Sytuacja na świecie Nysa

a szczytem f.... stwa jest fakt że merry i "ejwen" jest poza składem waszym na dominacji A zrobiły więcej roboty niż połowa sojuszu lepiej w ich miejscu czerwone kropki nabrać;)
 

DeletedUser29776

Guest
Chłopie ty się lecz :) Albo zmień informatora . Kto ci takich głupot nagadał ? No nic miałem o tobie lepsze zdanie ale widocznie się bardzo pomyliłem ...
 

DeletedUser29776

Guest
Napisałem zmień informotara bo ktoś cię nieźle w bambuko robi.
 
Napisałem zmień informotara bo ktoś cię nieźle w bambuko robi.
A ja ci napisałem że nie będę dyskutował bo nie ma o czym :)
I mam własne zdanie na ten temat :)
Dodam tylko że nie jestem osobą decyzyjną nie mam żadnych przywilejów czy też nie pełnie żadnych funkcji w sojuszu :)
Ale strasznie widać jak na siłę próbujecie wywołać wojnę między nami ???
Jednego dnia rozbijamy razem u was kolona następnego jest spięcie i zarzucanie nam jakiś układów układzików gdzie prawda wyszła na jaw że to ty pierwszy się poukładałeś i dokonałeś fuzji..
Wszyscy zacierają ręce u was do takiej wojny to może stań na wysokości zadania i napisz do adka że gardzisz 6 mscami gry z nami pomaganiem sobie i że zrywasz pakt. Pokaż że masz j...... bo to chyba o to tylko chodzi a ja jestem kolejnym punktem zapalnym na przyczepkę :)
Z miejsca mówię że jeżeli u mnie w sojuszu mnie zbesztają za ten wpis... normalnie podam się do rozbiórki bo mnie wcale nie bawi ten cyrk i przedstawienia które urządzasz.
Zawsze to Ja Michał i Karol stopowaliśmy przed takimi głupimi pomysłami mnie nie ma Michała też nie ..rób co uważasz.. :)

P.s Nabrałeś/zbudowałeś nowy sojusz to i wiatru w skrzydła nabrałeś :)
 

DeletedUser28924

Guest
Pierwszą fuzja to byles ty i parę osub z vvv zapomniałeś o tym
ile tych osUb było ?
smiley_emoticons_auslachen2.gif
 

DeletedUser32016

Guest
Omm, Wariat(tfu), Bartuś(TheArePro) ,Basia i Boss
Po przeanalizowaniu wszystkich zdarzeń i zmiennych stwierdzam że było to 5 osób
 

DeletedUser28924

Guest
Basia to do nas w zasadzie z drugiego sortu przyszła pierwszo była w gangu
smiley_emoticons_confusednew.gif
 

DeletedUser32016

Guest
No dojdzie i już ale to wy pierwsi "czerwonych" zaczeliscie przyjmować z założeniem że przydadzą się właśnie na dominacje więc gang nie zrobił nic gorszego od was
 
Do góry