Sytuacja na świecie Nysa

DeletedUser32460

Guest
siergieju wybacz ze tak jak inni z sojuszu skorzystalam z mozliwości wypicia piwa i spędzenia czasu wolnego zamiast lansowania się jakie to długiego nie mam ze złomu, dobre rady zostawcie dla siebie i tam macie dwóch specjalistów od rad zeby nie grać a walic samoyebki bo szkoda czasu na grę, wystarczy spojrzec jak przyrastały pkt na graczach u was i nie z walki to teraz jak się znasz na matematyce to sobie odejmij :) skoro jakis baranek boszy miał 1 bankę a ze zlomu przyrosly mu 3 to jaki sposobem i z kim on się nawalczyl jak unikaliście walki jak ognia i pochwalcie się tez graczami co nie wchodzą kilka dni na grę a kolony u was stoją na 5 ogniach, 6 miechów złomowania i tydzien walki i juz wam wacki opadły jak widać, nie musisz sobie tu dalej wydłuzac bo i tak nie urośnie...a czemu powywalaliscie graczy ze swojej pierwszej akademi bagatela 60 osób, co stało się z waszą drugą akademia berserkerów i zastąpiliście ich czerwonymi, wymydlili się z grepo czy moze ufo ich ukradło :) dziękuję bawię się świetnie, wrócę wypoczęta poczytac co ty tam dalej skrobiesz na privy po serwerze bo nie masz co w życiu robić :) i trzeba było od maja nie pisac na prawo i lewo o dochodzenie do was do ludzi z czerwonych a sorry 1/2 sojuszu macie od czerwonych jak nie więcej i czy u was jakieś zakazy z urlopami są i wszyscy mają warować w lato zeby ktos fochami nie strzelał i nie darł japska w necie? :p to współczuję szczerze

milego wieczorku
piffko smaczne i schłodzone, ty mozesz poogladac je jedynie przez dr googla ;p


Jestem ciekawy jakim sposobem u luzaków widzisz 1/2 sojuszu od czerwonych ja naliczyłem aż 6 osób więc nie zbyt wiele patrząc na resztęwymieszanych sojuszy
 

DeletedUser23967

Guest
siergiejku bo ci zbieracz sury focha strzeli i glupio będziesz wygladał, skoro co drugi wpis tu jest kto ma dłuzszego to myślałam ze to jakis globalny problem u facetów w waszym sojuszu
a któż to taki do nas przyszedł, mówisz o tej dwójce co adek stwierdził ze i tak nie mają miast na dominacyjnych to sobie mozemy wziąć i jakoś potrafili u nas miasta wymienic bo u was pewnie by poszli pod nóz i wyslaliscie ich na zasłuzony urlop ostatnio zeby sobie te miasteczka za darmoszkę wziąc? czy jeszcze kogos masz na mysli bo jakoś ich nie widzę u nas ale mozesz przypomnieć ,stara jestem, luki w pamięci to z chęcią poczytam kogo my tam wzielismy z tej waszej akademii
 

DeletedUser23967

Guest
i jakis jakis kolejny z wadami wzroku wpadł, kup se chłopie okulary zamiast złota a potem popatrz :)
 

DeletedUser23967

Guest
a teraz popajacujcie dalej bo fajnie się to czytało
nie przeszkadzam w tej jakże elokwentnej dyskusji klubu dżentelmenów grepolisowych :D
zawsze się mozna wymydlić czy wybielić, zawsze jakiś dzieciak bajkę łyknie jak pelikan :)

zostawim panów czy chłopców samych... wjazdy na rodziny, wyzywania... sam szczyt inteligencji wyruszyl na odsiecz :) tylko monitora nie poplujcie
 

DeletedUser32016

Guest
Jestem ciekawy jakim sposobem u luzaków widzisz 1/2 sojuszu od czerwonych ja naliczyłem aż 6 osób więc nie zbyt wiele patrząc na resztęwymieszanych sojuszy
To niezłe 6 osób. Naliczyłem 23 osoby które były czerwonymi na przestrzeni całego świata. Licząc +/- 1/2 osoby bo mógły wkraść się małe błędy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser28924

Guest
siergiejku bo ci zbieracz sury focha strzeli i glupio będziesz wygladał, skoro co drugi wpis tu jest kto ma dłuzszego to myślałam ze to jakis globalny problem u facetów w waszym sojuszu
a któż to taki do nas przyszedł, mówisz o tej dwójce co adek stwierdził ze i tak nie mają miast na dominacyjnych to sobie mozemy wziąć i jakoś potrafili u nas miasta wymienic bo u was pewnie by poszli pod nóz i wyslaliscie ich na zasłuzony urlop ostatnio zeby sobie te miasteczka za darmoszkę wziąc? czy jeszcze kogos masz na mysli bo jakoś ich nie widzę u nas ale mozesz przypomnieć ,stara jestem, luki w pamięci to z chęcią poczytam kogo my tam wzielismy z tej waszej akademii
Ta dwójka niech będzie, pod jaki nóż ?proszę Cię specjalnie tam podskoczylem miastami żeby im pomóc z nng bo sobie nie dawali rady Ale widocznie za mało tam działem deffa i off łącznie z 10 miast i doszli do wniosku że u was będą mieli spokój i przeszli do was od mnie mieli i mają spokój ,jedno miasto zabrałem na teransie i ogniu ....Co by Patryk nie miał za wiele darmówek no ale jak sie rwali do odbijania kolonow to i weszli pod celownik ...
 

DeletedUser30644

Guest
Chyba te 10 miast dziennie, które im zabieramy to za mało żeby odebrać im przekonanie o wyższości gangu słodziaków nad opponentami
 

DeletedUser9820

Guest
Można było poczytać ale tylko zmiażdżone ego typka ... Smutne? Nie sądzę.. Bardziej komiczne :D
 

DeletedUser9820

Guest
Nie mam pojęcia dlaczego usunęli wpisy ChodźTu nic tam gorszego niż zawsze nie było xD
 
Heh Astra do mnie masz tego farta że gra mi nawet nie mówiła że lecisz niejednokrotnie... błąd który dzisiaj zgłosiłam ;p
ale spoko, przecież nikt nie jest niezwyciężony...
 
Do góry