Sytuacja na świecie Nysa

DeletedUser32386

Guest
do dominacji jeszcze troche czasu,ale jak tu robic pw jak nie mozesz atakowac bo servery inno padaja

To rozwalajcie na sobie. Wy 1/4 albo nawet połowę pw macie z rozbijania wojska na sobie, chyba nie muszę wam tego przypominać
 

DeletedUser32386

Guest
Chodź tu trzeba zrobić tak żeby luzaki nie wygrały dominacji :) narazie się pewnie czują... hehe Ale ten świat jest tak nie przewidywalny że jeszcze się wszystko zmieni ze 100 razy xDDD
 

DeletedUser32016

Guest
Jakby potrzeba 55 miast dodatkowych miast to jestem do wynajęcia xd
 

DeletedUser30644

Guest
Ja wbiłem 2.5mil bez trzaskania to jakoś można :s Śmieszą mnie wielcy gracze co mają lekko ponad 2mil z czego 1.5 wbite na swoich
 

DeletedUser30644

Guest
No widzisz, każdy ma mniejszą lub większą ilość pieniędzy :) Z tego co wiem to u luzaków też złota nie brakuje.
 
Ja wbiłem 2.5mil bez trzaskania to jakoś można :s Śmieszą mnie wielcy gracze co mają lekko ponad 2mil z czego 1.5 wbite na swoich
Śmieszy mnie to :D
Sam mi pisałeś że idziesz w złomowanie bo luzacy złomują i ty będziesz.
Innym razem się chwaliłeś że doganiasz w złomowaniu kogoś tam :)
teraz mówisz że nie złomujesz :)
Weź astra zejdź już na ziemię i zamiast fo przeglądać zacznij budować coś w tych miastach bo bardzo szybko ci znikają :)
a i jeszcze innym razem cię Chodź tu przyciął jak mieście budowałeś same kolony :)
 
Ostatnia edycja:
Ten świat to ogólnie żenada, żadna ze stron nie prezentuje nic ciekawego. Wygrana też będzie w takim stylu jak nabijanie sobie pw :) ale co zrobić, nie jest to zabronione niestety
 

DeletedUser32386

Guest
Ten świat to ogólnie żenada, żadna ze stron nie prezentuje nic ciekawego. Wygrana też będzie w takim stylu jak nabijanie sobie pw :) ale co zrobić, nie jest to zabronione niestety

Chyba się z tobą zgodzę. Jak 4 lata temu grałem to jeszcze można było trafić na fajne sojusze i fajnych ludzi, a teraz to ciężko jest jeden warty drugiego
 
Chyba się z tobą zgodzę. Jak 4 lata temu grałem to jeszcze można było trafić na fajne sojusze i fajnych ludzi, a teraz to ciężko jest jeden warty drugiego
Jak byście się bardziej zastanowili to byście doszli do wniosku że to jednak nie wina sojuszy.. tylko systemu.. Dominacja wywiera nacisk na to że wygra ten kto najwięcej slotów zrobi.
 

DeletedUser23967

Guest
no to jakie wytlumaczenie dla zlomiarzy znajdziesz na swiatach z cudakami? z nudy złomują, dla internetowego prestiżu czy z głupoty? a tam też to jest norma

pózniej wywieszaja w profilach blaszki z obrońcy dnia bo mu kumpel z sojuszu nabił :)))
 
no to jakie wytlumaczenie dla zlomiarzy znajdziesz na swiatach z cudakami? z nudy złomują, dla internetowego prestiżu czy z głupoty? a tam też to jest norma

pózniej wywieszaja w profilach blaszki z obrońcy dnia bo mu kumpel z sojuszu nabił :)))
nie mam wytłumaczenia. i ich nie tłumaczę :)
Tylko niech taki vilkord nie miesza wszystkich sojuszy z błotem że poziom nie taki że to nie takie..
Bo im się poziom urwał z wprowadzeniem tego nowego targu :)
Już nie mogli wszystkiego rozbijać i z eventu tak mocno nie szarpali :)
Strumyk wyschnął i koniec :D Chłopaki się porozpadali i tyle :p
Ale nie pisał bym że poziom taki słaby u wszystkich :)

A jeżeli nie ma okupacji do rozbicia albo nie rozbijają u ciebie to skąd te pw złapać ?? to walą w swoje co by nadgonić : )
Bo to też na nich system Dominacji wywiera :)
A co do złomowania na Cudakach to ja nie widzę sensu :) to wolał bym festynu na opór kręcić i czekać w pogotowi wojem :D
I jakoś na cudakach więcej tej walki chyba jest ?
 
Do góry