Sytuacja na świecie Nysa

DeletedUser30644

Guest
Nie jestem takim podczłowiekiem jak ty żeby uciekać. Jeśli mam urlop to z jakiegoś konkretnego powodu :)
 

DeletedUser32016

Guest
Oj zabolało bo odpisał. Tym powodem jest to że Luzaki Cię cisną.
 

DeletedUser28924

Guest
...majóweczka, będzie co robić
smiley_emoticons_bravo2.gif
 

DeletedUser26033

Guest
Chwilę mnie nie było wracam, mówię żeby kolega atak wysłał, a On się boi że bana wyłapie... rzeczywiście nie wiem dokąd to zmierza...

P.S.
Jest jakaś lista błędów w grze, bo nie chcę się dowiedzieć za jakiś czas że mam bana bo atak w trakcie załączania się bonusu (1:00:00) to błąd w grze czy coś w tym stylu...
 

DeletedUser29238

Guest
Taka lista nie jest dostępna, a błędy staramy się zgłaszać na bieżąco do działu technicznego, odpowiedzialnego za działanie gry.
 

DeletedUser26033

Guest
Podobno duża liczba ataków jest zabroniona bo Grepolis "zamula" w takim razie jeszcze dopytam jaki jest limit ataków/wsparć i czy jest jakaś dodatkowa progowa minimalna liczba jednostek do ataku oprócz tego narzuconego przez grę?
 

DeletedUser29238

Guest
Nie wolno wpływać na działanie serwerów i specjalne obciążanie w postaci bardzo dużej ilości ataków z minimalną ilością wojsko może zostać odebrana jako takie działanie właśnie. Wysyłanie wojsk w małych ilościach poniżej progu narzuconego przez grę jest niemożliwe.
 

DeletedUser26033

Guest
W takim razie ile ataków mogę wysłać żeby nie było to odebrane jako spowalnianie serwerów (minimalne ataki można wysyłać w celu zmylenia przeciwnika, ukrycia prawdziwych ataków przed negatywnymi czarami, uśpienia czujności przeciwnika, sprawdzania aktywności czy przybywa wojska czy ubywa itp.), chcę grać według reguł ale ciężko jest jeśli są niejasne... bardzo dużej ilości ataków...

Poza tym mam wykształcenie techniczne więc bardzo :) nie lubię określeń jakościowych: słowo "dużo" czy nawet "bardzo dużo" to nie są konkretne informacje, może dam przykład dla mojej siostr 2500 kcal to dużo, dla mnie 2700 kcal to mało :p
 

DeletedUser28924

Guest
Witam. skoro już zadajemy pytania to i ja mam jedno. Czy pojedynczy atak na jednego gracza w przedziale od 3 do 5 min powtarzany przez dłuższy okres czasu może spowodować obciążenie waszych super serwerów ?
smiley_emoticons_confusednew.gif


BTW szanowny Panie "Codź Tu" cóż to za zamieszanie ? Może podzielisz się jakimiś screenami jak ludzie plują do monitora, bo nic tak nie bawi jak zadyma w internetach
smiley_emoticons_motz.gif
smiley_emoticons_motz.gif
smiley_emoticons_motz.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser32016

Guest
BTW szanowny Panie "Codź Tu" cóż to za zamieszanie ? Może podzielisz się jakimiś screenami jak ludzie plują do monitora, bo nic tak nie bawi jak zadyma w internetach
smiley_emoticons_motz.gif
smiley_emoticons_motz.gif
smiley_emoticons_motz.gif

A witam szanownego Pana Lizaka. Z nich są takie naczynia na różnego rodzaju płyny że sami nie wiedzą o co chodzi a co dopiero ja skromny człowiek grający nieumiejętnie morelkę? Poprostu się rozpadają i tyle. W sumie teraz już nic wam nie stoi na przeszkodzie do wygrania świata czego życzę bo ekipę macie fajna a z niektórymi dobrze się dogaduję także wszystkiego najlepszego i pozdrawiam wszystkie Lizaki
A ss nie wrzucam odkąd w jakiś sposób sam mam dostęp do forum z nimi.
PS morelka nie jest grana dla nich tylko dla znajomego także kij vvv głęboko w zebra
 

DeletedUser32386

Guest
Heh. Ja czekam tylko na to co się dowiem jeszcze na swój temat
smiley_emoticons_irre4.gif
bo można różnych ciekawych rzeczy się dowiedzieć
Pozdrawiam Bob nr 1
smiley_emoticons_kleeblatt2.gif
 

DeletedUser32386

Guest
nie bo mówię o bobach a nie o pkt ogólnych czy o pw. To taka odrębna kategoria
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 
Do góry