Sytuacja na świecie Nysa

DeletedUser32386

Guest
A całkiem dobrze. Miło, że pytasz :) Myślę, że trzy kolony u Arka, to spoko wynik :D

I co się breena cieszysz?????? Ja jakbym miał nawet 10 kolonów na raz to bym miał na to wywalone bo nie gram już tak aktywnie, arek zresztą też już nie gra tak jak wcześniej i to widać nawet po statystykach jak sobie zobaczysz. Breena zostań przy tym nicku to za kilka miesięcy jak mi się zachce grać to zobaczymy jaka z ciebie jest dobra grajka xD. Na świecie bez morali oczywiście bo na moralce ja też mogę zagrać i pokazywać ile to klocków potrafię wstawić.
 

DeletedUser32016

Guest
Nie zapomnę tego jak Astra jęczałeś na forum jak ci chyba z 5-6 klocków luzaki na raz wcisnęli xDDDDDDDD
Fajne to były czasy co nie? A może już nie pamiętasz??
Mordo, dla 110% pojemności magazynów zrobi się wszystko. No i ogólnie wiadomo ze Astra to wiadro
 

DeletedUser30644

Guest
Ja to nie pamiętam żebym kolony u siebie na forum wstawiał xd

Przestałem się bronić i widać jak szybko was luzaki rozjechały :/
 

DeletedUser32386

Guest
Swoją drogą na miejscu luzaków bo pewnie i tak wygrają dominacje to bym zrobił tak żeby mieć taką wystarczającą ilość miast aby można było wywalić z uśmiechem na twarzy m.in takich graczy jak ty Astra i bez ciebie wygrać dominację.

Adek przemyśl to, mina astry była by na pewno bezcenna xDDD
 

DeletedUser32386

Guest
Ja to nie pamiętam żebym kolony u siebie na forum wstawiał xd

Przestałem się bronić i widać jak szybko was luzaki rozjechały :/

No tak że trzeba było uciec w inne morze xD..

Mordo, dla 110% pojemności magazynów zrobi się wszystko. No i ogólnie wiadomo ze Astra to wiadro

No tak chodz tu, przecież odznaki są najważniejsze xD
Dobrze że nie dla mnie ^^
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser31537

Guest
Swoją drogą na miejscu luzaków bo pewnie i tak wygrają dominacje to bym zrobił tak żeby mieć taką wystarczającą ilość miast aby można było wywalić z uśmiechem na twarzy m.in takich graczy jak ty Astra i bez ciebie wygrać dominację.

Adek przemyśl to, mina astry była by na pewno bezcenna xDDD


U nas nie ma takich zagrywek jak u was :D
 
Do góry