Sytuacja na świecie Nysa

DeletedUser20698

Guest
No i po co tyle płaczu. Na Luzaków też grałam moralke i nikt od nich nie płakał tak jak Wy, a wręcz przeciwnie były nawet wspólne śmieszki na priv czy na TSie.

Każdy gra jak może i na ile mu czas pozwala. Niektórzy grają w dzień, niektórzy tylko w nocy, niektórzy mogą siedzieć cięgle, a jeszcze inni grają sobie na moralce, są też tacy co złocą na potęgę, no i co z tego? Każdy orze jak może. Ilu graczy, tyle różnych sposobów, nie ma co się o nie spinać, szybciej można się nabawić siwych włosów; a tego chyba nikt nie chce :D
 

DeletedUser30644

Guest
Jak ich dalej tak usuwać będziecie to zaraz już nikt z gangu nie zostanie do pisania
 

DeletedUser32016

Guest
Jak grałem aktywnie to jakoś nie potrafiliście zabrać. Pozdrawiam
 

DeletedUser32016

Guest
Haha, uciekłeś jak Tomaszek zszedł na pierwszą wyspę z Tobą
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Gdy on wszedł na wyspę to już mogę odejście było przesadzone panie cwaniaczku

I wasze granie na froncie jest na najwyższym poziomie poprostu. Miałem dwie wiochy obok was i przez 3 dni kompletnie puste a wy nawet nie atakowaliscie. Pozdrawiam potężnych graczy Luzaków
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser32230

Guest
Astrolus doszedł z podkulonym ogonem do luzaków i już jaki kozak się zrobił xD
 

DeletedUser32230

Guest
Nie no jak [***] dostał od luzaków to pokory trochę nabrał do czasu ...

Zresztą polo, ty wybrałeś bandę, ja wybrałem unlucky? W czym problem? :d

Z tego co pamiętam nie miało być paktu veni - banda, tylko możliwości się skończyły >.<
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser32016

Guest
Jak dla mnie to zawsze był kozakiem. Naucz mnie synchro i wbijania kolonów w nocy na paczce birem bez ataków Astra plz . Pozdrawiam
 

DeletedUser32230

Guest
A czy ja coś pisałem w tym temacie ? Sam też lubię czasami w nocy kolony wsadzać więc to by była hipokryzja z mojej strony. Ja po prostu pisze że cwaniaczek Warszawski jesteś.
 

DeletedUser31537

Guest
A wy co stadem umiecie tylko atakować i wołacie się na wzajem na fo żeby nagonki robić :p Kung tez się na astrę napinał i co? w mojej ocenie srogie lanie dostał.
W grepo czy dzien czy noc można atakować a skoro można to nie wiem o co ta spina :)
Pozdrawiam :D
 
Do góry