Sytuacja na świecie Nysa

DeletedUser9820

Guest
Jaki typ znów dyme i byllis..
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser30582

Guest
Astra,zaczelem znacznie pozniej niz wszyscy wiec koledzy pomogli abym dorownal iloscia wiosek do przecietnej ..;0 wracaj szybko co nie bedziesz musial sie zalic ze kolony tylko moralowe lataja ...;)

Tak mi w głowie zostały te jęki, jak to inni niby wojsko sobie tłuką i znalazłam, taki mały Tartuffek.

Inno powinno cos zrobic z tymi pw za tluczenie wlasnego woja ...to cholernie nie fair...
 

DeletedUser30644

Guest
Strategia sama w sobie dobra, inaczej nie wygrają dominacji :/ Odbiera trochę chęci do gry, nie ukrywam
 

DeletedUser30644

Guest
A Ejro i tak by nie wrócił. Przecież on z Varim na nowy idzie :x
 
Strategia sama w sobie dobra, inaczej nie wygrają dominacji :/ Odbiera trochę chęci do gry, nie ukrywam
Nie wiem co w tej strategi jest dobre.. poza tym że innym odechciewa się grać.
Fajna strategia to budujemy wojsko i walczymy :) Można ??? Nie lepiej porozbijać o siebie,punkty z kosmosu a chwilę później nie ma ogni,nie ma birem, nie ma ludzi na okupacje :)
Ja wolę jak mi wojo pada na okupacjach niż tłuc o siebie :)
 

DeletedUser30644

Guest
My nie rozbijamy wojska.

Oni są w plecy w pw i w miastach. Jeśli chcą wygrać świat, a nie grać dla zabawy to nie mają innej możliwości niż bić o siebie wojo. Szkoda, że tak to wygląda ale jestem to wstanie zrozumieć.
 
My nie rozbijamy wojska.

Oni są w plecy w pw i w miastach. Jeśli chcą wygrać świat, a nie grać dla zabawy to nie mają innej możliwości niż bić o siebie wojo. Szkoda, że tak to wygląda ale jestem to wstanie zrozumieć.
Można i normalnie nabijać :) Jeszcze jest kupa czasu .. Wiele osób przestanie grać :p Sytuacja 99x się zmieni :D Będzie ciepło to zobaczymy ile wszystkich graczy zostanie :p
Czyli my będziemy walczyć a oni niech radośnie złomują :D Wczoraj mi nabiliście trochę pkt. Następnym razem bardziej się w budowę przyłożę będzie lepiej :) I nie wieże w bajki że bez złomowania nie da rady grać:)
 

DeletedUser30644

Guest
Za jakiś czas też będziecie mieli z nimi problem :s

Niestety na was nie powalczę. Nie to morze, a frontu nie zmienię :c
 

DeletedUser31631

Guest
Nie wiem co w tej strategi jest dobre.. poza tym że innym odechciewa się grać.
Fajna strategia to budujemy wojsko i walczymy :) Można ??? Nie lepiej porozbijać o siebie,punkty z kosmosu a chwilę później nie ma ogni,nie ma birem, nie ma ludzi na okupacje :)
Ja wolę jak mi wojo pada na okupacjach niż tłuc o siebie :)
Dobra,dobra... powiedz że jest Ci przykro że o ciebie nikt nie rozbija :p:p

hyy...ale jeśli chcesz też możemy się pobawić w nabijanie punktów jak oni o ile masz zmysły xD :D:D
 
Dobra,dobra... powiedz że jest Ci przykro że o ciebie nikt nie rozbija :p:p

hyy...ale jeśli chcesz też możemy się pobawić w nabijanie punktów jak oni o ile masz zmysły xD :D:D

Etam nie powiem fajniej by było jednorazowo 700k pw wbić bez straty budowania itp :D
ale nie żałuję :D
Nie dziękuję nie będzie złomowania z mojej strony:pP
Astralusa ekipa zawszę chętnie rozbija wystarczy kolona wstawić :D
 

DeletedUser31631

Guest
Etam nie powiem fajniej by było jednorazowo 700k pw wbić bez straty budowania itp :D
ale nie żałuję :D
Nie dziękuję nie będzie złomowania z mojej strony:pP
Astralusa ekipa zawszę chętnie rozbija wystarczy kolona wstawić :D
Teoretycznie mogło by i więcej wpaść ale to musi być więcej chętnych na taką zabawę :D:D
ohhh... ja Ci tu z sercem na dłoni... #smuteczek .:(:(
 

DeletedUser28924

Guest
My nie rozbijamy wojska.

Oni są w plecy w pw i w miastach. Jeśli chcą wygrać świat, a nie grać dla zabawy to nie mają innej możliwości niż bić o siebie wojo. Szkoda, że tak to wygląda ale jestem to wstanie zrozumieć.
Wy nie rozbijacie woja o siebie ? Proszę Cię ,chyba na tą chwilę... pierwsi zaczeliscie rozbijać wojo o siebie,a teraz pretensje bo zobaczyliscie że ktoś potrafi lepiej
 
Do góry