Sytuacja na świecie Nysa

DeletedUser30644

Guest
Potrzebna chyba definicja słowa „aktywnemu”, ty po nocach śpiących szukasz. Liczy się to jako „aktywny” gracz?
 
W sumie mam taka rozkmine i może mi pomożecie :) Jak to jest z tym starym systemem ? no bo tak na logike prostego chłopka jak ja to chyba sojusz który ma najwięcej pw w ataku jest sojuszem bitym czyż nie ?? No bo jak sie rozbija okupki to dostaje się pw w ataku, a agresor na odwrót
smiley_emoticons_panik4.gif
Czyli sojusz atakujący powinien miec więcej pw w obronie , a sojusz broniący się w ataku
smiley_emoticons_confusednew.gif
Co poszło nie tak
smiley_emoticons_grepo_pacman.gif
 

DeletedUser29184

Guest
Tutaj to wszyscy sa bici, nie widze w 100% dobrej ekipy na serwerze, w każdej czegoś brakuje
smiley_emoticons_afraid.gif
 

DeletedUser15394

Guest
A ja nie wiem w jakim sojuszu grasz ale pewnie będziesz robił dla nich deffa znając już trochę grepo :p no chyba że będziesz tak dobrze klepał festyny jak w gangu to może Cie wezmą do pierwszego soja :D
 
A ja nie wiem w jakim sojuszu grasz ale pewnie będziesz robił dla nich deffa znając już trochę grepo :p no chyba że będziesz tak dobrze klepał festyny jak w gangu to może Cie wezmą do pierwszego soja :D

Osobiście marzy mi się miejsce w PNSA ale tam za słaby jestem... Chciałem do sojuszu Chodź tu też za słaby jestem .. Więc zostaje mi pozostać zegarmistrzem :(
 

DeletedUser15394

Guest
Do naszej akademii chętnie przyjmują, zapytaj się, nie ma szczególnych wymagań
smiley_emoticons_kaffee2.gif
wystarczy dobrze klepać festyny przynajmniej 2 razy dziennie i umiejętności picia wódki na poziomie podstawowym ; ]
 

DeletedUser15394

Guest
Chyba że masz wiedzę na temat chińskich bajek na poziomie legendarny i wymienisz 3 tytuły którym astra dał ocenę 10 to możesz napisać do mnie zgłoszenie albo zostać moim szpiegiem i na koniec dostaniesz dominacje o ile ten świat nie padnie od tej mocy ^^
 

DeletedUser17842

Guest
Shock dostaniesz dominacje, na innym świecie dostał byś koronke i to nie na jedno, ale na parę kont :):)
 

DeletedUser30644

Guest
Może jak ładnie poprosimy to asica nam miejsce w sojuszu zrobi xD
 
Do góry