Sytuacja na świecie Nysa

DeletedUser27799

Guest
Kronika to słupy do bicia przecie :D
Na Katani dostawali lanie :D później zaczeli fejkować 24/7, a tak to słupy do bicia, żadnej z nich przez cały serwer nie zrobił jakieś ciekawej akcji a co dopiero synchro :DD
 

DeletedUser32016

Guest
Złoty już jest, to dawać jeszcze Turka i możecie się kłócić
 

DeletedUser29689

Guest
Mulard jest 1 pamietaj o tym ,przychodza inni na jeden serwer moze 2 i znikaja bo brakuje na goldzika a ja jestem i bede moze na jesien nie bede gral na polskim bo chce zlac ruskich i angoli .Vari przyjacielu mozesz isc ze mna
Przynajmniej teraz sobie na złotko zarobie :D jesli to bedzie w drugiej połowie wrzesnia jak wroce do Polski to można skoczyc :D
 

DeletedUser27799

Guest
Vari ja mysle ze mozemy wejsc kolo siebie wy Luzacy i ja ze moimi 12 graczami w tym lacky janczysek i inni chcesz znac wynik tej konfrontacji daje wam 2 tygodnie wiesz jak ja gram i reszta
Mi to się wydaje gracze z Kroniki nie są Twoimi graczami bo w końcu Ty oni Ciebie przygarneli na Oroposie (jakieś tam słupy od exa i kilku z kroniki) i tak się zaczęła Twoja przygoda z Kronika a że ich karmisz goldem to grają z Tb :DD
 

DeletedUser28924

Guest
Teraz jest elegancko :D Gang główny i akademia + vvv + nng+ samosia vs luzacy i nie potrafią zbić okupacji słupów którzy złomują wojsko na sobie i go nie mają :C a 70k bir zostało ;c
ze złomowaniem prawda jest taka że to nieudolność przeciwnika pozwala na takie zagrywki no bo skoro mieliśmy kosę prawie ze wszystkimi od początku świata a i tak nam zostawało wojo na przelew i na obstawianie kolonów no to sorry
 
Do góry