Sytuacja na świecie Nysa

Trzeba się przygotować
smiley_emoticons_grin.gif
 

DeletedUser23967

Guest
to tak jak gracze VVV :) zrzuta na jeden autokar była, niektórzy nawet z sojuszu uciekli :p ale też się załapali na ostatnią chwilę

inni tez uciekli z vvv leją swoich albo się między sobą i strugają kozaków :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser30644

Guest
To były dobre czasy. Wtedy byliśmy jeszcze większymi kolegami niż teraz :3
 

DeletedUser27401

Guest
Za to mnie się boją mury 25 i defa po1000 szybkich transów + jeszcze biremki . Naleśnik tylko raz popełnił bład bo nieobstawił wiochy to ją stracił . Teraz mam plan idę na inne wyspy to luzakom defa braknie na okupki
smiley_emoticons_wallbash.gif
a ja będę miał zabawę zleje Variego bo Naleśniczek mi się znudził i trochę nie fer z mojej strony że go non stop atakuję sorki Naleśnik ale jedynie z ciebie mam zabawe
 

DeletedUser32016

Guest
Za to mnie się boją mury 25 i defa po1000 szybkich transów + jeszcze biremki . Naleśnik tylko raz popełnił bład bo nieobstawił wiochy to ją stracił . Teraz mam plan idę na inne wyspy to luzakom defa braknie na okupki
smiley_emoticons_wallbash.gif
a ja będę miał zabawę zleje Variego bo Naleśniczek mi się znudził i trochę nie fer z mojej strony że go non stop atakuję sorki Naleśnik ale jedynie z ciebie mam zabawe
Pfff, 1k transów? Ja sam więcej po 3 miesiącach do wiochy wstawiłem. Tomszek może potwierdzić xd
 

DeletedUser29689

Guest
Za to mnie się boją mury 25 i defa po1000 szybkich transów + jeszcze biremki . Naleśnik tylko raz popełnił bład bo nieobstawił wiochy to ją stracił . Teraz mam plan idę na inne wyspy to luzakom defa braknie na okupki
smiley_emoticons_wallbash.gif
a ja będę miał zabawę zleje Variego bo Naleśniczek mi się znudził i trochę nie fer z mojej strony że go non stop atakuję sorki Naleśnik ale jedynie z ciebie mam zabawe

Grzechu Ty to uważaj bo użyje swojej tajnej broni i się skończy zabawa :D.
 

DeletedUser27401

Guest
Vari dawaj będzie zabawa pytanie kto padnie wcześniej , a co do błyskawicy to chciałem murek zbić i nie dało rady ale będę próbował Naleśniku chyba się nie gniewasz
smiley_emoticons_frown.gif
a co do fejków to mnie nie mieszajcie do nich ,to wy mnie blokujecie co 5 minut fejkami
 
Vari dawaj będzie zabawa pytanie kto padnie wcześniej , a co do błyskawicy to chciałem murek zbić i nie dało rady ale będę próbował Naleśniku chyba się nie gniewasz
smiley_emoticons_frown.gif
a co do fejków to mnie nie mieszajcie do nich ,to wy mnie blokujecie co 5 minut fejkami

Są dwa sposoby by obronić sie przed Twoim złotem , pierwszy to te fejki co 5 min ,które powstrzymują złocenie, drugi to złocić tyle co Ty. Drugim sposobem raczej mało kto miałby możliwość , a jak nie możliwość to ochotę się bronić ,za to pierwszy sposób kosztuje czas i możliwość wyłapania bana (bo to wygląda na nękanie gracza). Więc co poradzisz , będą się sypać bany ,albo Ty będziesz zdobywać miasta.
Z resztą sam wiesz jak jest :)
 
Do góry