś się złotnikami a teraz grasz z najwiekszym?

Oczywiście w końcu i Ja mam taką przyjemność. Czyżbyś miał przez to problem ... ? Pewnie tak... Tobie to trudno dogodzić. Nigdy nie jesteś z niczego zadowolony. Ale to już nie mój problem.:D
 

DeletedUser23685

Guest
Oczywiście w końcu i Ja mam taką przyjemność. Czyżbyś miał przez to problem ... ? Pewnie tak... Tobie to trudno dogodzić. Nigdy nie jesteś z niczego zadowolony. Ale to już nie mój problem.:D

Nie wydaje mi się aby tu był motyw zazdrosci, nie widzę tutaj także aby żywił jakiś problem

Zwrócił po prostu uwagę na twoja hipokryzję, masz w końcu przyjemnosc? To bardzo fajnie po gadach jak to złotnicy niszcza tą grę z naciskiem na mularda


Jednak widać jak już się uda w końcu dopchać do tego złotego grala punkt widzenia zmienia się o 360 stopni
 

DeletedUser30644

Guest
Największy krzykacz z ekipy miasta oddaje. Pierw zaczął bić swój własny sojusz, a teraz nagle "kończy" i już nawet miast własnych nie pilnuje. Pozytywna osóbka, z którą chciałbym zagrać kolejne światy.
 

DeletedUser30335

Guest
Astra już zapomniał jak krzyczał w ile dni rozwali ekipe, ile to było krzykaczu? 2-3?
10 grajków nie możecie dźwignąć w dwa sojki.
 

DeletedUser32016

Guest
Powie mi ktoś kto to ten Man3e? W sensie jaki ma nick na Nysie
 

DeletedUser26033

Guest
Największy krzykacz z ekipy miasta oddaje. Pierw zaczął bić swój własny sojusz, a teraz nagle "kończy" i już nawet miast własnych nie pilnuje. Pozytywna osóbka, z którą chciałbym zagrać kolejne światy.
Łamiesz mi serce... to nie ja najgłośniej krzyczałem...?
 

DeletedUser30644

Guest
Jeśli komuś się nie podoba jak jest, to droga wolna, mogą u was sobie pograć. Nikogo na siłę nie trzymam.
 
Do góry