Sytuacja na świecie Nysa

DeletedUser30644

Guest
Ciekawa sprawa.

Nie wybierałem założyciela bo się na tym nie znam ale gdybym mógł teraz zacząć od początku to zrobiłbym to troszkę inaczej.

Gratki.
 

DeletedUser29689

Guest
A tylko spróbuje to się poskarżę Adusiowi i się skończy :(
 
Szefa w to nie mieszaj, załatwimy to między sobą w Fortnite
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser29689

Guest
Wypraszam sobie właśnie zakolejkowałem 80 łuczników bo na tyle surki zostało po festynie :(
 

DeletedUser11474

Guest
Nie wolno wpływać na działanie serwerów i specjalne obciążanie w postaci bardzo dużej ilości ataków z minimalną ilością wojsko może zostać odebrana jako takie działanie właśnie. Wysyłanie wojsk w małych ilościach poniżej progu narzuconego przez grę jest niemożliwe.

Witaj Misiek
Dlugo tu nie zagladalem i jak zobaczylem Twoj wpis to az przystanelem ....
Na poprzednim swiecie pisalem do Suportu wlasnie o ow zamulanie gry ,gracze z przeciwnej druzyny wysylali mi w czasie akcji wsparcia po biremce na rozne wiochy,praktycznie takie zagrywki uniemozliwaja obrone szczegolnie jak ktos gra na ipadzie niewiem jak na telefonie ...W tamtym czasie stanowisku suportu bylo jednoznaczne ze nie widza w tym nic zlego niby taka strategia w grze ...
Czytajac to co dzis napisales odnosze zgola odmienne wrazenie, Nie chce sie czepiac ale moze okreslilibysce jasno w regulaminie co traktowac jako fejk a co nie ....
 
Mi jak hetman pchał kolona wysłał łącznie ok 150 ataków i ok 100 wsparć na różne miasta.. gra mi dęba stanęła... Szacowny suport mi kazał ciasteczka wyczyścić :) tak więc szkoda gadać i tak ci nie napiszą albo napiszą lakoniczną zlewkę żebyś się bujał :)
 
Do góry