Sytuacja na świecie Nysa

DeletedUser25960

Guest
tego nie wiem
ostatnio podbił ci miasto to sam powinieneś wiedzieć czy coś się zmieniło w składaniu ataków ;)
 

DeletedUser32293

Guest
Powiem Ci ze nie wiem bo dziś w nocy też próbował ale go trochę zaskoczyłem :)
 

DeletedUser32016

Guest
Nie chce tu dawać nikomu pstryczka w nos ale ciekawią mnie relacje między graczami którzy opuścili początkowo El Tiempo na rzecz ekipy a następnie przeszli to Luzaków z Astrą po jego dołączeniu do Lizaków
 
Relacja sa zdrowe jesli o to pytasz:)
bron boga zadne zagladanie w portfel, w przeciwiestwie do was rozumiem ze niektórzy ludzie musza czym swoje niedoskonałości zakamuflowac:) tylko po co te lamenty
 

DeletedUser32386

Guest
no ta ilosc zlomu was przytloczyla i uznaliscie ze nie ma sensu:)
juz to kiedys vilkordowi pisalem,chyba go bardzo nie lubili ze dostal tak malo pw z tego zlomu..

to chyba wy się musicie żalić że mało pw wam ktoś nabił ze złomu że tak piszesz. Ja nigdy nikomu nie żaliłem się że mi mało nabili
 

DeletedUser32293

Guest
I nie zapomnij gdzie się Wyklułeś :D
Mama Veni pielegnowała i pupę podcierała XD:D
 

Załączniki

  • PhotoEditor_20190827_200726933.jpg
    PhotoEditor_20190827_200726933.jpg
    1.003,8 KB · Wyświetlenia: 20

DeletedUser32293

Guest
[USUNIĘTO]
Szok nie rozwalaj mi konstrukcji czoła, proszę cie
Wysyłanie po 50 ogni na okupke nazywasz pomocą haha masakra, jedna chyba tylko paczka Siergieja XD
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ja się nie kłócę próbuję koledze przypomnieć jak sytuacja wyglądała chyba że zaopatrzył się u astry i dla tego taki nie wyraźny jakiś :D

Szok nie rozwalaj mi konstrukcji czoła, proszę cie
Wysyłanie po 50 ogni na okupke nazywasz pomocą haha masakra, jedna chyba tylko paczka Siergieja XD

Nie kłam :)
nigdy nie wysłałem mniej niż 300.. a wysłałem 9 pełnych paczek kilka dni wcześniej się rozbiłem ..
Pamiętam jak stefan pisał na fb czy ogni nie mam bo kolona miałeś również wysłałem z 10 paczek :)
Pamięć zawodzi ?
 

DeletedUser32293

Guest
Wiesz nie jestem luzakiem żeby kłamać, najwidoczniej ty za dobrze nie pamiętasz, jedna akcja była taka przyznaje sam do mnie napisałeś czy chce pomocy ja dałem Ci ruchomy, fakt było trochę tych paczek, ale większość z was jak słała ataki to bardzo biedne tak żeby tylko przypadkiem trafić klocka, a jak ktoś trafił to zaraz sie pluł że nam klocki zbija. I weź pomysl 2 razy zanim coś napiszesz
 
Do góry