Sytuacja na świecie Nysa

DeletedUser15394

Guest
Gdzie mam rozwalić? Na pandosi nie muszę bo łatwy świat. Raz tylko rozwaliłem wojo na katanii jak był bonus 50% z eventu więcej nigdy nie rozwalałem chyba że na dyme po cudach z nudów
 

DeletedUser23967

Guest
Osek dostał za wyniki zielone zmysły pw x10, 20 zbrojeń i 30 pakietów na surkę 80% za 9 lat gry i teraz robimy zrzutę dla niego na sloty tylko musi biremkę wymęczyć w akademii :p
 

DeletedUser23967

Guest
niestety w tym swoim wypierdku 200 pkt ogni nie będzie badał, jego marzeniem bylo byc top1 wojowników to mu 1 takie male miasteczko wystarczy z tymi zmysłami ;) przynajmniej blaszkę sobie do piersi dzielnie przypnie :p 50 baniek w 1 dzień :) idziemy w rekord
 
niestety w tym swoim wypierdku 200 pkt ogni nie będzie badał, jego marzeniem bylo byc top1 wojowników to mu 1 takie male miasteczko wystarczy z tymi zmysłami ;) przynajmniej blaszkę sobie do piersi dzielnie przypnie :p 50 baniek w 1 dzień :) idziemy w rekord
Taka blaszka to na profilowe na FB albo jako zdjęcie w dowodzie :D
no i jest co w cv wpisać :p
 

DeletedUser17842

Guest
To ktoś jeszcze rozbije wojo o moje 197pkt miasto? :rolleyes:Bo nie wiem czy się opłaca zmysły włączać :D:cool:
 

DeletedUser9259

Guest
Nakreśli ktoś kto z kim ma pakty , kto z kim wojuje dla nowicjuszy na serwerze ;)
 

DeletedUser30644

Guest
Gang Słodziaków + Luzaki vs Veni + Banda + Samosia

Jakoś +/- tak to wygląda
 

DeletedUser28924

Guest
polecam zacząć grę na tym serwerze , potwierdzam najgorszy serwer w historii , najgorsi gracze: sami festyniarze ,złotnicy i złomiarze i nie wiadomo kto gorszy, dla tego każdy nowy gracz wpasuje się w którąś z powyższych grup bez problemu
smiley_emoticons_grepolove.gif
smiley_emoticons_rollsmiliey.gif
 

DeletedUser27401

Guest
A ja nie polecem tego świata poprostu tragedia, tylu zdrajców i dwólicowych graczy niespotkałem jak długo gram to jakiś koszmar

Na tym serwerze ludzie nie mają ducha walki i honoru ,można przegrać z honorem po walce , lub po układach tak jak naleśnik z innymi walczyli na Katani , a tu najpierw psy wieszają na inny sojusz że bociarze czy złomiarze a potem taki gracz 1 z 2 w danym sojuszu grają
P.s. Naleś walczymy do końca zaczynam w następnym tygodniu już zbieram wiochy zacznie się walka
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry