Sytuacja na świecie Nysa

DeletedUser28924

Guest
Ktoś kiedyś pisał że by zbił każdą okupację na moralach 100% ? Właśnie taka stoi u was (w waszej koalicji) ...
 

DeletedUser28924

Guest
Oby bo osiołki jeszcze się zorientują że koalicja w jedną stronę oni dla Was A wy w zamian wymówki dla czego i tym razem nie możecie pomóc ;)


Ps. Czemu kasowane są moje wpisy ?
 

DeletedUser29238

Guest
Byłoby miło, żeby miały więcej poloru, a mniej słownika z ulicy.
 

DeletedUser11474

Guest
Misiek przesadzasz o_O nie wymagaj aby poziom merytoryczny duskusji w grze dla 16 plus byl na poziomie jajoglowych z MENSY...:) haha bez drobnych spin te forum umrze calkowicie ...:D
 

DeletedUser11474

Guest
haha i nie bedzie sie z czego nawet przy porannej kawie posmiac ;)
 
Czemu wymijacie moje pytanie ??
smiley_emoticons_confusednew.gif
I ktos nazywa mnie trollem.... co najwyżej chłopem (wyższy tier to za dużo)
 

DeletedUser11474

Guest
Mnie nie ma to już nie dadzą rady odbić :D
Mity nie gruszki na drzewie nie rosna ...;) juz troche po evencie wiec i mitow coraz mniej ...powoli konczy sie radosne latanie po kazdej okupacji, z dwa porzadne odbijania i ognie wroca do lask ..;)
 

DeletedUser32016

Guest
Moje mity do końca gry były nie ruszone i połowę tego deffa bym zbił a mam nadal zmysły x4 to chętnie bym poleciał :D
 

DeletedUser11474

Guest
Twoje moze tak ale wiekszosc tak naprawde pozbyla sie ich juz dawno ...powoli gra zaczyna wkraczac na wlasciwe tory ,utrzymywac okupacje beda sojusze ktore sumienniej odrabiaja wojo...
 

DeletedUser32016

Guest
To bardzo ciekawe bo kilka tygodni temu mi pisałeś że masz tyle mitów że hooooooooo i że cały ekwipunek mitów jeszcze :D
I ani razu nie widziałem ich w akcji... :D Rozumiem że zabierasz je na inny świat :D
Bo pisać to jedno a robić i mieć to drugie :p

Bo jak grałem to normalnych kolonów nie wstawiliscie XDDDD może dlatego nie było tego widać
 

DeletedUser32016

Guest


Może też chcecie się pośmiać z hipokryty który pisał tu na forum o moim braku manier i szacunku
 
Do góry