Sytuacja na świecie Nysa

DeletedUser29689

Guest
ten świat wgl jest śmieszny.. podbija się albo nieaktywnych albo ludzi na banach albo własnym zabiera się miasta... Ekipa TOP1 złomowała większość świata... Obie ekipy wypełniły skład czerwonymi graczami, których wcześniej bili....

Dajcie już koniec tego serwera, bo bardzo niefajnie było/jest tu grać

Z taką różnicą że u nas nie wywalano graczy by zastąpić ich czerwonymi.
 

DeletedUser31166

Guest
No to napisałam drugą wiadomość, że źle zrozumiałam... Tylko, że ta Wasza dyskusja jest głupia. Jeden z drugim do siebie skacze i po co? Jakby nie można było tak z klasą przeciwko sobie grać...

a to że ten świat to parodia... uważam tak z czystych obserwacji... Niestety... tylko jakoś od Hermy nie potrafię tak z dnia na dzień olać konta jak na Tebach :d
A sama wpadasz na fo i marudzisz że się nieaktywnych albo zbanowanych podbija dokładnie to samo robisz co wszyscy :)
 
Z taką różnicą że u nas nie wywalano graczy by zastąpić ich czerwonymi.

i poniekąd to potwierdza, że uważam świat za parodie. Widzisz ja nie bronię Słodziaków, jestem z nimi, bo więcej ludzi, którzy na tym świecie mają dla mnie jakieś znaczenie (czyt. Zegarki) gra z nimi... a pierwsza zasada mojej gry - z swoimi ludźmi do końca

kurde dlatego się nudzę Soczek ;p od początku świata do końca się nudze...
 
Co ty? Przecież oni dobrowolnie oddają miejsca w sojuszu, dla dobra ogółu :3

i Twoim zdaniem to jest spoko, bo moim nie :D kolejna sprawa, do której mam pretensje i do rady słodziaków, ale co zrobić, jak jest się tylko szarym pionkiem... ^^ Kurde Katania to był spoko świat... :D Podbijałam aktywnych, pomagałam swoim, wygrałam z ludźmi, którzy grali ze mną od początku do końca właściwie... ;p no ale spoko było minęło, tu mamy Nyse... zamkną ją, zamkną mi olint zamkną mi Pandosie i bayo grepolis na jakiś czas ^^
 

DeletedUser28924

Guest
Hehe już posty skasowane Ale wiedziałem Kung że coś miałeś sapy do shocka o to że na mieczyki się połasił niezły z ciebie hipokryta..... shock oddał wszystkie swoje miasta w sojku jak odchodził A Ty ? Czemu miasta nie trafiły do veni skoro taki fajny jesteś sam chciałeś wojny A teraz płaczesz że masz życie poza gra? No nie gadaj że uwierzyłeś w tą propagandę asicki (urlopik) że luzaki nic nie grają tylko się złomują bo jeśli tak to jesteś naiwny ta kruciutka wojenka pokazała kto jak wojo robi,mogliście się z nami dogadać jak ludzie miejsce by się znalazło do blaszki Ale wy woleliście dogadać się z czerwonymi także pozdro biedronkowi koledzy i koleżanki
 

DeletedUser32016

Guest
Hehe już posty skasowane Ale wiedziałem Kung że coś miałeś sapy do shocka o to że na mieczyki się połasił niezły z ciebie hipokryta..... shock oddał wszystkie swoje miasta w sojku jak odchodził A Ty ? Czemu miasta nie trafiły do veni skoro taki fajny jesteś sam chciałeś wojny A teraz płaczesz że masz życie poza gra? No nie gadaj że uwierzyłeś w tą propagandę asicki (urlopik) że luzaki nic nie grają tylko się złomują bo jeśli tak to jesteś naiwny ta kruciutka wojenka pokazała kto jak wojo robi,mogliście się z nami dogadać jak ludzie miejsce by się znalazło do blaszki Ale wy woleliście dogadać się z czerwonymi także pozdro biedronkowi koledzy i koleżanki
Króciutka*
POZIOM LUZAKÓW
 

DeletedUser28924

Guest
Gratki scyzoryk brawo złapałeś mnie na literówce w sobotni wieczór :eek:
 

DeletedUser23967

Guest
siergieju wybacz ze tak jak inni z sojuszu skorzystalam z mozliwości wypicia piwa i spędzenia czasu wolnego zamiast lansowania się jakie to długiego nie mam ze złomu, dobre rady zostawcie dla siebie i tam macie dwóch specjalistów od rad zeby nie grać a walic samoyebki bo szkoda czasu na grę, wystarczy spojrzec jak przyrastały pkt na graczach u was i nie z walki to teraz jak się znasz na matematyce to sobie odejmij :) skoro jakis baranek boszy miał 1 bankę a ze zlomu przyrosly mu 3 to jaki sposobem i z kim on się nawalczyl jak unikaliście walki jak ognia i pochwalcie się tez graczami co nie wchodzą kilka dni na grę a kolony u was stoją na 5 ogniach, 6 miechów złomowania i tydzien walki i juz wam wacki opadły jak widać, nie musisz sobie tu dalej wydłuzac bo i tak nie urośnie...a czemu powywalaliscie graczy ze swojej pierwszej akademi bagatela 60 osób, co stało się z waszą drugą akademia berserkerów i zastąpiliście ich czerwonymi, wymydlili się z grepo czy moze ufo ich ukradło :) dziękuję bawię się świetnie, wrócę wypoczęta poczytac co ty tam dalej skrobiesz na privy po serwerze bo nie masz co w życiu robić :) i trzeba było od maja nie pisac na prawo i lewo o dochodzenie do was do ludzi z czerwonych a sorry 1/2 sojuszu macie od czerwonych jak nie więcej i czy u was jakieś zakazy z urlopami są i wszyscy mają warować w lato zeby ktos fochami nie strzelał i nie darł japska w necie? :p to współczuję szczerze

milego wieczorku
piffko smaczne i schłodzone, ty mozesz poogladac je jedynie przez dr googla ;p
 
Do góry