Sytuacja na świecie Nysa

DeletedUser29153

Guest
ciągle przypominam o moim wolnym slocie i korzyściach z niego płynących
 

DeletedUser32831

Guest
"mój wolny slot to niekończąca się korzyść dla sojuszu"

dzięki wygrasz tutaj a ja na pandosi ;)
 

DeletedUser27401

Guest
Panowie po co się kłócic i tak nie wy rozdaliście karty , a uwierzyć możecie że napewno mają jeszcze parę asów w rękawie sojusze walczące o Dominacje .Dwa miesiące wcześniej pisałem że czasami serwery wygrywa się układami i sprytem a nie walką , tutaj Luzacy niewytrzymali ciśnienia i zmusili mnie do podjęcia decyzji , zaczeli za moimi plecami nagadywać ludzi z VVV wcześniej rozmawiająć ze mną, a co by niepisać Gangusy zachowały klasę bo donikogo niepisali rozmawiali ze mna jako VVV i to jest dyplomacja na najwyższym poziomie . To tylko gra pamiętajcie o tym bawmy się.Zapraszam fajterów do gry na międzynarodowym serwerze na jesień bez morali bez bonusu nocnego , zastanów się zanim do mnie napiszesz tam potrzeba grać nie klepać festyny czy rozwalać wojo grać by skopać tyłki rescie świata tam niebędzie podziałów tylko my jako Polacy Zapraszam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Panowie po co się kłócic i tak nie wy rozdaliście karty , a uwierzyć możecie że napewno mają jeszcze parę asów w rękawie sojusze walczące o Dominacje .Dwa miesiące wcześniej pisałem że czasami serwery wygrywa się układami i sprytem a nie walką , tutaj Luzacy niewytrzymali ciśnienia i zmusili mnie do podjęcia decyzji , zaczeli za moimi plecami nagadywać ludzi z VVV wcześniej rozmawiająć ze mną, a co by niepisać Gangusy zachowały klasę bo donikogo niepisali rozmawiali ze mna jako VVV i to jest dyplomacja na najwyższym poziomie . To tylko gra pamiętajcie o tym bawmy się.Zapraszam fajterów do gry na międzynarodowym serwerze na jesień bez morali bez bonusu nocnego , zastanów się zanim do mnie napiszesz tam potrzeba grać nie klepać festyny czy rozwalać wojo grać by skopać tyłki rescie świata tam niebędzie podziałów tylko my jako Polacy Zapraszam

Grzesiu a czy to nie było tak że gadałeś i z luzakami i z Gangiem i że chciałeś przyjść .. Tylko że nikt nie miał miejsc w sojuszach tyle...
I czy 2 3 dni temu nie było tak że miałeś ankietę komu chcecie pomagać i 11 osób zagłosowało na to by pomagać gangowi a 7 osób zagłosowało żeby pomagać luzakom ?
Nikt nie musiał namawiać sami pisali bo na koniec tego servera może się fajnie dziać :)
I to trochę jest tak że niestety ale jesteś chyba największym przegranym tego świata.. Tyle pracy co włożyłeś kasy itp... a sojusz ci się na 3 podzielił a z tych 3 sojuszy cześć trafiła do luzaków a cześć do gangu..
Czapki z głów za to że obiecałeś swoim ludziom dominacje i do samego końca o nią dla nich walczyłeś w ten czy inny sposób :)
 

DeletedUser23053

Guest
Mój pierwszy świat dominacyjny dograny do końca i chyba ostatni.
wydawało mi się, że już bardziej schlewić tej gry niż to miało miejsce na kilku poprzednich światach cudakowych się nie da, ale najwyraxniej mam niedostatki wyobraźni.
 

DeletedUser29153

Guest
Mój pierwszy świat dominacyjny dograny do końca i chyba ostatni.
wydawało mi się, że już bardziej schlewić tej gry niż to miało miejsce na kilku poprzednich światach cudakowych się nie da, ale najwyraxniej mam niedostatki wyobraźni.
czyli dobrze, że po paru tygodniach sobie odpuściłem :}
chodzi o złomowanie, czy jeszcze jakieś grubsze rzeczy?:p
 

DeletedUser32831

Guest
W sumie to chyba lepiej by to wyglądało jakby był ustalony obszar dominacji od początku świata i bicie się o każde miasto ;)
Wtedy myślę ,żeby tyle osób nie rezygnowało - tak jak dotychczas to wygląda ...
 

DeletedUser30644

Guest
Najgorsze w tej dominacji jest to, że będę musiał jeszcze zagrać bo chce magazyny większe xd
 

DeletedUser30644

Guest
Nie aż tak dużo bo wybrałem luzaków wiedząc, że przegramy na 80-85%.
 

DeletedUser23053

Guest
najlepiej gdyby zmiany sojuszu były reglamentowane i z karencją minimum 14 dni
 
Do góry